Athlone Swimming Club






IAG CHAMPIONSHIPS & SUMMER OPEN JULY 2017

Boys  16-17 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  3 EANNA O'HARA              17 SLIGO             1:08.79L F      
  1 EANNA O'HARA              17 SLIGO             1:08.98L P      
  8 BRYAN SCULLY              17 .ATH              1:11.30L F      
 10 FIONN DUFFY               16 GAL               1:12.47L F      
  8 BRYAN SCULLY              17 .ATH              1:12.89L P      
  9 FIONN DUFFY               16 GAL               1:12.99L P      
 17 JAYKE MORRIS              17 CLM               1:14.91L P      
 26 MICHAEL MC ANDREW         16 SHARK             1:17.61L P      
 28 IAN MC AULEY              17 .ATH              1:18.58L P      
 30 RONAN DERVAN              16 CBAR              1:19.13L P      
 31 BILLY CLARKE              16 SHARK             1:19.32L P      
 32 CIAN CLOONAN              17 BL FN             1:19.88L P      
 33 TOMMY HUANG               16 CBAR              1:20.25L P      
 34 WILLIAM STAUNTON          16 CLM               1:20.27L P      
 
Boys  18-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 DARRAGH GREENE            22 TUAM              1:02.74L F      
  2 DARRAGH GREENE            22 TUAM              1:04.59L P      
  4 ANDREW MOORE              19 TUAM              1:04.85L F      
  5 ANDREW MOORE              19 TUAM              1:05.02L P      
 11 BRIAN O'FARRELL           19 GAL               1:11.79L P      
 14 DIRMUID STAUNTON          18 CLM               1:13.62L P      
 17 DAVID WOODS               19 SLIGO             1:16.63L P      
 
Girls  15-16 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  8 GRACE JOYCE               15 SHARK             1:20.39L F      
 10 GRACE JOYCE               15 SHARK             1:20.40L P      
 11 ELLEN FLAHERTY            15 .ATH              1:20.87L P      
 13 AOIFE BATES               15 SHARK             1:21.34L P      
 17 CARRIE MC DAID            15 SLIGO             1:22.41L P      
 19 HEATHER FADDEN            16 CBAR              1:23.19L P      
 41 SAOIRSE BURKE             15 TUAM              1:29.37L P      
  0 DERVA O'REILLY            16 TUAM                    NS P      
 
Girls  17-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 NIAMH KILGALLEN           18 CLM               1:11.45L P      
  3 NIAMH KILGALLEN           18 CLM               1:12.17L F      
  5 DEARBHAIL MC NAMARA       19 CBAR              1:14.96L F      
  7 DEARBHAIL MC NAMARA       19 CBAR              1:16.87L P      
 
Boys  16-17 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROBERT POWELL             17 LONG              1:53.76L F      
  1 ROBERT POWELL             17 LONG              1:56.77L P      
 14 CIARAN BURKE              17 TUAM              2:02.74L P      
 28 JOSEPH DOORLY             17 GAL               2:08.04L P      
  0 EANNA O'HARA              17 SLIGO                   NS P      
  0 BRYAN SCULLY              17 .ATH                    NS P      
 
Boys  18-Ov 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  8 JOSEPH MOONEY             20 LONG              1:57.14L F      
  9 JOSEPH MOONEY             20 LONG              1:57.95L P      
 11 ANDREW CAREY              18 .ATH              1:59.22L P      
 10 ANDREW CAREY              18 .ATH              2:00.85L F      
 17 CALLUM ASHTON             18 SHARK             2:01.67L P      
 18 FIACHRA LENNON            19 .ATH              2:01.96L P      
 21 DIRMUID STAUNTON          18 CLM               2:10.04L P      
 23 PATRICK FLANAGAN          20 TUAM              2:54.69L P      
 
Girls  15-16 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 REBECCA LOWE              15 .ATH              2:07.49L F      
  3 REBECCA LOWE              15 .ATH              2:09.19L P      
  3 STEPHANIE MC LOUGHLIN     16 TUAM              2:10.31L F      
  4 AOIFE LEAHY               15 GAL               2:11.46L F      
  4 AOIFE LEAHY               15 GAL               2:11.67L P      
  5 STEPHANIE MC LOUGHLIN     16 TUAM              2:11.69L P      
 18 AMY MC GOWAN              16 B DOL             2:17.55L P      
 20 SOPHIE MORAN              16 GAL               2:18.67L P      
 22 CARRIE MC DAID            15 SLIGO             2:22.60L P      
 23 LAURA JOHNSON             15 .ATH              2:23.21L P      
 
Girls  17-Ov 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 SARAH KELLY               20 GAL               2:10.29L F      
  5 SARAH KELLY               20 GAL               2:12.01L P      
 14 JENNI KILDUFF             17 COM               2:17.07L P      
 15 LAURA TAYLOR              17 GAL               2:17.09L P      
 20 RACHEL JOHNSON            17 .ATH              2:25.74L P      
 
Boys  16-17 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 12 FIONN DUFFY               16 GAL               5:06.74L P      
 15 EOIN ANDERSON             17 SLIGO             5:13.59L P      
 
Boys  18-Ov 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  0 RONAN ANDERSON            20 SLIGO             4:53.17L P      
 
