Athlone Swimming Club






GERRY RYAN INVITATION GALA JAN 2018

Boys  Open 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  1 ROBERT POWELL             18 ATH               1:55.75L F      
  3 JOSEPH MOONEY             21 LIMK              1:57.54L F      
  7 PETER MOONEY              24 SLIGO             2:03.09L F      
  8 CALLUM ASHTON             19 SHARK             2:03.64L F      
  0 FIONN WATERS              16 TUAM                    NS F      
 
Girls  Open 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 NIAMH KILGALLEN           19 CLM               2:08.72L F      
  3 CARRIE MC DAID            16 SLIGO             2:18.64L F      
  4 JENNIFER ANDREWS          16 LONG              2:20.20L F      
  5 LAURA JOHNSON             16 ATH               2:22.35L F      
  8 GRACE JOYCE               16 SHARK             2:25.61L F      
 10 RACHEL JOHNSON            18 ATH               2:28.35L F      
 12 RACHEL BURKE              15 CLM               2:31.87L F      
  0 ELLEN FLAHERTY            16 ATH                     NS F      
  0 JUDY BRENNAN              15 ATH                     NS F      
  0 LAUREN FRIEL              16 ATH                     NS F      
  0 LISA HENRY                17 CLM                     NS F      
  0 AOIFE TAYLOR              17 CLM                     NS F      
 
Boys  Open 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROBERT POWELL             18 ATH                 26.47L F      
  4 PETER MOONEY              24 SLIGO               28.46L F      
  6 CIAN BRESLIN              19 CLM                 29.22L F      
 12 ANTHONY MAHER             17 SLIGO               30.66L F      
 14 SEAN BRENNAN              16 TUAM                31.00L F      
 15 DIARMUID O'DONNELL        15 LONG                31.74L F      
  0 IAN MC AULEY              18 ATH                     NS F      
  0 FIONN WATERS              16 TUAM                    NS F      
 
Girls  Open 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 REBECCA LOWE              16 ATH                 31.59L F      
 11 JADE MURPHY               21 SLIGO               34.10L F      
 12 LABHOISE BOYLE            16 SHARK               34.67L F      
 14 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     14 SHARK               35.95L F      
 15 MICHELLE MULLIGAN         15 CLM                 36.24L F      
 
Boys  Open 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  8 JAYKE MORRIS              18 CLM               1:09.50L F      
 13 SEAN BRENNAN              16 TUAM              1:11.92L F      
  0 FIONN WATERS              16 TUAM                    NS F      
 
Girls  Open 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MAEFORM BORRIELLO         19 ATH               1:09.40L F      
  2 LAURA JOHNSON             16 ATH               1:14.07L F      
  4 ALLIE ROCHE               14 CLM               1:14.34L F      
 
Boys  Open 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 PETER MOONEY              24 SLIGO               32.39L F      
  6 DIARMUID SUTTON           16 LIMK                33.16L F      
  7 MICHAEL MC ANDREW         17 SHARK               34.90L F      
  8 ANTHONY MAHER             17 SLIGO               35.44L F      
  9 CIAN BRESLIN              19 CLM                 35.51L F      
 14 DIARMUID O'ROURKE         16 TUAM                38.25L F      
 
Girls  Open 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JADE MURPHY               21 SLIGO               35.84L F      
  2 JUDY BRENNAN              15 ATH                 37.24L F      
  5 REBECCA LOWE              16 ATH                 38.71L F      
  6 JENNIFER ANDREWS          16 LONG                38.92L F      
  7 LABHOISE BOYLE            16 SHARK               38.93L F      
  8 EMMA BEGLEY               18 TUAM                39.02L F      
  0 DERVA O'REILLY            17 TUAM                    NS F      
  0 SARAH GILHOOLEY           17 TUAM                    NS F      
 
Boys  Open 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RONAN ANDERSON            21 SLIGO             2:16.29L F      
  2 CALLUM ASHTON             19 SHARK             2:20.16L F      
  8 DIARMUID SUTTON           16 LIMK              2:32.12L F      
  9 JAYKE MORRIS              18 CLM               2:32.16L F      
 10 ETHAN BRESLIN             16 CLM               2:33.45L F      
 
Girls  Open 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 NIAMH KILGALLEN           19 CLM               2:25.90L F      
  3 REBECCA LOWE              16 ATH               2:34.03L F      
  5 CARRIE MC DAID            16 SLIGO             2:38.95L F      
  7 FREYA MURPHY              17 SHARK             2:44.89L F      
 10 RACHEL JOHNSON            18 ATH               2:47.84L F      
 16 RACHEL BURKE              15 CLM               3:01.02L F      
  0 JADE MURPHY               21 SLIGO                   NS F      
  0 ELLEN FLAHERTY            16 ATH                     NS F      
 
Boys  Open 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 DIARMUID O'ROURKE         16 TUAM             18:37.54L F      
  9 MICHAEL MC ANDREW         17 SHARK            19:01.75L F      
 
Girls  Open 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DANIELLE FARRELL          15 SLIGO             9:57.94L F      
  2 JENNIFER ANDREWS          16 LONG             10:06.63L F      
  4 AOIFE MURRAY              14 CLM              10:15.44L F      
  8 HANNAH GRADY              17 CBAR             10:40.25L F      
  9 ISOBEL REED               15 CLM              11:25.51L F      
 
Girls  11&U 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 RIONAGH MC CORMACK        11 LONG              6:01.32L F      
 
Girls  12-14 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 SILE MC AULEY             14 ATH               5:06.70L F      
  3 ERIKA LOWE                14 ATH               5:08.10L F      
 
Girls  15-Ov 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DANIELLE FARRELL          15 SLIGO             4:51.76L F      
  4 JENNIFER ANDREWS          16 LONG              5:00.26L F      
  6 LAURA JOHNSON             16 ATH               5:01.01L F      
  8 IONA ASHTON               15 SHARK             5:01.57L F      
 14 HANNAH GRADY              17 CBAR              5:06.43L F      
 20 FREYA MURPHY              17 SHARK             5:11.67L F      
 24 CAOIMHE HENNIGAN          20 BALL              5:17.79L F      
 26 SORCHA KEARNEY            16 BL FN             5:19.16L F      
 27 AILBHE KENNEDY            16 LASER             5:19.40L F      
 30 MEGAN DEELY               17 CBAR              5:20.05L F      
 31 FIONA CONWAY              16 CBAR              5:20.59L F      
 36 EMMA BOYLE                16 BL FN             5:27.18L F      
 37 ISOBEL REED               15 CLM               5:27.68L F      
 38 AILEEN WARD               15 ATH               5:28.98L F      
 43 JULIE MADSEN              17 TUAM              5:43.61L F      
  0 LAUREN FRIEL              16 ATH                     NS F      
  0 RACHEL JOHNSON            18 ATH                     NS F      
  0 AOIFE TAYLOR              17 CLM                     NS F      
  0 LISA HENRY                17 CLM                     NS F      
 
Boys  12-14 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 RONAN KILCOYNE            13 SLIGO             1:12.91L F      
  5 NATHAN TODD               14 LASER             1:13.29L F      
  7 EOGHAN DALY               14 SHARK             1:14.30L F      
  8 OLIVER KEARNEY            12 LONG              1:14.53L F      
 10 NIKITA SEMIKIN            14 ATH               1:16.46L F      
 11 LUCA DUGGAN               13 BALL              1:16.98L F      
 12 SHANE HARRINGTON          14 ATH               1:17.25L F      
 16 CONOR DONOHOE             13 CBAR              1:18.23L F      
 17 CIAN SMITH                14 ATH               1:18.31L F      
 18 KYLE FAGAN                13 ATH               1:18.99L F      
 19 EAMON DOHERTY             13 BALL              1:19.27L F      
 
Boys  15-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 NIALL KELLY               17 CLM               1:06.09L F      
  0 OISIN O'ROURKE            17 TUAM              1:06.34L F      
  9 EOIN ANDERSON             18 SLIGO             1:08.34L F      
 11 EVAN WELBY                17 SHARK             1:09.37L F      
 12 MICHAEL MC ANDREW         17 SHARK             1:09.50L F      
 16 NIALL CARTER              16 CBAR              1:09.79L F      
 23 CONN MC NAMARA            15 CBAR              1:11.23L F      
 29 ANTHONY MAHER             17 SLIGO             1:12.48L F      
 31 ROBIN PFEIFFER            15 BL FN             1:12.88L F      
 37 DIARMUID O'DONNELL        15 LONG              1:13.72L F      
 38 DYLAN MARTIN              19 SLIGO             1:13.96L F      
 39 OISIN KEARNEY             16 LONG              1:13.97L F      
 40 ORIN MITCHELL             16 SLIGO             1:14.13L F      
 48 DUILEACH RYAN             15 LONG              1:15.27L F      
 50 BRIAN LENNON              16 SHARK             1:15.60L F      
 54 SHANE DONOVAN             15 ATH               1:16.51L F      
 60 NIALL JOYCE               15 SHARK             1:17.74L F      
 