Girls  15-16 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 AOIFE BATES               15 SHARK             5:25.46L F      
  8 AOIFE BATES               15 SHARK             5:31.24L P      
 14 ELLEN FLAHERTY            15 .ATH              5:37.60L P      
 17 LISA HENRY                16 CLM               5:40.59L P      
 19 GRACE JOYCE               15 SHARK             5:43.46L P      
 
Girls  17-Ov 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 IMOGEN NAUGHTON           18 SHARK             5:18.63L F      
  2 IMOGEN NAUGHTON           18 SHARK             5:26.91L P      
  6 RACHEL JOHNSON            17 .ATH              5:40.98L F      
  7 RACHEL JOHNSON            17 .ATH              5:45.13L P      
 
Boys  13&U 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 ALFIE COOGAN              13 .ATH              1:21.04L F      
  7 ALFIE COOGAN              13 .ATH              1:21.63L P      
 13 CIAN MC GLUE              13 SHARK             1:22.44L P      
 19 DARRAGH MASTERSON         13 CBAR              1:25.49L P      
 21 CIAN MC CORMACK           13 LONG              1:26.35L P      
 34 EOGHAN DALY               13 SHARK             1:30.11L P      
 
Boys  14-15 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 10 DIARMUID SUTTON           15 TRID              1:14.39L P      
 10 DIARMUID SUTTON           15 TRID              1:16.14L F      
 14 ODHRAN O'HARA             14 SLIGO             1:16.26L P      
 19 RORY GRADY                14 CBAR              1:17.22L P      
 21 DARAGH FITZGERLD          14 .ATH              1:17.69L P      
 22 CONN MC NAMARA            14 CBAR              1:17.92L P      
 26 FIONN WATERS              15 TUAM              1:19.31L P      
 31 ETHAN BRESLIN             15 CLM               1:19.83L P      
 32 EIDHNE KENNEDY            15 GAL               1:20.49L P      
 
Girls  12&U 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 21 EMILY MARTIN              12 .ATH              1:35.77L P      
 
Girls  13-14 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 AVA MC FADDEN             14 COM               1:20.27L P      
  5 AVA MC FADDEN             14 COM               1:20.38L F      
  7 ALISON GIBBS              13 GAL               1:21.89L F      
  7 ALISON GIBBS              13 GAL               1:22.09L P      
 13 WIKTORIA WEINERT          14 TRID              1:23.12L P      
 15 RUTH DOLAN                13 BSLOE             1:24.77L P      
 18 JUDY BRENNAN              14 .ATH              1:25.34L P      
 
Boys  13&U 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 11 ALFIE COOGAN              13 .ATH              2:19.92L P      
 13 PHILIP DUDA               12 COM               2:20.11L P      
 23 CIAN MC GLUE              13 SHARK             2:24.28L P      
 27 CIAN SMITH                13 .ATH              2:26.99L P      
 
Boys  14-15 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 21 TOM O'SULLIVAN            14 GAL               2:11.29L P      
 22 DAVID DOORLY              15 GAL               2:11.54L P      
 25 DARAGH FITZGERLD          14 .ATH              2:11.81L P      
 26 RORY GRADY                14 CBAR              2:11.86L P      
 31 ODHRAN O'HARA             14 SLIGO             2:12.86L P      
 47 DIARMUID SUTTON           15 TRID              2:18.54L P      
 
Girls  12&U 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  8 KELIS CURRAN              12 COM               2:27.01L P      
 12 ELLIE MORAN               12 COM               2:28.81L P      
 
Girls  13-14 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 JESSICA GANNON            13 COM               2:12.03L P      
  4 JESSICA GANNON            13 COM               2:13.32L F      
 24 IONA ASHTON               14 SHARK             2:23.22L P      
 25 HELEN LYNCH               13 .ATH              2:23.39L P      
 28 AILBHE MULHALL            14 GAL               2:27.05L P      
 
Girls  12&U 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 KELIS CURRAN              12 COM               5:44.69L P      
  6 KELIS CURRAN              12 COM               5:51.16L F      
 13 ELLIE MORAN               12 COM               6:12.78L P      
 
Girls  13-14 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JESSICA GANNON            13 COM               5:21.48L P      
  3 JESSICA GANNON            13 COM               5:23.81L F      
  4 ALISON GIBBS              13 GAL               5:26.29L F      
  3 ALISON GIBBS              13 GAL               5:28.20L P      
 11 LAUREN SHARKEY            14 GAL               5:40.07L P      
 13 AOIFE MURRAY              13 GAL               5:43.46L P      
 19 AIMEE KELLY               14 SHARK             5:49.07L P      
 20 DANIELLE FARRELL          14 SLIGO             5:51.28L P      
 25 HELEN LYNCH               13 .ATH              6:04.25L P      
 
Boys  16-17 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROBERT POWELL             17 LONG                24.16L F      
  1 ROBERT POWELL             17 LONG                24.39L P      
  5 BRYAN SCULLY              17 .ATH                25.06L F      
  9 BRYAN SCULLY              17 .ATH                25.96L P      
 
Boys  18-Ov 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  8 ANDREW CAREY              18 .ATH                24.32L F      
 10 ANDREW CAREY              18 .ATH                25.23L P      
 