Girls  11&U 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EMELIA JOYCE              11 SHARK               40.45L F      
  9 ISABEL JOYCE              11 SHARK               45.57L F      
 
Girls  12-14 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 REBECCA LIPTROT           14 SHARK               35.95L F      
  9 NIAMH KENNEDY             13 LASER               36.18L F      
 16 ELLA BYRNE                14 LONG                38.26L F      
 17 OLIVIA CURRIE             12 SHARK               38.29L F      
 20 AYLAH MURPHY              14 SHARK               38.72L F      
 23 GRAINNE DONOHUE           14 LONG                39.36L F      
 35 LAURA REKAI               14 SHARK               41.41L F      
 46 CIARA MULRY               13 SHARK               43.70L F      
 48 ANNA BURNS                13 SHARK               44.38L F      
 49 RACHEL WHELAN             12 SHARK               44.47L F      
 55 CARA HIGGINS              12 CLM                 47.31L F      
  0 BRIDGET KENNY             12 SHARK                   NS F      
  0 AISLING SCANLON           12 LONG                    NS F      
  0 RUTH DOLAN                14 BSLOE                   NS F      
 
Girls  15-Ov 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 CARRIE MC DAID            16 SLIGO               30.65L F      
  4 ZARA LOFTUS               17 CLM                 31.72L F      
  4 GRACE JOYCE               16 SHARK               31.72L F      
  8 LAURA JOHNSON             16 ATH                 32.44L F      
 11 TARA WONG                 17 BALL                32.75L F      
 14 NAOISE O'DONNELL          15 SHARK               33.37L F      
 15 WIKTORIA WEINERT          15 SLIGO               33.38L F      
 18 MARIA LYONS               16 SLIGO               33.58L F      
 19 IONA ASHTON               15 SHARK               33.84L F      
 20 HEATHER FADDEN            17 CBAR                34.02L F      
 22 MEGAN KILGALLEN           16 CLM                 34.14L F      
 23 SORCHA TREANOR            15 CLM                 34.21L F      
 24 RACHEL BURKE              15 CLM                 34.48L F      
 25 RACHEL JOHNSON            18 ATH                 34.51L F      
 40 TEODORA CUGALJ            15 SHARK               37.74L F      
 41 OONAGH OWENS              16 LASER               37.93L F      
 46 AILISE HEALY PRICE        15 SHARK               38.80L F      
 51 LAURA FINNERTY            16 CLM                 39.63L F      
 53 LISA REKAI                16 SHARK               39.93L F      
 54 KELSEY DALY               16 ATH                 39.95L F      
  0 GRACE KEHOE               16 SLIGO                   NS F      
  0 KELLY ENNIS               17 ATH                     NS F      
 
Boys  11&U 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  0 ANDREW HENSON             11 ATH                     NS F      
 
Boys  12-14 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 NATHAN TODD               14 LASER               32.58L F      
  3 CIAN MC CORMACK           14 LONG                34.05L F      
  4 KYLE FAGAN                13 ATH                 34.06L F      
  5 SHANE HARRINGTON          14 ATH                 34.07L F      
 13 EOIN TREANOR              13 CLM                 37.14L F      
 17 OLIVER KEARNEY            12 LONG                39.56L F      
 18 EUAN JENNINGS             13 SHARK               39.75L F      
 29 DANIEL KEARNS             14 SHARK               43.61L F      
  0 DAVID LENNON              13 SHARK               41.73L F      
  0 RIAN KEARNEY              13 BL FN                   NS F      
  0 KAMIL MROZ                14 LONG                    NS F      
  0 CIAN HOGAN                12 SHARK                   NS F      
 
Boys  15-Ov 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SAM RENNICK               15 CBAR                28.56L F      
  3 NIALL CARTER              16 CBAR                29.09L F      
  9 OISIN KEARNEY             16 LONG                29.92L F      
 12 DYLAN MARTIN              19 SLIGO               31.02L F      
 13 ORIN MITCHELL             16 SLIGO               31.20L F      
 18 EVAN WELBY                17 SHARK               31.62L F      
 22 SEADHNA RYAN              16 LONG                31.89L F      
 23 MICHAEL MC ANDREW         17 SHARK               31.91L F      
 28 PATRICK LENEHAN           18 BL FN               32.89L F      
 30 FERGAL BLANCHARD          15 LASER               33.24L F      
 36 NIALL JOYCE               15 SHARK               34.59L F      
 42 KELL MURPHY               16 SHARK               36.25L F      
 50 LIAM CLARKE               16 LASER               39.34L F      
  0 EOIN SMITH                17 LONG                    NS F      
 
Girls  12-14 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 AOIFE MURRAY              14 CLM               2:40.07L F      
  7 ERIKA LOWE                14 ATH               2:48.65L F      
 10 SILE MC AULEY             14 ATH               2:49.85L F      
 18 AISLING STAPLETON         14 CBAR              2:56.32L F      
 21 ELLA DEELY                14 CBAR              2:58.42L F      
 28 CAROL GRIFFIN             13 SHARK             3:01.97L F      
 34 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     14 SHARK             3:08.55L F      
 
Girls  15-Ov 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AOIFE BATES               16 SHARK             2:34.21L F      
  3 AIMEE KELLY               15 SHARK             2:37.13L F      
  4 DANIELLE FARRELL          15 SLIGO             2:39.36L F      
  5 IONA ASHTON               15 SHARK             2:42.15L F      
  7 LABHOISE BOYLE            16 SHARK             2:43.81L F      
 10 CAOIMHE HENNIGAN          20 BALL              2:46.04L F      
 14 SADHBH DALY               16 SHARK             2:47.14L F      
 16 CAOIMHE O'SULLIVAN        17 SLIGO             2:47.83L F      
 17 EMMA BEGLEY               18 TUAM              2:48.14L F      
 19 HANNAH GRADY              17 CBAR              2:48.45L F      
 22 SORCHA TREANOR            15 CLM               2:48.76L F      
 28 CAOILIN KEARNEY           15 BL FN             2:51.21L F      
 33 ORLA FLANAGAN             18 CLM               2:52.52L F      
 35 NAOISE O'DONNELL          15 SHARK             2:52.87L F      
 43 SORCHA KEARNEY            16 BL FN             2:53.97L F      
 44 FIONA CONWAY              16 CBAR              2:54.41L F      
 46 AISHLING O'NEILL          16 LASER             2:55.13L F      
 48 AILBHE KENNEDY            16 LASER             2:55.81L F      
 49 AINE MC WEENEY            16 LONG              2:55.82L F      
 51 RACHAEL RALEIGH           16 LONG              2:56.68L F      
 59 AILEEN WARD               15 ATH               2:59.72L F      
 61 NIA BARTRAM               15 LONG              3:00.57L F      
  0 LISA HENRY                17 CLM                     NS F      
  0 SAOIRSE BURKE             16 TUAM                    NS F      
  0 ELLEN FLAHERTY            16 ATH                     NS F      
  0 TARA WALSH                16 SLIGO                   NS F      
  0 ZARA LOFTUS               17 CLM                     NS F      
  0 LAUREN FRIEL              16 ATH                     NS F      
  0 HEATHER FADDEN            17 CBAR                    NS F      
 
Boys  12-14 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 NATHAN TODD               14 LASER             2:49.35L F      
 
Boys  15-Ov 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 SEADHNA RYAN              16 LONG              3:12.18L F      
  0 CILLIAN MELLY             21 CBAR                    NS F      
 
Girls  11&U 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 RIONAGH MC CORMACK        11 LONG              1:34.66L F      
  3 LUCY MARTIN               11 ATH               1:38.26L F      
  6 ISOLDE HANNON             11 BL FN             1:45.88L F      
 
Girls  12-14 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 REBECCA LIPTROT           14 SHARK             1:26.57L F      
  7 ALLIE ROCHE               14 CLM               1:29.92L F      
 11 AOIFE MURRAY              14 CLM               1:30.97L F      
 19 EMILY MARTIN              13 ATH               1:33.25L F      
 22 AISLING STAPLETON         14 CBAR              1:34.86L F      
 30 SARAH COSGROVE            13 CBAR              1:37.56L F      
  0 RUTH DOLAN                14 BSLOE                   NS F      
 
Girls  15-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 GRACE JOYCE               16 SHARK             1:19.28L F      
  4 CARRIE MC DAID            16 SLIGO             1:22.32L F      
  7 HEATHER FADDEN            17 CBAR              1:24.05L F      
  7 WIKTORIA WEINERT          15 SLIGO             1:24.05L F      
  9 LABHOISE BOYLE            16 SHARK             1:24.16L F      
 11 AIMEE KELLY               15 SHARK             1:24.33L F      
 12 SARAH CONDRON             15 ATH               1:24.35L F      
 14 MEGAN KILGALLEN           16 CLM               1:24.77L F      
 15 LAUREN FRAIN              16 CLM               1:25.35L F      
 20 CAOIMHE O'SULLIVAN        17 SLIGO             1:27.55L F      
 21 SADHBH DALY               16 SHARK             1:28.01L F      
 22 JENNIFER ANDREWS          16 LONG              1:28.22L F      
 28 MEGAN DEELY               17 CBAR              1:30.25L F      
 30 FREYA MURPHY              17 SHARK             1:30.40L F      
 39 AISHLING O'NEILL          16 LASER             1:32.05L F      
 44 EMMA BOYLE                16 BL FN             1:33.01L F      
 48 JULIE MADSEN              17 TUAM              1:34.00L F      
 49 AILEEN WARD               15 ATH               1:34.12L F      
 51 KELSEY DALY               16 ATH               1:34.56L F      
 55 LAURA FINNERTY            16 CLM               1:35.40L F      
 58 ANOISE REILLY             18 BALL              1:36.28L F      
 61 NIA BARTRAM               15 LONG              1:37.20L F      
 64 AINE MC WEENEY            16 LONG              1:38.11L F      
 65 TEODORA CUGALJ            15 SHARK             1:38.78L F      
 66 AOIFE GINTY               17 LONG              1:39.02L F      
  0 SARAH GILHOOLEY           17 TUAM                    NS F      
  0 SAOIRSE BURKE             16 TUAM                    NS F      
 
Boys  12-14 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ALFIE COOGAN              14 ATH               5:35.82L F      
  3 RONAN KILCOYNE            13 SLIGO             5:37.68L F      
 
Boys  15-Ov 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EOIN ANDERSON             18 SLIGO             5:11.21L F      
  2 ROBIN PFEIFFER            15 BL FN             5:25.85L F      
  4 BRIAN LENNON              16 SHARK             5:51.34L F      
 
Girls  Open 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 NIAMH KILGALLEN           19 CLM               1:06.60L F      
  2 REBECCA LOWE              16 ATH               1:09.72L F      
  3 AOIFE MURRAY              14 CLM               1:10.09L F      
  4 IMOGEN NAUGHTON           19 SHARK             1:10.38L F      
  6 AMY MC GOWAN              17 B DOL             1:12.20L F      
  0 ALEX MC NICHOLAS          17 LASER             1:23.43L F      
  0 TARA WALSH                16 SLIGO                   NS F      
  0 FREYA MURPHY              17 SHARK                   NS F      
  0 ELLEN FLAHERTY            16 ATH                     NS F      
 
Boys  Open 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROBERT POWELL             18 ATH                 57.88L F      
  2 CALLUM ASHTON             19 SHARK               59.63L F      
  7 CIAN BRESLIN              19 CLM               1:06.82L F      
  8 SEAN BRENNAN              16 TUAM              1:08.25L F      
 11 MICHAEL MC ANDREW         17 SHARK             1:13.15L F      
 
Girls  Open 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 NIAMH KILGALLEN           19 CLM                 28.04L F      
  3 MAEFORM BORRIELLO         19 ATH                 28.41L F      
  8 CARRIE MC DAID            16 SLIGO               29.19L F      
  9 ELLEN FLAHERTY            16 ATH                 29.43L F      
 10 JADE MURPHY               21 SLIGO               29.68L F      
 14 LAURA JOHNSON             16 ATH                 30.51L F      
 17 RACHEL JOHNSON            18 ATH                 30.93L F      
 18 AMY MC GOWAN              17 B DOL               31.03L F      
 21 DERVA O'REILLY            17 TUAM                31.43L F      
 22 ISOBEL REED               15 CLM                 32.69L F      
 23 RACHEL BURKE              15 CLM                 32.80L F      
  0 LAUREN FRIEL              16 ATH                     NS F      
 
Boys  Open 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 PETER MOONEY              24 SLIGO               24.77L F      
  4 ROBERT POWELL             18 ATH                 25.14L F      
 11 CALLUM ASHTON             19 SHARK               26.76L F      
  0 OISIN O'ROURKE            17 TUAM                26.88L F      
 20 CIAN BRESLIN              19 CLM                 27.94L F      
 23 FIONN WATERS              16 TUAM                28.20L F      
 
Girls  Open 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 NIAMH KILGALLEN           19 CLM               1:14.38L F      
  3 JADE MURPHY               21 SLIGO             1:19.56L F      
  5 EMMA BEGLEY               18 TUAM              1:23.23L F      
  9 DERVA O'REILLY            17 TUAM              1:29.12L F      
 10 ORLA FLANAGAN             18 CLM               1:30.98L F      
  0 REBECCA LOWE              16 ATH                     NS F      
 
Boys  Open 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 ANTHONY MAHER             17 SLIGO             1:17.92L F      
  0 OISIN O'ROURKE            17 TUAM              1:18.03L F      
  7 DYLAN MARTIN              19 SLIGO             1:20.70L F      
 
Girls  Open 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AIMEE KELLY               15 SHARK             2:30.88L F      
  4 ALLIE ROCHE               14 CLM               2:41.13L F      
  6 LAURA JOHNSON             16 ATH               2:41.78L F      
  8 CARRIE MC DAID            16 SLIGO             2:43.01L F      
  9 REBECCA LIPTROT           14 SHARK             2:45.02L F      
 10 RACHEL JOHNSON            18 ATH               2:49.44L F      
 
Boys  Open 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  0 OISIN O'ROURKE            17 TUAM              2:24.62L F      
  5 FIONN WATERS              16 TUAM              2:27.97L F      
 10 ETHAN BRESLIN             16 CLM               2:33.20L F      
 18 SEAN BRENNAN              16 TUAM              2:42.80L F      
 
Girls  Open 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 REBECCA LOWE              16 ATH               4:37.11L F      
  2 MAEFORM BORRIELLO         19 ATH               4:47.41L F      
  8 RACHEL BURKE              15 CLM               5:24.55L F      
 
Boys  Open 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 FIONN WATERS              16 TUAM              4:41.59L F      
  7 JAYKE MORRIS              18 CLM               4:44.01L F      
 10 DIARMUID O'ROURKE         16 TUAM              4:46.38L F      
  0 ALFIE COOGAN              14 ATH                     NS F      
 
Boys  12-14 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 ALFIE COOGAN              14 ATH               2:58.16L F      
  6 EOGHAN DALY               14 SHARK             3:02.13L F      
  7 CIAN MC GLUE              14 SHARK             3:03.13L F      
  8 CIAN MC CORMACK           14 LONG              3:03.80L F      
  9 KILLIAN LANGTON           13 SLIGO             3:06.15L F      
 13 RONAN KILCOYNE            13 SLIGO             3:09.48L F      
 15 CONOR DONOHOE             13 CBAR              3:13.71L F      
 16 ADAM MURPHY               13 CBAR              3:15.44L F      
 
Boys  15-Ov 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 RONAN ANDERSON            21 SLIGO             2:40.58L F      
  3 RONAN DERVAN              17 CBAR              2:43.32L F      
  4 WILLIAM STAUNTON          17 CLM               2:48.27L F      
  6 MILO O'CONNOR             16 ATH               2:49.71L F      
  7 DARAGH FITZGERLD          15 ATH               2:49.83L F      
  8 MICHAEL MC NAMARA         17 CLM               2:50.11L F      
  9 ETHAN BRESLIN             16 CLM               2:50.24L F      
 11 RORY GRADY                15 CBAR              2:51.44L F      
 14 EOIN ANDERSON             18 SLIGO             2:54.33L F      
 15 ORIN MITCHELL             16 SLIGO             2:55.03L F      
 17 DIARMUID O'ROURKE         16 TUAM              2:56.48L F      
 19 RYAN HORNET               17 SHARK             2:57.41L F      
 21 BILLY CLARKE              17 SHARK             2:59.76L F      
 22 FERGAL BLANCHARD          15 LASER             3:00.35L F      
 23 IAN MC AULEY              18 ATH               3:00.40L F      
 24 CIAN CLOONAN              18 BL FN             3:00.53L F      
 25 CONN MC NAMARA            15 CBAR              3:01.19L F      
 26 EOIN O'MALLEY             17 SHARK             3:02.20L F      
 30 OISIN CAREY               17 LASER             3:05.45L F      
 34 OISIN KEHOE               15 MARL              3:15.27L F      
 
Girls  12-14 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 AOIFE MURRAY              14 CLM               1:10.86L F      
  9 SARAH COSGROVE            13 CBAR              1:20.85L F      
  0 CAROL GRIFFIN             13 SHARK                   NS F      
  0 RUTH DOLAN                14 BSLOE                   NS F      
 