Girls  15-16 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 REBECCA LOWE              15 .ATH                27.33L F      
  6 AOIFE LEAHY               15 GAL                 27.68L F      
  6 AOIFE LEAHY               15 GAL                 28.27L P      
  9 REBECCA LOWE              15 .ATH                28.47L P      
 12 ELLEN FLAHERTY            15 .ATH                28.78L P      
 14 KEELA MULHALL             16 GAL                 29.43L P      
 
Girls  17-Ov 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 KATE KAVANAGH             19 TUAM                26.47L F      
  1 KATE KAVANAGH             19 TUAM                26.87L P      
 
Boys  16-17 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ROBERT POWELL             17 LONG                57.25L F      
  2 ROBERT POWELL             17 LONG                58.48L P      
 16 CIARAN BURKE              17 TUAM              1:01.58L P      
 17 FIONN DUFFY               16 GAL               1:01.63L P      
 24 TOMMY HUANG               16 CBAR              1:03.22L P      
 29 JOSHUA FORTUNE            16 SLIGO             1:04.55L P      
 34 EOIN ANDERSON             17 SLIGO             1:06.24L P      
 
Boys  18-Ov 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 FIACHRA LENNON            19 .ATH                58.02L F      
  8 JOSEPH MOONEY             20 LONG                58.51L F      
  7 JOSEPH MOONEY             20 LONG                58.79L P      
  8 FIACHRA LENNON            19 .ATH                59.09L P      
 11 RONAN ANDERSON            20 SLIGO               59.79L P      
 16 CALLUM ASHTON             18 SHARK             1:01.07L P      
 19 ANDREW CAREY              18 .ATH              1:03.63L P      
 
Girls  15-16 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 AOIFE BATES               15 SHARK             1:08.86L F      
  8 SOPHIE MORAN              16 GAL               1:09.55L F      
  7 AOIFE BATES               15 SHARK             1:09.71L P      
  9 AMY MC GOWAN              16 B DOL             1:10.14L F      
 10 ZARA LOFTUS               16 CLM               1:10.21L F      
  8 SOPHIE MORAN              16 GAL               1:10.50L P      
  9 AMY MC GOWAN              16 B DOL             1:10.59L P      
 10 ZARA LOFTUS               16 CLM               1:10.68L P      
 15 KEELA FARNON              16 COM               1:11.30L P      
 17 ELLEN FLAHERTY            15 .ATH              1:11.37L P      
 29 ANASTAZYA PLISZKA         15 COM               1:13.14L P      
 37 KEELA MULHALL             16 GAL               1:15.26L P      
 38 AOIFE LEAHY               15 GAL               1:15.71L P      
 
Girls  17-Ov 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 SARAH KELLY               20 GAL               1:04.37L F      
  4 SARAH KELLY               20 GAL               1:05.10L P      
 12 IMOGEN NAUGHTON           18 SHARK             1:10.36L P      
 13 JENNI KILDUFF             17 COM               1:10.81L P      
 
Boys  16-17 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 EANNA O'HARA              17 SLIGO             2:31.07L F      
  1 EANNA O'HARA              17 SLIGO             2:33.05L P      
  9 FIONN DUFFY               16 GAL               2:40.65L F      
  9 FIONN DUFFY               16 GAL               2:41.31L P      
 16 JAYKE MORRIS              17 CLM               2:47.71L P      
 18 JOSEPH DOORLY             17 GAL               2:48.72L P      
 22 MICHAEL MC ANDREW         16 SHARK             2:51.76L P      
 25 EOIN ANDERSON             17 SLIGO             2:53.37L P      
 26 RONAN DERVAN              16 CBAR              2:55.93L P      
 27 WILLIAM STAUNTON          16 CLM               2:57.73L P      
 28 TIMOTHY KEOGH             17 GAL               2:58.21L P      
 29 BILLY CLARKE              16 SHARK             2:58.61L P      
 32 CIAN CLOONAN              17 BL FN             3:04.43L P      
 
Boys  18-Ov 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 ANDREW MOORE              19 TUAM              2:22.88L P      
  3 ANDREW MOORE              19 TUAM              2:23.13L F      
  8 DIRMUID STAUNTON          18 CLM               2:46.07L F      
 10 DIRMUID STAUNTON          18 CLM               2:47.49L P      
 
Girls  15-16 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 13 AOIFE BATES               15 SHARK             2:57.77L P      
 16 GRACE JOYCE               15 SHARK             3:00.98L P      
 17 MEGAN KILGALLEN           15 CLM               3:01.04L P      
 18 JENNIFER ANDREWS          15 C FIN             3:01.20L P      
 21 CARRIE MC DAID            15 SLIGO             3:02.15L P      
 24 HEATHER FADDEN            16 CBAR              3:03.02L P      
 28 LABHOISE BOYLE            15 SHARK             3:03.87L P      
 29 SAOIRSE BURKE             15 TUAM              3:04.70L P      
 31 LISA HENRY                16 CLM               3:06.45L P      
 
Girls  17-Ov 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 NIAMH KILGALLEN           18 CLM               2:33.88L F      
  1 NIAMH KILGALLEN           18 CLM               2:37.82L P      
  9 LAURA TAYLOR              17 GAL               2:58.89L F      
 11 LAURA TAYLOR              17 GAL               3:04.10L P      
 
Boys  13&U 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CIAN MC GLUE              13 SHARK               27.93L P      
  7 CIAN MC GLUE              13 SHARK               28.53L F      
 31 CIAN MC CORMACK           13 LONG                31.30L P      
 