Girls  15-Ov 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AOIFE BATES               16 SHARK             1:08.17L F      
  2 GRACE JOYCE               16 SHARK             1:10.61L F      
  3 ZARA LOFTUS               17 CLM               1:11.88L F      
  7 FREYA MURPHY              17 SHARK             1:15.48L F      
 13 WIKTORIA WEINERT          15 SLIGO             1:16.07L F      
 15 MARIA LYONS               16 SLIGO             1:16.33L F      
 16 NAOISE O'DONNELL          15 SHARK             1:16.63L F      
 17 HEATHER FADDEN            17 CBAR              1:17.26L F      
 20 RACHEL BURKE              15 CLM               1:17.58L F      
 22 HANNAH GRADY              17 CBAR              1:18.07L F      
 25 RACHAEL RALEIGH           16 LONG              1:20.41L F      
 27 EMMA BOYLE                16 BL FN             1:20.51L F      
 30 LABHOISE BOYLE            16 SHARK             1:22.53L F      
  0 ELLEN FLAHERTY            16 ATH                     NS F      
 
Boys  12-14 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ALFIE COOGAN              14 ATH               2:18.33L F      
  4 NIKITA SEMIKIN            14 ATH               2:19.48L F      
  8 NATHAN TODD               14 LASER             2:23.16L F      
  9 CIAN MC GLUE              14 SHARK             2:23.89L F      
 11 KYLE FAGAN                13 ATH               2:26.06L F      
 12 CIAN MC CORMACK           14 LONG              2:27.86L F      
 14 CIAN SMITH                14 ATH               2:29.16L F      
 15 FIONN MC CARTHY           14 SHARK             2:29.28L F      
  0 COLM CARNEY               14 CBAR                    NS F      
 
Boys  15-Ov 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 SAM RENNICK               15 CBAR              2:06.24L F      
  5 BRYAN SCULLY              18 ATH               2:08.30L F      
  8 RORY GRADY                15 CBAR              2:11.34L F      
 11 NIALL KELLY               17 CLM               2:13.17L F      
 16 NIALL CARTER              16 CBAR              2:14.29L F      
 22 ROBIN PFEIFFER            15 BL FN             2:15.45L F      
 24 TOMMY HUANG               17 CBAR              2:15.87L F      
 30 OISIN KEARNEY             16 LONG              2:17.60L F      
 32 DIARMUID O'ROURKE         16 TUAM              2:18.31L F      
 34 MILO O'CONNOR             16 ATH               2:18.77L F      
 36 SHANE DONOVAN             15 ATH               2:19.09L F      
 39 EVAN WELBY                17 SHARK             2:19.45L F      
 40 RYAN HORNET               17 SHARK             2:21.25L F      
 42 ANTHONY MAHER             17 SLIGO             2:22.18L F      
 43 WILLIAM STAUNTON          17 CLM               2:22.24L F      
 44 BRIAN LENNON              16 SHARK             2:22.34L F      
 49 OISIN CAREY               17 LASER             2:25.46L F      
 58 OISIN KEHOE               15 MARL              2:34.91L F      
  0 IAN MC AULEY              18 ATH                     NS F      
 
Girls  11&U 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 LUCY MARTIN               11 ATH                 43.64L F      
 
Girls  12-14 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SILE MC AULEY             14 ATH                 33.98L F      
  2 ALLIE ROCHE               14 CLM                 35.07L F      
  4 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     14 SHARK               35.15L F      
  6 ELLA DEELY                14 CBAR                35.42L F      
  8 ERIKA LOWE                14 ATH                 35.72L F      
  0 OLIWIA RODAWSKA           14 GAL                 36.40L F      
 11 DEARBHLA HORKAN           13 CLM                 37.39L F      
 12 ELLA BYRNE                14 LONG                37.68L F      
 23 ANNA BURNS                13 SHARK               40.42L F      
 25 SORCHA BRENNAN            12 TUAM                40.71L F      
 26 EMILY MARTIN              13 ATH                 40.76L F      
 27 GRAINNE DONOHUE           14 LONG                40.78L F      
 36 AYLAH MURPHY              14 SHARK               42.68L F      
 41 CARA HIGGINS              12 CLM                 44.27L F      
  0 EMMA MCNULTY              14 BALL                    NS F      
  0 BERNADETTE KENNY          14 SHARK                   NS F      
  0 JANE O'BOYLE              12 LONG                    NS F      
  0 AISLING SCANLON           12 LONG                    NS F      
 
Girls  15-Ov 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 MEGAN KILGALLEN           16 CLM                 32.63L F      
  5 IONA ASHTON               15 SHARK               33.36L F      
  6 AIMEE KELLY               15 SHARK               33.51L F      
  8 SADHBH DALY               16 SHARK               34.12L F      
 10 LABHOISE BOYLE            16 SHARK               34.91L F      
 14 CAOILIN KEARNEY           15 BL FN               35.25L F      
 19 TARA WONG                 17 BALL                35.85L F      
 21 LAUREN FRAIN              16 CLM                 36.38L F      
 28 FIONA CONWAY              16 CBAR                37.00L F      
 31 ELIZABETH O'BOYLE         16 LONG                37.59L F      
 32 AILBHE KENNEDY            16 LASER               37.72L F      
 33 OONAGH OWENS              16 LASER               37.92L F      
 35 GRACE KEHOE               16 SLIGO               38.19L F      
 37 SORCHA KEARNEY            16 BL FN               38.23L F      
 38 AOIFE GINTY               17 LONG                38.26L F      
 39 FREYA MURPHY              17 SHARK               38.68L F      
 40 AILEEN WARD               15 ATH                 38.87L F      
 45 NIA BARTRAM               15 LONG                39.51L F      
 53 TEODORA CUGALJ            15 SHARK               41.00L F      
 55 CLADAGH O REILLY          16 TUAM                41.97L F      
 56 LISA REKAI                16 SHARK               42.20L F      
 57 JENNIFER MURPHY           16 BALL                42.26L F      
  0 TARA WALSH                16 SLIGO                   NS F      
  0 LISA HENRY                17 CLM                     NS F      
 
Boys  12-14 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 OLIVER KEARNEY            12 LONG                34.43L F      
  3 SHANE HARRINGTON          14 ATH                 34.97L F      
  4 NATHAN TODD               14 LASER               35.42L F      
  5 LUCA DUGGAN               13 BALL                35.66L F      
  9 KYLE FAGAN                13 ATH                 37.20L F      
 12 EAMON DOHERTY             13 BALL                38.11L F      
 17 EOIN TREANOR              13 CLM                 39.67L F      
 19 CIAN HOGAN                12 SHARK               40.29L F      
 
Boys  15-Ov 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 SAM RENNICK               15 CBAR                31.19L F      
  8 EVAN WELBY                17 SHARK               31.88L F      
 10 MICHAEL MC ANDREW         17 SHARK               32.42L F      
 17 CIAN BRESLIN              19 CLM                 33.96L F      
 18 DIARMUID O'DONNELL        15 LONG                34.07L F      
 20 ORIN MITCHELL             16 SLIGO               34.33L F      
 25 ETHAN BRESLIN             16 CLM                 35.19L F      
 30 NIALL JOYCE               15 SHARK               36.08L F      
 31 ALEX CLARK                16 SHARK               36.76L F      
 34 LIAM CLARKE               16 LASER               38.71L F      
  0 DUILEACH RYAN             15 LONG                33.19L F      
 
Girls  11&U 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 RIONAGH MC CORMACK        11 LONG              1:18.57L F      
 
Girls  12-14 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 AOIFE MURRAY              14 CLM               1:05.03L F      
  8 ERIKA LOWE                14 ATH               1:07.35L F      
  9 SILE MC AULEY             14 ATH               1:07.38L F      
 13 CAROL GRIFFIN             13 SHARK             1:09.50L F      
 17 ELLA DEELY                14 CBAR              1:10.93L F      
 23 MILLIE O'BRIEN            14 ATH               1:12.44L F      
 24 ALLIE ROCHE               14 CLM               1:13.25L F      
  0 RUTH DOLAN                14 BSLOE                   NS F      
  0 AOIFE DIRRANE             14 LASER                   NS F      
 
Girls  15-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 DANIELLE FARRELL          15 SLIGO             1:03.40L F      
  5 JENNIFER ANDREWS          16 LONG              1:03.57L F      
 12 ZARA LOFTUS               17 CLM               1:05.38L F      
 23 IONA ASHTON               15 SHARK             1:07.04L F      
 24 CAOILIN KEARNEY           15 BL FN             1:07.21L F      
 26 WIKTORIA WEINERT          15 SLIGO             1:07.30L F      
 27 SARAH CONDRON             15 ATH               1:07.33L F      
 29 FREYA MURPHY              17 SHARK             1:07.53L F      
 31 SORCHA KEARNEY            16 BL FN             1:07.64L F      
 32 FIONA CONWAY              16 CBAR              1:07.66L F      
 34 ORLA FLANAGAN             18 CLM               1:07.71L F      
 40 SORCHA TREANOR            15 CLM               1:08.36L F      
 41 AILBHE KENNEDY            16 LASER             1:08.37L F      
 42 SADHBH DALY               16 SHARK             1:08.50L F      
 44 MEGAN DEELY               17 CBAR              1:08.63L F      
 54 NIA BARTRAM               15 LONG              1:09.62L F      
 58 NAOISE O'DONNELL          15 SHARK             1:10.22L F      
 62 AISHLING O'NEILL          16 LASER             1:10.46L F      
 62 AILEEN WARD               15 ATH               1:10.46L F      
 65 RACHAEL RALEIGH           16 LONG              1:10.66L F      
 67 RACHEL BURKE              15 CLM               1:11.22L F      
 68 DERVA O'REILLY            17 TUAM              1:11.24L F      
 71 EMMA BEGLEY               18 TUAM              1:11.71L F      
 72 AOIFE GINTY               17 LONG              1:11.96L F      
 73 ISOBEL REED               15 CLM               1:12.15L F      
 75 AINE MC WEENEY            16 LONG              1:12.37L F      
 77 ELIZABETH O'BOYLE         16 LONG              1:12.84L F      
 78 JULIE MADSEN              17 TUAM              1:13.04L F      
  0 RACHEL JOHNSON            18 ATH                     NS F      
  0 LISA HENRY                17 CLM                     NS F      
  0 LAUREN FRIEL              16 ATH                     NS F      
  0 LAURA JOHNSON             16 ATH                     NS F      
  0 SARAH GILHOOLEY           17 TUAM                    NS F      
  0 SAOIRSE BURKE             16 TUAM                    NS F      
 
Boys  12-14 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 RONAN KILCOYNE            13 SLIGO             2:36.57L F      
  5 NIKITA SEMIKIN            14 ATH               2:41.75L F      
  7 EOGHAN DALY               14 SHARK             2:42.20L F      
  9 CIAN SMITH                14 ATH               2:47.55L F      
 10 LUCA DUGGAN               13 BALL              2:47.60L F      
 11 EAMON DOHERTY             13 BALL              2:48.28L F      
 12 CONOR DONOHOE             13 CBAR              2:48.53L F      
 13 SHANE HARRINGTON          14 ATH               2:49.68L F      
 
Boys  15-Ov 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 NIALL KELLY               17 CLM               2:23.59L F      
  4 EOIN ANDERSON             18 SLIGO             2:27.86L F      
 10 ROBIN PFEIFFER            15 BL FN             2:34.98L F      
 21 DUILEACH RYAN             15 LONG              2:42.39L F      
 22 SHANE DONOVAN             15 ATH               2:42.99L F      
 23 BRIAN LENNON              16 SHARK             2:45.49L F      
 27 NIALL JOYCE               15 SHARK             2:50.87L F      
  0 CONN MC NAMARA            15 CBAR              2:35.92L F      
 
Boys  12-14 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ALFIE COOGAN              14 ATH               4:49.48L F      
  2 NIKITA SEMIKIN            14 ATH               4:54.17L F      
  3 COLM CARNEY               14 CBAR              5:00.80L F      
  5 CIAN SMITH                14 ATH               5:10.11L F      
 
Boys  15-Ov 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 RORY GRADY                15 CBAR              4:42.05L F      
 12 DARAGH FITZGERLD          15 ATH               4:47.29L F      
 20 TOMMY HUANG               17 CBAR              4:55.24L F      
 22 MILO O'CONNOR             16 ATH               4:58.47L F      
 24 BRIAN LENNON              16 SHARK             5:00.92L F      
 25 EDWIN MALASHNYAK          15 ATH               5:02.55L F      
 36 OISIN KEHOE               15 MARL              5:30.74L F      
  0 ETHAN BRESLIN             16 CLM                     NS F      
  0 SHANE DONOVAN             15 ATH                     NS F      
 
Girls  12-14 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 SILE MC AULEY             14 ATH               1:12.54L F      
  4 ALLIE ROCHE               14 CLM               1:13.18L F      
  8 REBECCA LIPTROT           14 SHARK             1:15.49L F      
 11 ELLA DEELY                14 CBAR              1:16.65L F      
 12 ERIKA LOWE                14 ATH               1:17.70L F      
 15 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     14 SHARK             1:19.54L F      
 16 NIAMH KENNEDY             13 LASER             1:19.68L F      
 19 DEARBHLA HORKAN           13 CLM               1:20.56L F      
 24 AOIFE DIRRANE             14 LASER             1:22.42L F      
 25 ELLA BYRNE                14 LONG              1:22.54L F      
  0 AISLING SCANLON           12 LONG                    NS F      
  0 BERNADETTE KENNY          14 SHARK                   NS F      
 
Girls  15-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 AIMEE KELLY               15 SHARK             1:09.71L F      
  8 CARRIE MC DAID            16 SLIGO             1:12.73L F      
  9 SADHBH DALY               16 SHARK             1:13.23L F      
 10 DANIELLE FARRELL          15 SLIGO             1:13.28L F      
 11 MEGAN KILGALLEN           16 CLM               1:13.32L F      
 22 CAOILIN KEARNEY           15 BL FN             1:15.24L F      
 27 EMMA BOYLE                16 BL FN             1:16.61L F      
 32 SORCHA KEARNEY            16 BL FN             1:17.94L F      
 34 TARA WONG                 17 BALL              1:18.30L F      
 36 LAUREN FRAIN              16 CLM               1:18.70L F      
 37 AILBHE KENNEDY            16 LASER             1:18.80L F      
 41 NAOISE O'DONNELL          15 SHARK             1:19.16L F      
 51 RACHAEL RALEIGH           16 LONG              1:20.00L F      
 52 AINE MC WEENEY            16 LONG              1:20.40L F      
 53 ISOBEL REED               15 CLM               1:20.89L F      
 55 MARIA LYONS               16 SLIGO             1:21.04L F      
 57 CAOIMHE O'SULLIVAN        17 SLIGO             1:21.36L F      
 59 FREYA MURPHY              17 SHARK             1:21.65L F      
 59 ELIZABETH O'BOYLE         16 LONG              1:21.65L F      
 64 PENNY LEE                 16 SLIGO             1:21.93L F      
 65 DERVA O'REILLY            17 TUAM              1:22.04L F      
 68 AILEEN WARD               15 ATH               1:22.61L F      
 73 AOIFE GINTY               17 LONG              1:23.37L F      
 76 GRACE KEHOE               16 SLIGO             1:24.91L F      
  0 LISA HENRY                17 CLM                     NS F      
  0 CIARA LYNCH               18 SLIGO                   NS F      
  0 JULIE MADSEN              17 TUAM                    NS F      
  0 MAEFORM BORRIELLO         19 ATH                     NS F      
  0 KELLY ENNIS               17 ATH                     NS F      
  0 HANNAH GRADY              17 CBAR                    NS F      
  0 LAUREN FRIEL              16 ATH                     NS F      
  0 TARA WALSH                16 SLIGO                   NS F      
 
Boys  11&U 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 TOM O'ROURKE              11 ATH                 34.95L F      
  5 ANDREW HENSON             11 ATH                 35.49L F      
  6 SEAN O'NEILL              11 ATH                 37.51L F      
 
Boys  12-14 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CIAN MC GLUE              14 SHARK               28.01L F      
  4 DARRAGH MASTERSON         14 CBAR                29.14L F      
  5 OLIVER KEARNEY            12 LONG                29.91L F      
  6 NATHAN TODD               14 LASER               30.06L F      
  7 KYLE FAGAN                13 ATH                 30.15L F      
 10 CIAN SMITH                14 ATH                 30.41L F      
 12 ADAM MURPHY               13 CBAR                30.62L F      
 13 CIAN MC CORMACK           14 LONG                30.66L F      
 20 EOIN TREANOR              13 CLM                 32.24L F      
 23 KILLIAN LANGTON           13 SLIGO               32.41L F      
 28 ZACH MEEGAN               13 ATH                 32.58L F      
 32 MARK HYNES                12 LASER               32.78L F      
 35 JACK DELANEY              12 CLM                 33.16L F      
 36 EUAN JENNINGS             13 SHARK               33.29L F      
 38 MARK ROCKETT              13 ATH                 33.76L F      
 47 DANIEL KEARNS             14 SHARK               35.88L F      
  0 CIAN HOGAN                12 SHARK                   NS F      
  0 COLM CARNEY               14 CBAR                    NS F      
 