Boys  14-15 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 OISIN KEARNEY             15 C FIN               26.16L P      
  4 OISIN KEARNEY             15 C FIN               26.25L F      
  5 DIARMUID SUTTON           15 TRID                26.36L P      
  8 ODHRAN O'HARA             14 SLIGO               26.60L P      
  8 ODHRAN O'HARA             14 SLIGO               26.89L F      
 10 DIARMUID SUTTON           15 TRID                27.28L F      
 26 ROBIN PFEIFFER            14 BL FN               28.06L P      
 26 DANIEL MADIGAN            15 LONG                28.06L P      
 
Girls  12&U 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 14 ELLIE MORAN               12 COM                 31.45L P      
 20 KELIS CURRAN              12 COM                 32.02L P      
 23 ELLEN MULRENAN            12 COM                 32.57L P      
 28 KRISTINA MC DONAGH        12 BL FN               34.31L P      
 
Boys  13&U 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 19 RONAN KILCOYNE            12 SLIGO             1:14.56L P      
 24 AONGHUS COOKE             12 TUAM              1:16.96L P      
 25 DARRAGH MASTERSON         13 CBAR              1:17.02L P      
 26 CIAN MC GLUE              13 SHARK             1:17.06L P      
  0 OLIVER KEARNEY            11 C FIN                   NS P      
 
Boys  14-15 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 15 TOM O'SULLIVAN            14 GAL               1:06.14L P      
 28 DANIEL MADIGAN            15 LONG              1:08.31L P      
 
Girls  12&U 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 KELIS CURRAN              12 COM               1:11.62L F      
  2 KELIS CURRAN              12 COM               1:13.37L P      
 19 ELLEN MULRENAN            12 COM               1:23.91L P      
 20 ELLIE MORAN               12 COM               1:24.52L P      
 
Girls  13-14 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 JESSICA GANNON            13 COM               1:07.74L F      
  2 AILBHE MULHALL            14 GAL               1:08.04L P      
  3 AILBHE MULHALL            14 GAL               1:08.16L F      
  3 AOIFE MURRAY              13 GAL               1:08.97L P      
  5 JESSICA GANNON            13 COM               1:09.11L P      
  6 AOIFE MURRAY              13 GAL               1:09.62L F      
 12 RUTH DOLAN                13 BSLOE             1:13.34L P      
 17 CIARA KILCOMMONS          14 COM               1:15.82L P      
 
Boys  13&U 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  9 ALFIE COOGAN              13 .ATH              2:57.37L F      
  9 ALFIE COOGAN              13 .ATH              2:57.59L P      
 22 CIAN MC CORMACK           13 LONG              3:07.23L P      
 26 DARRAGH MASTERSON         13 CBAR              3:09.20L P      
 30 CIAN MC GLUE              13 SHARK             3:11.91L P      
 36 AONGHUS COOKE             12 TUAM              3:15.38L P      
 38 ROAN FLAHERTY             12 .ATH              3:17.20L P      
 39 EVAN REILLY               13 CLM               3:17.98L P      
 
Boys  14-15 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 10 DARAGH FITZGERLD          14 .ATH              2:44.35L F      
 10 DARAGH FITZGERLD          14 .ATH              2:45.99L P      
 14 DIARMUID SUTTON           15 TRID              2:48.43L P      
 16 ODHRAN O'HARA             14 SLIGO             2:49.25L P      
 18 ETHAN BRESLIN             15 CLM               2:50.42L P      
 21 FIONN WATERS              15 TUAM              2:51.69L P      
 23 EIDHNE KENNEDY            15 GAL               2:52.70L P      
 
Girls  13-14 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 AVA MC FADDEN             14 COM               2:49.83L F      
  5 ALISON GIBBS              13 GAL               2:54.34L P      
  7 ALISON GIBBS              13 GAL               2:54.56L F      
  6 AVA MC FADDEN             14 COM               2:54.74L P      
  8 WIKTORIA WEINERT          14 TRID              2:56.65L P      
  9 WIKTORIA WEINERT          14 TRID              2:57.50L F      
 31 JUDY BRENNAN              14 .ATH              3:06.92L P      
 33 RUTH DOLAN                13 BSLOE             3:11.09L P      
 
Boys  13&U 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 12 NIKITA SEMIKIN            13 .ATH             20:09.71L F      
 13 CIAN SMITH                13 .ATH             20:15.83L F      
 15 ALAN DZAEI                13 LONG             20:44.25L F      
 
Boys  14-15 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 12 DAVID DOORLY              15 GAL              18:23.22L F      
 25 ETHAN BRESLIN             15 CLM              19:42.46L F      
 
Boys  16-17 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROBERT POWELL             17 LONG                51.93L F      
  1 ROBERT POWELL             17 LONG                53.19L P      
 13 BRYAN SCULLY              17 .ATH                55.98L P      
 15 CIARAN BURKE              17 TUAM                56.16L P      
 
Boys  18-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 13 JOSEPH MOONEY             20 LONG                54.11L P      
 14 FIACHRA LENNON            19 .ATH                54.19L P      
 17 PETER MOONEY              23 SLIGO               54.65L P      
 19 ANDREW CAREY              18 .ATH                54.80L P      
 