Boys  15-Ov 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 BRYAN SCULLY              18 ATH                 25.40L F      
  2 JAYKE MORRIS              18 CLM                 26.41L F      
  3 OISIN KEARNEY             16 LONG                26.42L F      
  6 SAM RENNICK               15 CBAR                26.72L F      
 12 DARAGH FITZGERLD          15 ATH                 27.54L F      
 13 RYAN HORNET               17 SHARK               27.60L F      
 14 NIALL CARTER              16 CBAR                27.67L F      
 15 ROBIN PFEIFFER            15 BL FN               27.68L F      
 18 MICHAEL MC NAMARA         17 CLM                 27.79L F      
 24 EVAN WELBY                17 SHARK               28.09L F      
 26 MICHAEL MC ANDREW         17 SHARK               28.19L F      
 38 RONAN DERVAN              17 CBAR                28.74L F      
 40 OISIN CAREY               17 LASER               28.81L F      
 41 ORIN MITCHELL             16 SLIGO               28.92L F      
 46 DIARMUID O'DONNELL        15 LONG                29.27L F      
 49 EDWIN MALASHNYAK          15 ATH                 29.37L F      
 67 ALEX CLARK                16 SHARK               30.30L F      
 70 FERGAL BLANCHARD          15 LASER               30.49L F      
 75 DUILEACH RYAN             15 LONG                31.33L F      
 80 AARON REILLY              15 BALL                32.04L F      
 88 KELL MURPHY               16 SHARK               32.76L F      
 90 LIAM CLARKE               16 LASER               33.45L F      
 91 OISIN KEHOE               15 MARL                34.17L F      
  0 NIALL JOYCE               15 SHARK                   NS F      
 
Girls  11&U 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 LUCY MARTIN               11 ATH                 35.71L F      
  7 EMELIA JOYCE              11 SHARK               37.33L F      
 
Girls  12-14 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 REBECCA LIPTROT           14 SHARK               31.09L F      
  7 ERIKA LOWE                14 ATH                 31.30L F      
  8 SILE MC AULEY             14 ATH                 31.32L F      
 10 ELLA DEELY                14 CBAR                31.75L F      
 12 MILLIE O'BRIEN            14 ATH                 31.82L F      
 16 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     14 SHARK               32.23L F      
 17 EMILY MARTIN              13 ATH                 32.30L F      
 20 CAROL GRIFFIN             13 SHARK               32.42L F      
 24 ELLA POWELL               12 ATH                 32.76L F      
 25 NIAMH KENNEDY             13 LASER               32.91L F      
 39 EVA FITZPATRICK           14 ATH                 33.39L F      
 45 ELLA BYRNE                14 LONG                33.62L F      
 50 CARA FITZPATRICK          14 ATH                 33.74L F      
 55 AYLAH MURPHY              14 SHARK               34.06L F      
 67 ANNA BURNS                13 SHARK               35.12L F      
 73 LAURA REKAI               14 SHARK               35.86L F      
 86 CLODAGH PARKER            12 TUAM                37.30L F      
  0 AISLING SCANLON           12 LONG                    NS F      
  0 RUTH DOLAN                14 BSLOE                   NS F      
  0 AILIS DALY                12 SHARK                   NS F      
  0 KAREN O'BOYLE             14 LONG                    NS F      
  0 BRIDGET KENNY             12 SHARK                   NS F      
  0 BERNADETTE KENNY          14 SHARK                   NS F      
 
Girls  15-Ov 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 JENNIFER ANDREWS          16 LONG                29.30L F      
  6 ZARA LOFTUS               17 CLM                 29.58L F      
 16 ORLA FLANAGAN             18 CLM                 30.46L F      
 24 WIKTORIA WEINERT          15 SLIGO               30.70L F      
 25 HEATHER FADDEN            17 CBAR                30.71L F      
 27 SORCHA KEARNEY            16 BL FN               30.77L F      
 32 FREYA MURPHY              17 SHARK               31.22L F      
 34 CAOILIN KEARNEY           15 BL FN               31.30L F      
 35 MEGAN KILGALLEN           16 CLM                 31.31L F      
 36 TARA WONG                 17 BALL                31.33L F      
 36 MEGAN DEELY               17 CBAR                31.33L F      
 39 CAOIMHE O'SULLIVAN        17 SLIGO               31.43L F      
 40 NIA BARTRAM               15 LONG                31.58L F      
 46 CAOIMHE HENNIGAN          20 BALL                31.67L F      
 48 NAOISE O'DONNELL          15 SHARK               31.69L F      
 49 AILBHE KENNEDY            16 LASER               31.70L F      
 59 AILEEN WARD               15 ATH                 32.21L F      
 61 TEODORA CUGALJ            15 SHARK               32.24L F      
 62 RACHAEL RALEIGH           16 LONG                32.26L F      
 69 AINE MC WEENEY            16 LONG                32.74L F      
 80 OONAGH OWENS              16 LASER               33.21L F      
 86 ELIZABETH O'BOYLE         16 LONG                33.43L F      
 97 CLADAGH O REILLY          16 TUAM                34.34L F      
 98 ANOISE REILLY             18 BALL                34.35L F      
 99 AILISE HEALY PRICE        15 SHARK               34.40L F      
103 LISA REKAI                16 SHARK               34.53L F      
111 GRACE KEHOE               16 SLIGO               36.40L F      
  0 SAOIRSE BURKE             16 TUAM                    NS F      
  0 SARAH GILHOOLEY           17 TUAM                    NS F      
  0 ELLEN FLAHERTY            16 ATH                     NS F      
  0 CIARA LYNCH               18 SLIGO                   NS F      
  0 EMMA BEGLEY               18 TUAM                    NS F      
 
Boys  12-14 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 RONAN KILCOYNE            13 SLIGO             2:36.62L F      
  7 EOGHAN DALY               14 SHARK             2:42.95L F      
  8 DARRAGH MASTERSON         14 CBAR              2:44.54L F      
 11 KYLE FAGAN                13 ATH               2:48.84L F      
 17 CONOR DONOHOE             13 CBAR              2:52.19L F      
 20 MARK HYNES                12 LASER             2:57.53L F      
 
Boys  15-Ov 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SAM RENNICK               15 CBAR              2:22.47L F      
  2 NIALL KELLY               17 CLM               2:25.15L F      
  7 RORY GRADY                15 CBAR              2:31.62L F      
  9 NIALL CARTER              16 CBAR              2:32.24L F      
 10 TOMMY HUANG               17 CBAR              2:33.54L F      
 12 ROBIN PFEIFFER            15 BL FN             2:34.81L F      
 14 MICHAEL MC ANDREW         17 SHARK             2:35.99L F      
 16 ANTHONY MAHER             17 SLIGO             2:36.07L F      
 17 IAN MC AULEY              18 ATH               2:36.11L F      
 21 RYAN HORNET               17 SHARK             2:37.55L F      
 22 RONAN DERVAN              17 CBAR              2:38.46L F      
 25 FERGAL BLANCHARD          15 LASER             2:39.30L F      
 26 EDWIN MALASHNYAK          15 ATH               2:39.88L F      
 27 BILLY CLARKE              17 SHARK             2:40.30L F      
 31 ORIN MITCHELL             16 SLIGO             2:40.85L F      
 33 DYLAN MARTIN              19 SLIGO             2:41.10L F      
 35 CONN MC NAMARA            15 CBAR              2:41.46L F      
 41 BRIAN LENNON              16 SHARK             2:46.39L F      
  0 EOIN ANDERSON             18 SLIGO             2:25.39L F      
 
Girls  12-14 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 AOIFE MURRAY              14 CLM               2:37.10L F      
 
Girls  15-Ov 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AOIFE BATES               16 SHARK             2:30.17L F      
  2 SORCHA TREANOR            15 CLM               2:54.27L F      
  3 ZARA LOFTUS               17 CLM               2:57.80L F      
  4 NAOISE O'DONNELL          15 SHARK             3:02.70L F      
  5 MARIA LYONS               16 SLIGO             3:09.29L F      
  0 RACHEL BURKE              15 CLM               3:05.25L F      
 
Boys  11&U 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 SEAN O'NEILL              11 ATH               1:43.44L F      
 
Boys  12-14 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ALFIE COOGAN              14 ATH               1:21.91L F      
  4 DARRAGH MASTERSON         14 CBAR              1:23.33L F      
  5 CIAN MC GLUE              14 SHARK             1:23.92L F      
  8 EOGHAN DALY               14 SHARK             1:25.15L F      
 10 CIAN MC CORMACK           14 LONG              1:26.97L F      
 14 KILLIAN LANGTON           13 SLIGO             1:31.20L F      
  0 MARK HYNES                12 LASER             1:30.24L F      
 
Boys  15-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 RONAN DERVAN              17 CBAR              1:12.79L F      
  5 DARAGH FITZGERLD          15 ATH               1:18.35L F      
  9 MICHAEL MC ANDREW         17 SHARK             1:18.71L F      
 10 MICHAEL MC NAMARA         17 CLM               1:18.89L F      
 12 MILO O'CONNOR             16 ATH               1:19.02L F      
 14 JAYKE MORRIS              18 CLM               1:19.23L F      
 15 BILLY CLARKE              17 SHARK             1:19.42L F      
 16 WILLIAM STAUNTON          17 CLM               1:19.67L F      
 17 NIALL KELLY               17 CLM               1:19.73L F      
 18 RYAN HORNET               17 SHARK             1:20.30L F      
 22 ORIN MITCHELL             16 SLIGO             1:21.00L F      
 26 NIALL CARTER              16 CBAR              1:22.45L F      
 27 DIARMUID O'ROURKE         16 TUAM              1:22.46L F      
 28 CONN MC NAMARA            15 CBAR              1:22.99L F      
 29 IAN MC AULEY              18 ATH               1:23.01L F      
 31 FERGAL BLANCHARD          15 LASER             1:23.34L F      
 33 OISIN CAREY               17 LASER             1:24.13L F      
 36 ALEX CLARK                16 SHARK             1:24.75L F      
 37 EOIN O'MALLEY             17 SHARK             1:24.84L F      
 39 EVAN WELBY                17 SHARK             1:25.04L F      
 51 SEADHNA RYAN              16 LONG              1:30.03L F      
  0 BRYAN SCULLY              18 ATH                     NS F      
  0 CIAN CLOONAN              18 BL FN             1:20.69L F      
  0 OISIN KEHOE               15 MARL              1:34.50L F      
  0 ETHAN BRESLIN             16 CLM                     NS F      
 
Girls  11&U 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  0 RIONAGH MC CORMACK        11 LONG                    NS F      
 
Girls  12-14 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 ALLIE ROCHE               14 CLM               6:06.03L F      
 
Girls  15-Ov 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AIMEE KELLY               15 SHARK             5:36.48L F      
  3 DANIELLE FARRELL          15 SLIGO             5:45.93L F      
  5 EMMA BOYLE                16 BL FN             5:52.87L F      
  6 SARAH CONDRON             15 ATH               5:53.01L F      
  8 LABHOISE BOYLE            16 SHARK             5:54.80L F      
 10 CAOIMHE HENNIGAN          20 BALL              5:59.30L F      
 14 ISOBEL REED               15 CLM               6:31.90L F      
  0 HANNAH GRADY              17 CBAR                    NS F      
  0 LISA HENRY                17 CLM                     NS F      
  0 TARA WALSH                16 SLIGO                   NS F      
 
Boys  Open 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 PETER MOONEY              24 SLIGO               54.21L F      
  5 BRYAN SCULLY              18 ATH                 56.42L F      
  0 OISIN O'ROURKE            17 TUAM                57.92L F      
 18 FIONN WATERS              16 TUAM                59.84L F      
 20 DIARMUID SUTTON           16 LIMK              1:00.18L F      
 31 MICHAEL MC ANDREW         17 SHARK             1:02.37L F      
  0 CALLUM ASHTON             19 SHARK                   NS F      
  0 DARAGH FITZGERLD          15 ATH                     NS F      
 
Girls  Open 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 CARRIE MC DAID            16 SLIGO             1:02.60L F      
  7 GRACE JOYCE               16 SHARK             1:04.78L F      
 11 REBECCA LIPTROT           14 SHARK             1:07.66L F      
  0 NIAMH KILGALLEN           19 CLM                     NS F      
  0 CIARA LYNCH               18 SLIGO                   NS F      
  0 JADE MURPHY               21 SLIGO                   NS F      
  0 KELLY ENNIS               17 ATH                     NS F      
 
Boys  Open 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CALLUM ASHTON             19 SHARK               28.39L F      
  4 NIALL KELLY               17 CLM                 30.61L F      
 12 JAYKE MORRIS              18 CLM                 33.10L F      
 15 DYLAN MARTIN              19 SLIGO               33.73L F      
 
Girls  Open 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 MAEFORM BORRIELLO         19 ATH                 32.13L F      
  7 ISOBEL REED               15 CLM                 37.69L F      
  0 CIARA LYNCH               18 SLIGO                   NS F      
 
Boys  Open 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CILLIAN MELLY             21 CBAR              2:03.99L F      
  2 JOSEPH MOONEY             21 LIMK              2:12.13L F      
  4 EOIN ANDERSON             18 SLIGO             2:34.29L F      
  0 CALLUM ASHTON             19 SHARK                   NS F      
 
Boys  Open 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 DIARMUID SUTTON           16 LIMK              2:45.16L F      
  0 ANTHONY MAHER             17 SLIGO             2:51.04L F      
 
Girls  Open 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 LABHOISE BOYLE            16 SHARK             2:58.56L F      
  6 EMMA BEGLEY               18 TUAM              3:00.91L F      
  8 JENNIFER ANDREWS          16 LONG              3:04.82L F      
 13 ALLIE ROCHE               14 CLM               3:12.62L F      
 14 FREYA MURPHY              17 SHARK             3:12.72L F      
  0 NIAMH KILGALLEN           19 CLM                     NS F      
  0 SAOIRSE BURKE             16 TUAM                    NS F      
  0 REBECCA LIPTROT           14 SHARK             3:11.91L F      
  0 DERVA O'REILLY            17 TUAM                    NS F      
 
Girls  Open 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 AOIFE MURRAY              14 CLM               5:42.44L F      
 
Girls  11&U 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RIONAGH MC CORMACK        11 LONG              3:29.70L F      
  2 LUCY MARTIN               11 ATH               3:31.67L F      
 
Girls  12-14 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 AISLING STAPLETON         14 CBAR              3:14.18L F      
  8 EMILY MARTIN              13 ATH               3:15.63L F      
 12 AOIFE MURRAY              14 CLM               3:20.72L F      
 24 CAROL GRIFFIN             13 SHARK             3:27.14L F      
 
Girls  15-Ov 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JADE MURPHY               21 SLIGO             2:49.12L F      
  2 GRACE JOYCE               16 SHARK             2:54.10L F      
  5 AOIFE BATES               16 SHARK             2:59.92L F      
  7 AIMEE KELLY               15 SHARK             3:01.64L F      
  8 WIKTORIA WEINERT          15 SLIGO             3:01.80L F      
  9 HEATHER FADDEN            17 CBAR              3:01.88L F      
 10 MEGAN KILGALLEN           16 CLM               3:02.63L F      
 11 JUDY BRENNAN              15 ATH               3:02.64L F      
 14 LAUREN FRAIN              16 CLM               3:03.81L F      
 16 SADHBH DALY               16 SHARK             3:08.13L F      
 22 CAOIMHE O'SULLIVAN        17 SLIGO             3:13.04L F      
 23 EMMA BOYLE                16 BL FN             3:13.58L F      
 31 AISHLING O'NEILL          16 LASER             3:18.45L F      
 32 MEGAN DEELY               17 CBAR              3:18.97L F      
 35 ORLA FLANAGAN             18 CLM               3:20.59L F      
  0 SARAH GILHOOLEY           17 TUAM                    NS F      
  0 LAURA FINNERTY            16 CLM                     NS F      
  0 ANOISE REILLY             18 BALL                    NS F      
 
Boys  12-14 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 NATHAN TODD               14 LASER             1:10.91L F      
  5 RONAN KILCOYNE            13 SLIGO             1:13.12L F      
  8 CIAN MC CORMACK           14 LONG              1:17.93L F      
 
Boys  15-Ov 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 TOMMY HUANG               17 CBAR              1:02.64L F      
  3 SAM RENNICK               15 CBAR              1:02.83L F      
  5 EOIN ANDERSON             18 SLIGO             1:06.62L F      
 10 OISIN KEARNEY             16 LONG              1:07.94L F      
 13 DARAGH FITZGERLD          15 ATH               1:09.43L F      
 15 IAN MC AULEY              18 ATH               1:09.80L F      
 17 ROBIN PFEIFFER            15 BL FN             1:10.24L F      
 19 DIARMUID O'DONNELL        15 LONG              1:10.97L F      
 22 ORIN MITCHELL             16 SLIGO             1:12.42L F      
 25 DARRAGH HUMPSTON          16 LONG              1:14.86L F      
  0 SEADHNA RYAN              16 LONG                    NS F      
  0 RORY GRADY                15 CBAR                    NS F      
 
Girls  12-14 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 SILE MC AULEY             14 ATH               2:24.31L F      
  6 ERIKA LOWE                14 ATH               2:26.65L F      
 11 AOIFE DIRRANE             14 LASER             2:32.30L F      
 13 ELLA DEELY                14 CBAR              2:34.07L F      
 15 CAROL GRIFFIN             13 SHARK             2:35.41L F      
 17 ALLIE ROCHE               14 CLM               2:39.57L F      
 18 EMILY MARTIN              13 ATH               2:39.59L F      
 