Girls  15-16 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 STEPHANIE MC LOUGHLIN     16 TUAM              4:36.43L F      
  3 STEPHANIE MC LOUGHLIN     16 TUAM              4:39.81L P      
  5 AOIFE LEAHY               15 GAL               4:42.29L P      
  7 AOIFE LEAHY               15 GAL               4:42.85L F      
 15 AMY MC GOWAN              16 B DOL             4:56.19L P      
 17 LISA HENRY                16 CLM               4:57.78L P      
 19 HANNAH GRADY              16 CBAR              5:01.61L P      
 
Girls  17-Ov 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SARAH KELLY               20 GAL               4:30.62L F      
  1 SARAH KELLY               20 GAL               4:35.25L P      
  9 LAURA TAYLOR              17 GAL               4:50.14L F      
  9 LAURA TAYLOR              17 GAL               4:51.02L P      
 
Boys  18-Ov 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 JOSEPH MOONEY             20 LONG                28.47L F      
  6 PETER MOONEY              23 SLIGO               28.92L F      
  5 PETER MOONEY              23 SLIGO               29.34L P      
  6 JOSEPH MOONEY             20 LONG                29.49L P      
  8 PATRICK FLANAGAN          20 TUAM                40.57L P      
  7 PATRICK FLANAGAN          20 TUAM                41.32L F      
 
Girls  17-Ov 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 KATE KAVANAGH             19 TUAM                30.23L P      
  3 KATE KAVANAGH             19 TUAM                30.25L F      
  8 MEADBH KEANEY             18 SLIGO               33.49L F      
  7 MEADBH KEANEY             18 SLIGO               33.66L P      
 
Boys  16-17 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  9 EOIN ANDERSON             17 SLIGO             2:21.49L F      
 14 EOIN ANDERSON             17 SLIGO             2:22.15L P      
 15 CIARAN BURKE              17 TUAM              2:22.16L P      
 20 FIONN DUFFY               16 GAL               2:23.60L P      
 27 JOSEPH DOORLY             17 GAL               2:27.74L P      
 29 JAYKE MORRIS              17 CLM               2:29.24L P      
 30 JOSHUA FORTUNE            16 SLIGO             2:29.71L P      
 
Boys  18-Ov 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 ANDREW MOORE              19 TUAM              2:09.32L F      
  4 CILLIAN MELLY             20 LONG              2:10.06L F      
  2 CILLIAN MELLY             20 LONG              2:10.26L P      
  3 ANDREW MOORE              19 TUAM              2:10.74L P      
  8 RONAN ANDERSON            20 SLIGO             2:15.43L F      
 10 RONAN ANDERSON            20 SLIGO             2:15.66L P      
 12 CALLUM ASHTON             18 SHARK             2:16.85L P      
 18 DIRMUID STAUNTON          18 CLM               2:22.80L P      
 
Girls  15-16 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 CAOIMHE DOWLING           16 LASER             2:30.42L F      
  5 CAOIMHE DOWLING           16 LASER             2:31.52L P      
 13 SOPHIE MORAN              16 GAL               2:34.20L P      
 17 ELLEN FLAHERTY            15 .ATH              2:35.28L P      
 20 AOIFE LEAHY               15 GAL               2:36.89L P      
 21 AOIFE BATES               15 SHARK             2:36.99L P      
 24 GRACE JOYCE               15 SHARK             2:37.72L P      
 26 CARRIE MC DAID            15 SLIGO             2:38.70L P      
 28 ISABELLE GIBBS            15 GAL               2:39.44L P      
 
Girls  17-Ov 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 NIAMH KILGALLEN           18 CLM               2:18.88L F      
  1 NIAMH KILGALLEN           18 CLM               2:24.18L P      
 10 IMOGEN NAUGHTON           18 SHARK             2:34.31L P      
 11 JENNI KILDUFF             17 COM               2:35.40L P      
 10 IMOGEN NAUGHTON           18 SHARK             2:35.98L F      
 
Boys  13&U 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 10 DARRAGH MASTERSON         13 CBAR              1:03.31L P      
 11 CIAN MC GLUE              13 SHARK             1:03.46L P      
 10 DARRAGH MASTERSON         13 CBAR              1:03.69L F      
 20 ALFIE COOGAN              13 .ATH              1:04.53L P      
 37 OLIVER KEARNEY            11 C FIN             1:09.68L P      
 
Boys  14-15 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 19 ODHRAN O'HARA             14 SLIGO               59.16L P      
 22 FIONN WATERS              15 TUAM                59.20L P      
 27 RORY GRADY                14 CBAR                59.74L P      
 29 DIARMUID SUTTON           15 TRID                59.92L P      
 33 DARAGH FITZGERLD          14 .ATH              1:00.14L P      
 41 OISIN KEARNEY             15 C FIN             1:00.46L P      
 49 DAVID DOORLY              15 GAL               1:00.78L P      
 53 TOM O'SULLIVAN            14 GAL               1:01.16L P      
 67 DANIEL MADIGAN            15 LONG              1:02.16L P      
 
Girls  12&U 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 11 ELLIE MORAN               12 COM               5:14.25L P      
 
Girls  13-14 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 JESSICA GANNON            13 COM               4:33.15L F      
  3 JESSICA GANNON            13 COM               4:37.56L P      
  6 ALISON GIBBS              13 GAL               4:49.26L P      
  7 ALISON GIBBS              13 GAL               4:49.72L F      
 12 AILBHE MULHALL            14 GAL               4:53.28L P      
 17 DANIELLE FARRELL          14 SLIGO             4:55.15L P      
 22 AOIFE MURRAY              13 GAL               4:57.58L P      
 27 IONA ASHTON               14 SHARK             5:01.20L P      
 29 HELEN LYNCH               13 .ATH              5:02.48L P      
 
Boys  13&U 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 18 ALFIE COOGAN              13 .ATH              2:40.43L P      
 22 RONAN KILCOYNE            12 SLIGO             2:42.39L P      
 24 DARRAGH MASTERSON         13 CBAR              2:42.63L P      
 33 CIAN MC GLUE              13 SHARK             2:44.99L P      
 46 CIAN MC CORMACK           13 LONG              2:52.63L P      
 50 ROAN FLAHERTY             12 .ATH              2:58.76L P      
 
Boys  14-15 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 14 DIARMUID SUTTON           15 TRID              2:28.57L P      
 14 ODHRAN O'HARA             14 SLIGO             2:28.57L P      
 20 DARAGH FITZGERLD          14 .ATH              2:29.36L P      
 23 CONN MC NAMARA            14 CBAR              2:30.36L P      
 
Girls  12&U 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 13 KELIS CURRAN              12 COM               2:48.01L P      
 
Girls  13-14 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 ALISON GIBBS              13 GAL               2:35.26L F      
  9 ALISON GIBBS              13 GAL               2:37.05L P      
 14 AILBHE MULHALL            14 GAL               2:39.17L P      
 16 AIMEE KELLY               14 SHARK             2:40.79L P      
 18 WIKTORIA WEINERT          14 TRID              2:41.50L P      
 
Girls  15-16 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 AOIFE LEAHY               15 GAL               1:00.12L F      
  6 AOIFE LEAHY               15 GAL               1:00.97L P      
  6 STEPHANIE MC LOUGHLIN     16 TUAM              1:01.10L F      
  8 ELLEN FLAHERTY            15 .ATH              1:01.16L F      
  9 STEPHANIE MC LOUGHLIN     16 TUAM              1:01.26L P      
 10 ELLEN FLAHERTY            15 .ATH              1:01.32L P      
 15 CARRIE MC DAID            15 SLIGO             1:02.35L P      
 16 KEELA MULHALL             16 GAL               1:02.47L P      
 21 CAOIMHE DOWLING           16 LASER             1:03.01L P      
 29 ZARA LOFTUS               16 CLM               1:05.33L P      
 32 TARA WONG                 16 BALL              1:08.45L P      
 
Girls  17-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 NIAMH KILGALLEN           18 CLM                 57.93L F      
  3 KATE KAVANAGH             19 TUAM                58.22L F      
  1 NIAMH KILGALLEN           18 CLM                 58.41L P      
  2 KATE KAVANAGH             19 TUAM                58.57L P      
 13 JENNI KILDUFF             17 COM               1:02.46L P      
 21 SARAH KELLY               20 GAL               1:04.68L P      
 
Boys  16-17 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 22 JOSEPH DOORLY             17 GAL               4:35.76L P      
 24 JAYKE MORRIS              17 CLM               4:39.84L P      
 
Boys  18-Ov 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  8 ANDREW CAREY              18 .ATH              4:33.98L P      
 
Girls  15-16 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 SOPHIE MORAN              16 GAL               2:29.06L F      
  3 AOIFE BATES               15 SHARK             2:29.44L F      
  4 SOPHIE MORAN              16 GAL               2:32.34L P      
  5 AOIFE BATES               15 SHARK             2:33.72L P      
 
Girls  17-Ov 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 SARAH KELLY               20 GAL               2:23.69L F      
  2 SARAH KELLY               20 GAL               2:24.53L P      
  4 IMOGEN NAUGHTON           18 SHARK             2:32.29L F      
  4 IMOGEN NAUGHTON           18 SHARK             2:36.74L P      
 
Boys  16-17 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 ROBERT POWELL             17 LONG              2:13.54L P      
  5 FIONN DUFFY               16 GAL               2:15.12L F      
 10 FIONN DUFFY               16 GAL               2:18.64L P      
 19 JOSHUA FORTUNE            16 SLIGO             2:28.95L P      
 
Boys  18-Ov 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CILLIAN MELLY             20 LONG              2:03.26L F      
  1 CILLIAN MELLY             20 LONG              2:05.83L P      
  7 CALLUM ASHTON             18 SHARK             2:16.05L F      
  8 CALLUM ASHTON             18 SHARK             2:17.12L P      
 10 RONAN ANDERSON            20 SLIGO             2:21.34L P      
 
Girls  17-Ov 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 NIAMH KILGALLEN           18 CLM                 33.63L F      
  1 NIAMH KILGALLEN           18 CLM                 33.74L P      
  5 DEARBHAIL MC NAMARA       19 CBAR                34.89L P      
  7 DEARBHAIL MC NAMARA       19 CBAR                35.33L F      
 
Boys  18-Ov 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 DARRAGH GREENE            22 TUAM                28.23L F      
  2 DARRAGH GREENE            22 TUAM                28.96L P      
  3 ANDREW MOORE              19 TUAM                29.40L P      
  5 ANDREW MOORE              19 TUAM                29.78L F      
 