Girls  15-Ov 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 DANIELLE FARRELL          15 SLIGO             2:18.18L F      
  6 IONA ASHTON               15 SHARK             2:21.12L F      
 12 HANNAH GRADY              17 CBAR              2:25.10L F      
 15 CAOILIN KEARNEY           15 BL FN             2:26.21L F      
 18 FREYA MURPHY              17 SHARK             2:28.63L F      
 19 AILBHE KENNEDY            16 LASER             2:28.80L F      
 21 SORCHA KEARNEY            16 BL FN             2:28.92L F      
 23 CAOIMHE HENNIGAN          20 BALL              2:29.88L F      
 30 AILEEN WARD               15 ATH               2:32.09L F      
 34 MEGAN DEELY               17 CBAR              2:33.62L F      
 35 RACHEL BURKE              15 CLM               2:34.34L F      
 43 CAOIMHE O'SULLIVAN        17 SLIGO             2:35.95L F      
 48 AISHLING O'NEILL          16 LASER             2:38.08L F      
 49 JULIE MADSEN              17 TUAM              2:38.83L F      
  0 DERVA O'REILLY            17 TUAM                    NS F      
  0 CIARA LYNCH               18 SLIGO                   NS F      
  0 TARA WALSH                16 SLIGO                   NS F      
  0 KELLY ENNIS               17 ATH                     NS F      
  0 AOIFE TAYLOR              17 CLM                     NS F      
 
Boys  12-14 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DARRAGH MASTERSON         14 CBAR                36.10L F      
  8 EUAN JENNINGS             13 SHARK               40.19L F      
  9 RUAIRI HUMPSTON           13 LONG                40.68L F      
 10 KILLIAN LANGTON           13 SLIGO               41.87L F      
 12 JACK DELANEY              12 CLM                 43.07L F      
 14 DAVID LENNON              13 SHARK               45.87L F      
  0 RIAN KEARNEY              13 BL FN                   NS F      
 
Boys  15-Ov 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 BRYAN SCULLY              18 ATH                 32.36L F      
  3 RONAN DERVAN              17 CBAR                33.61L F      
  4 JAYKE MORRIS              18 CLM                 34.72L F      
  6 BILLY CLARKE              17 SHARK               35.17L F      
  8 DARAGH FITZGERLD          15 ATH                 35.79L F      
 10 DYLAN MARTIN              19 SLIGO               36.17L F      
 12 MILO O'CONNOR             16 ATH                 36.47L F      
 19 EOIN O'MALLEY             17 SHARK               38.24L F      
 20 ALEX CLARK                16 SHARK               38.56L F      
 23 OISIN CAREY               17 LASER               39.31L F      
 32 AARON REILLY              15 BALL                41.50L F      
 34 OISIN KEHOE               15 MARL                42.44L F      
 36 LIAM CLARKE               16 LASER               42.71L F      
  0 EOIN SMITH                17 LONG                    NS F      
 
Girls  11&U 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RIONAGH MC CORMACK        11 LONG                44.21L F      
  2 LUCY MARTIN               11 ATH                 44.52L F      
 
Girls  12-14 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 EMILY MARTIN              13 ATH                 42.72L F      
 12 AYLAH MURPHY              14 SHARK               44.32L F      
 17 AISLING STAPLETON         14 CBAR                44.97L F      
  0 JANE O'BOYLE              12 LONG                    NS F      
  0 RUTH DOLAN                14 BSLOE                   NS F      
  0 KAREN O'BOYLE             14 LONG                    NS F      
 
Girls  15-Ov 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 GRACE JOYCE               16 SHARK               35.32L F      
  4 HEATHER FADDEN            17 CBAR                37.34L F      
  5 JUDY BRENNAN              15 ATH                 37.64L F      
  8 SARAH CONDRON             15 ATH                 39.17L F      
 11 LAUREN FRAIN              16 CLM                 39.88L F      
 12 WIKTORIA WEINERT          15 SLIGO               39.89L F      
 14 ORLA FLANAGAN             18 CLM                 40.49L F      
 17 MEGAN KILGALLEN           16 CLM                 41.17L F      
 23 MEGAN DEELY               17 CBAR                41.90L F      
 24 AISHLING O'NEILL          16 LASER               42.09L F      
 30 ANOISE REILLY             18 BALL                42.58L F      
 32 OONAGH OWENS              16 LASER               43.15L F      
 40 LISA REKAI                16 SHARK               44.77L F      
 46 TEODORA CUGALJ            15 SHARK               46.33L F      
 49 GRACE KEHOE               16 SLIGO               48.16L F      
  0 CLADAGH O REILLY          16 TUAM                    NS F      
  0 LAURA FINNERTY            16 CLM                     NS F      
  0 AIMEE KELLY               15 SHARK                   NS F      
 
Boys  12-14 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 CIAN MC GLUE              14 SHARK             1:03.40L F      
  4 ALFIE COOGAN              14 ATH               1:03.60L F      
  7 RONAN KILCOYNE            13 SLIGO             1:04.67L F      
  8 DARRAGH MASTERSON         14 CBAR              1:04.71L F      
  9 NATHAN TODD               14 LASER             1:05.04L F      
 12 NIKITA SEMIKIN            14 ATH               1:05.71L F      
 14 EOGHAN DALY               14 SHARK             1:06.09L F      
 16 KYLE FAGAN                13 ATH               1:06.37L F      
 17 OLIVER KEARNEY            12 LONG              1:06.49L F      
 18 CIAN MC CORMACK           14 LONG              1:06.62L F      
 19 CIAN SMITH                14 ATH               1:07.15L F      
 23 FIONN MC CARTHY           14 SHARK             1:08.88L F      
  0 COLM CARNEY               14 CBAR                    NS F      
 
Boys  15-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 CALLUM ASHTON             19 SHARK               56.34L F      
  3 JAYKE MORRIS              18 CLM                 58.02L F      
  4 CIAN BRESLIN              19 CLM                 58.10L F      
  6 SAM RENNICK               15 CBAR                58.73L F      
  8 OISIN KEARNEY             16 LONG                58.90L F      
  9 NIALL KELLY               17 CLM                 59.02L F      
 12 DARAGH FITZGERLD          15 ATH               1:00.16L F      
 13 TOMMY HUANG               17 CBAR              1:00.18L F      
 14 IAN MC AULEY              18 ATH               1:00.29L F      
 15 ROBIN PFEIFFER            15 BL FN             1:00.38L F      
 17 NIALL CARTER              16 CBAR              1:00.66L F      
 25 MICHAEL MC NAMARA         17 CLM               1:01.14L F      
 26 RYAN HORNET               17 SHARK             1:01.24L F      
 27 WILLIAM STAUNTON          17 CLM               1:01.69L F      
 29 MILO O'CONNOR             16 ATH               1:02.33L F      
 32 ANTHONY MAHER             17 SLIGO             1:02.46L F      
 33 CIAN CLOONAN              18 BL FN             1:02.49L F      
 37 OISIN CAREY               17 LASER             1:02.92L F      
 42 BILLY CLARKE              17 SHARK             1:03.78L F      
 50 DIARMUID O'DONNELL        15 LONG              1:04.39L F      
 54 DYLAN MARTIN              19 SLIGO             1:05.50L F      
 56 DARRAGH HUMPSTON          16 LONG              1:05.63L F      
 60 ORIN MITCHELL             16 SLIGO             1:06.73L F      
 65 OISIN KEHOE               15 MARL              1:12.41L F      
  0 EVAN WELBY                17 SHARK                   NS F      
  0 ETHAN BRESLIN             16 CLM                     NS F      
 
Girls  12-14 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 SILE MC AULEY             14 ATH               2:39.30L F      
  5 AOIFE MURRAY              14 CLM               2:40.30L F      
  7 ALLIE ROCHE               14 CLM               2:42.89L F      
 10 ELLA DEELY                14 CBAR              2:47.37L F      
 12 ERIKA LOWE                14 ATH               2:50.21L F      
 17 AOIFE DIRRANE             14 LASER             2:52.35L F      
 19 NIAMH KENNEDY             13 LASER             2:53.83L F      
 20 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     14 SHARK             2:55.03L F      
  0 AISLING SCANLON           12 LONG                    NS F      
 
Girls  15-Ov 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 DANIELLE FARRELL          15 SLIGO             2:36.36L F      
  3 SADHBH DALY               16 SHARK             2:36.42L F      
  6 EMMA BOYLE                16 BL FN             2:39.36L F      
 10 CAOILIN KEARNEY           15 BL FN             2:41.27L F      
 17 HANNAH GRADY              17 CBAR              2:47.98L F      
 21 AILBHE KENNEDY            16 LASER             2:50.96L F      
 24 ISOBEL REED               15 CLM               2:54.22L F      
 31 JULIE MADSEN              17 TUAM              2:58.52L F      
 33 GRACE KEHOE               16 SLIGO             3:11.40L F      
  0 KELLY ENNIS               17 ATH                     NS F      
  0 TARA WALSH                16 SLIGO                   NS F      
  0 SORCHA KEARNEY            16 BL FN                   NS F