Girls  15-16 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 ISABELLE GIBBS            15 GAL               1:06.54L F      
  3 ISABELLE GIBBS            15 GAL               1:06.72L P      
  7 CAOIMHE DOWLING           16 LASER             1:07.59L F      
 10 CAOIMHE DOWLING           16 LASER             1:08.77L P      
 14 AOIFE LEAHY               15 GAL               1:09.86L P      
 19 CARRIE MC DAID            15 SLIGO             1:12.05L P      
 22 STEPHANIE MC LOUGHLIN     16 TUAM              1:12.69L P      
 25 SADHBH DALY               15 SHARK             1:13.13L P      
 28 LAURA JOHNSON             15 .ATH              1:13.25L P      
 34 AMY MC GOWAN              16 B DOL             1:13.71L P      
 36 GRACE JOYCE               15 SHARK             1:14.13L P      
 36 ANASTAZYA PLISZKA         15 COM               1:14.13L P      
 44 KELLY ENNIS               16 .ATH              1:15.10L P      
 46 AOIFE BATES               15 SHARK             1:16.03L P      
 48 TARA WALSH                15 SLIGO             1:16.64L P      
 50 MEGAN KILGALLEN           15 CLM               1:17.14L P      
 52 TARA WONG                 16 BALL              1:17.52L P      
 53 LABHOISE BOYLE            15 SHARK             1:18.22L P      
 
Girls  17-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 KATE KAVANAGH             19 TUAM              1:06.38L P      
  4 KATE KAVANAGH             19 TUAM              1:07.03L F      
  8 MEADBH KEANEY             18 SLIGO             1:10.97L P      
 11 IMOGEN NAUGHTON           18 SHARK             1:12.92L P      
  9 IMOGEN NAUGHTON           18 SHARK             1:12.99L F      
 14 HAZEL COEN                17 CBAR              1:17.21L P      
 
Boys  16-17 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 CIARAN BURKE              17 TUAM              1:01.70L P      
  2 CIARAN BURKE              17 TUAM              1:01.88L F      
 28 NIALL KELLY               16 CLM               1:09.61L P      
 32 MICHAEL MC ANDREW         16 SHARK             1:12.86L P      
 
Boys  18-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 CALLUM ASHTON             18 SHARK             1:01.47L F      
  6 CALLUM ASHTON             18 SHARK             1:02.23L P      
 11 DIRMUID STAUNTON          18 CLM               1:07.14L P      
 18 PATRICK FLANAGAN          20 TUAM              1:26.68L P      
 
Girls  12&U 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 12 ELLIE MORAN               12 COM               1:08.31L P      
 17 EMILY MARTIN              12 .ATH              1:13.83L P      
 
Girls  13-14 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 12 DANIELLE FARRELL          14 SLIGO             1:03.60L P      
 13 JESSICA GANNON            13 COM               1:03.69L P      
 
Boys  13&U 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 ALFIE COOGAN              13 .ATH              4:48.57L F      
  8 PHILIP DUDA               12 COM               4:51.09L F      
  4 PHILIP DUDA               12 COM               4:51.22L P      
 10 ALFIE COOGAN              13 .ATH              4:52.61L P      
 18 NIKITA SEMIKIN            13 .ATH              5:03.52L P      
  0 DARRAGH MASTERSON         13 CBAR                    DQ P      
 
Boys  14-15 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  8 ODHRAN O'HARA             14 SLIGO             4:31.94L F      
  8 ODHRAN O'HARA             14 SLIGO             4:34.15L P      
 14 TOM O'SULLIVAN            14 GAL               4:37.63L P      
 16 DARAGH FITZGERLD          14 .ATH              4:38.13L P      
 20 DAVID DOORLY              15 GAL               4:39.59L P      
 24 ROBIN PFEIFFER            14 BL FN             4:42.81L P      
 
Girls  12&U 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 KELIS CURRAN              12 COM               2:41.43L F      
  2 KELIS CURRAN              12 COM               2:43.80L P      
 
Girls  13-14 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AOIFE MURRAY              13 GAL               2:30.58L F      
  2 JESSICA GANNON            13 COM               2:30.99L F      
  4 AILBHE MULHALL            14 GAL               2:32.41L F      
  1 AOIFE MURRAY              13 GAL               2:34.85L P      
  3 AILBHE MULHALL            14 GAL               2:35.25L P      
  5 JESSICA GANNON            13 COM               2:38.25L P      
 
Boys  14-15 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 TOM O'SULLIVAN            14 GAL               2:26.39L P      
  6 TOM O'SULLIVAN            14 GAL               2:27.16L F      
  9 DANIEL MADIGAN            15 LONG              2:33.60L F      
  8 DANIEL MADIGAN            15 LONG              2:33.89L P      
 
Girls  12&U 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  9 KELIS CURRAN              12 COM               1:17.90L P      
 10 KELIS CURRAN              12 COM               1:18.02L F      
 18 ALANNAH CANAVAN           12 BALL              1:20.24L P      
 22 KRISTINA MC DONAGH        12 BL FN             1:22.18L P      
 
Girls  13-14 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 IONA ASHTON               14 SHARK             1:09.83L P      
  5 IONA ASHTON               14 SHARK             1:10.03L F      
  9 AIMEE KELLY               14 SHARK             1:11.29L F      
 10 LAUREN SHARKEY            14 GAL               1:12.60L F      
  9 LAUREN SHARKEY            14 GAL               1:12.73L P      
 10 AIMEE KELLY               14 SHARK             1:12.83L P      
 11 SILE MC AULEY             13 .ATH              1:12.90L P      
 18 DANIELLE FARRELL          14 SLIGO             1:13.71L P      
 23 CAOILIN KEARNEY           14 BL FN             1:14.62L P      
 34 AILBHE MULHALL            14 GAL               1:17.01L P      
 
Boys  13&U 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 12 RONAN KILCOYNE            12 SLIGO             1:13.32L P      
 25 PHILIP DUDA               12 COM               1:16.84L P      
 27 EOGHAN DALY               13 SHARK             1:17.59L P      
 
Boys  14-15 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 13 CONN MC NAMARA            14 CBAR              1:07.86L P      
 16 FIONN WATERS              15 TUAM              1:08.39L P      
 21 ODHRAN O'HARA             14 SLIGO             1:09.36L P      
 23 DAVID DOORLY              15 GAL               1:09.81L P      
 39 DIARMUID SUTTON           15 TRID              1:12.64L P      
 
Girls  15-16 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 ISABELLE GIBBS            15 GAL               2:25.55L F      
  6 CAOIMHE DOWLING           16 LASER             2:27.46L F      
  7 ISABELLE GIBBS            15 GAL               2:29.41L P      
  8 CAOIMHE DOWLING           16 LASER             2:29.65L P      
 14 AOIFE LEAHY               15 GAL               2:32.43L P      
 17 CARRIE MC DAID            15 SLIGO             2:34.44L P      
 20 SOPHIE MORAN              16 GAL               2:36.33L P      
 21 STEPHANIE MC LOUGHLIN     16 TUAM              2:36.67L P      
 28 SADHBH DALY               15 SHARK             2:39.03L P      
 30 ANASTAZYA PLISZKA         15 COM               2:39.33L P      
 31 KELLY ENNIS               16 .ATH              2:39.46L P      
 32 GRACE JOYCE               15 SHARK             2:40.10L P      
 35 HANNAH GRADY              16 CBAR              2:41.55L P      
 41 TARA WALSH                15 SLIGO             2:44.89L P      
 
Girls  17-Ov 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 MEADBH KEANEY             18 SLIGO             2:31.45L P      
  4 IMOGEN NAUGHTON           18 SHARK             2:36.18L P      
  7 HAZEL COEN                17 CBAR              2:46.35L P      
 
Boys  16-17 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 CIARAN BURKE              17 TUAM              2:14.10L F      
  3 CIARAN BURKE              17 TUAM              2:14.97L P      
 19 JOSEPH DOORLY             17 GAL               2:27.87L P      
 21 MICHAEL MC ANDREW         16 SHARK             2:31.35L P      
 22 NIALL KELLY               16 CLM               2:31.57L P      
 
Girls  17-Ov 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 SARAH KELLY               20 GAL                 29.41L F      
  8 SARAH KELLY               20 GAL                 30.70L P      
 
Boys  18-Ov 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 ANDREW MOORE              19 TUAM                25.19L F      
  6 FIACHRA LENNON            19 .ATH                25.85L F      
  4 ANDREW MOORE              19 TUAM                25.88L P      
  9 CILLIAN MELLY             20 LONG                26.17L F      
  7 CILLIAN MELLY             20 LONG                26.34L P      
  8 FIACHRA LENNON            19 .ATH                26.66L P      
 
Girls  17-Ov 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 LAURA TAYLOR              17 GAL               9:52.83L F      
 
Girls  12&U 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 KELIS CURRAN              12 COM               2:43.36L F      
  7 KELIS CURRAN              12 COM               2:46.70L P      
 13 ALANNAH CANAVAN           12 BALL              2:49.89L P      
 
Girls  13-14 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 IONA ASHTON               14 SHARK             2:29.21L F      
  2 IONA ASHTON               14 SHARK             2:30.95L P      
  8 DANIELLE FARRELL          14 SLIGO             2:34.36L F      
  7 DANIELLE FARRELL          14 SLIGO             2:34.44L P      
 10 AIMEE KELLY               14 SHARK             2:35.54L P      
  9 AIMEE KELLY               14 SHARK             2:35.64L F      
 11 SILE MC AULEY             13 .ATH              2:36.44L P      
 13 CAOILIN KEARNEY           14 BL FN             2:37.66L P      
 
Boys  13&U 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 RONAN KILCOYNE            12 SLIGO             2:36.09L F      
  9 RONAN KILCOYNE            12 SLIGO             2:36.58L P      
 18 PHILIP DUDA               12 COM               2:43.08L P      
 23 NIKITA SEMIKIN            13 .ATH              2:46.55L P      
 
Boys  14-15 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 14 DAVID DOORLY              15 GAL               2:26.75L P      
 17 CONN MC NAMARA            14 CBAR              2:28.37L P      
 26 FIONN WATERS              15 TUAM              2:30.75L P      
 
Girls  12&U 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 ELLIE MORAN               12 COM              10:45.74L F      
 
Girls  13-14 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JESSICA GANNON            13 COM               9:25.44L F      
  6 ALISON GIBBS              13 GAL               9:53.84L F      
 11 AOIFE MURRAY              13 GAL              10:19.05L F      
 14 HELEN LYNCH               13 .ATH             10:27.79L F      
 15 CIARA KILCOMMONS          14 COM              10:30.37L F