Athlone Swimming Club






IAG JUNE 2017

Girls  10&U 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  2 RIONAGH MC CORMACK        10 LONG             12:01.78S F      
 
Girls  13-14 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 ERIKA LOWE                13 .ATH             10:31.26S F      
 13 OLIVIA SMIALEK            14 .ATH             10:50.72S F      
  0 OLIWIA ROCLAWSKA          13 GAL                     NS F      
 
Girls  15-18 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 MEGAN DEELY               16 CBAR             10:23.57S F      
 17 AOIFE TAYLOR              16 GAL              10:50.22S F      
  0 AINE MC WEENEY            15 LONG                    NS F      
 
Boys  14-15 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DIARMUID O'ROURKE         15 TUAM             18:50.22S F      
  8 LUKE BURKE                14 BL FN            20:25.09S F      
 
Girls  10&U 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 RIONAGH MC CORMACK        10 LONG              6:35.61S F      
 
Girls  11-12 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ALAOISE REGAN             11 COM               6:19.47S F      
 
Girls  13-14 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SARAH CONDRON             14 .ATH              5:40.47S F      
  6 ALICE MC PARTLAN          14 SLIGO             5:55.65S F      
 10 KATE DELANEY              14 CLM               6:00.61S F      
 14 AOIFE DAVITT              13 GAL               6:06.66S F      
 16 NAOISE O'DONNELL          14 GAL               6:16.39S F      
  0 OLIWIA ROCLAWSKA          13 GAL                     NS F      
  0 SORCHA TREANOR            14 CLM               5:52.08S F      
 
Girls  15-18 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 MARIA LYONS               15 SLIGO             5:57.01S F      
  8 RACHEL HENEHAN            16 CBAR              5:58.64S F      
  9 REBEKAH MC MANUS          15 LASER             6:01.07S F      
 10 AISHLING O'NEILL          15 LASER             6:05.40S F      
  0 EMMA BOYLE                15 BL FN                   NS F      
  0 FREYA MURPHY              16 SHARK                  DNF F      
 
Boys  11&U 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 MARK HYNES                11 LASER             6:19.69S F      
 
Boys  14-15 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 BRIAN LENNON              15 SHARK             5:47.37S F      
 
Girls  11-12 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DEARBHLA HORKAN           12 CLM               1:17.06S F      
  4 AISLING SCANLON           11 LONG              1:20.00S F      
  4 DEARBHLA HORKAN           12 CLM               1:20.86S P      
  5 AISLING SCANLON           11 LONG              1:21.20S P      
 12 SARAH COSGROVE            12 CBAR              1:22.26S P      
 20 NIAMH KENNEDY             12 LASER             1:24.60S P      
 22 ANTONINA PLISZKA          12 COM               1:24.86S P      
  0 KRISTINA MC DONAGH        12 BL FN                   NS P      
 
Girls  13-14 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 SARAH CONDRON             14 .ATH              1:12.94S F      
  5 ALICE MC PARTLAN          14 SLIGO             1:13.92S F      
  3 ALICE MC PARTLAN          14 SLIGO             1:14.28S P      
  6 SARAH CONDRON             14 .ATH              1:14.58S P      
  9 REBECCA LIPTROT           13 SHARK             1:15.05S P      
  9 REBECCA LIPTROT           13 SHARK             1:15.53S F      
 14 ELLA DEELY                13 CBAR              1:15.87S P      
 16 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     13 SHARK             1:16.14S P      
 19 ERIKA LOWE                13 .ATH              1:16.56S P      
 35 MILLIE PILCHER            13 CLM               1:18.38S P      
 43 ISOBEL REED               14 GAL               1:19.13S P      
 51 OLIVIA SMIALEK            14 .ATH              1:19.83S P      
 54 AOIFE DAVITT              13 GAL               1:19.93S P      
 61 AILEEN WARD               14 .ATH              1:20.41S P      
 70 SORCHA TREANOR            14 CLM               1:20.81S P      
 73 CIARA ROCK                14 COM               1:21.71S P      
 78 ELLA BYRNE                13 LONG              1:22.04S P      
 82 AISLING HORKAN            14 CLM               1:22.67S P      
  0 OLIWIA ROCLAWSKA          13 GAL                     NS P      
 
Girls  15-18 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 10 EMMA BOYLE                15 BL FN             1:12.94S P      
 14 EMMA KELLY                15 TUAM              1:13.39S P      
 25 AINE MC WEENEY            15 LONG              1:15.59S P      
 26 LAUREN FRAIN              15 CLM               1:15.69S P      
 40 REBECCA DONNELLY          15 BALL              1:16.92S P      
 43 SARAH CONLON              15 CBAR              1:17.15S P      
 47 RACHEL HENEHAN            16 CBAR              1:17.82S P      
 48 FIONA CONWAY              15 CBAR              1:17.87S P      
 50 ELIZABETH O'BOYLE         15 LONG              1:17.99S P      
 55 REBEKAH MC MANUS          15 LASER             1:18.60S P      
 56 CAOIMHE O'SULLIVAN        16 SLIGO             1:18.69S P      
 61 GRACE KEHOE               15 SLIGO             1:19.44S P      
 67 AOIFE GINTY               16 LONG              1:21.12S P      
 69 FREYA MURPHY              16 SHARK             1:21.75S P      
 
Boys  11&U 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 ALEKSANDR MC ALEER        11 GAL               1:19.54S F      
  6 ALEKSANDR MC ALEER        11 GAL               1:20.82S P      
 11 MARK HYNES                11 LASER             1:22.64S P      
 14 BARRY WALSH               11 B DOL             1:23.92S P      
 
Boys  12-13 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SHANE HARRINGTON          13 .ATH              1:13.83S F      
  4 EAMON DOHERTY             12 BALL              1:15.66S F      
  1 SHANE HARRINGTON          13 .ATH              1:16.36S P      
  8 CONOR DONOHOE             12 CBAR              1:16.78S F      
  7 CONOR DONOHOE             12 CBAR              1:17.86S P      
  9 EAMON DOHERTY             12 BALL              1:18.19S P      
 10 LUCA DUGGAN               12 BALL              1:18.28S P      
 11 KYLE FAGAN                12 .ATH              1:18.94S P      
 17 NATHAN TODD               13 LASER             1:19.91S P      
 18 COLM CARNEY               13 CBAR              1:20.45S P      
 29 SHAUN KILKENNY            13 COM               1:23.43S P      
 30 JAMES WOOLEY              13 CLM               1:23.85S P      
 
Boys  14-15 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 SEAN BRENNAN              15 TUAM              1:08.74S F      
  3 CATHAL JOYCE              15 CLM               1:08.89S F      
  3 SEAN BRENNAN              15 TUAM              1:09.80S P      
  5 CATHAL JOYCE              15 CLM               1:09.99S P      
  7 RORY LALLY                14 GAL               1:10.42S F      
  8 RALF BODAMER              14 GAL               1:10.45S F      
  6 RORY LALLY                14 GAL               1:10.58S P      
  7 RALF BODAMER              14 GAL               1:10.77S P      
 15 NIALL CARTER              15 CBAR              1:11.95S P      
 18 LUKE BURKE                14 BL FN             1:12.17S P      
 21 DARRAGH JOYCE             14 CLM               1:12.64S P      
 26 BEN NAUGHTON              14 GAL               1:13.12S P      
 28 DIARMUID O'DONNELL        14 LONG              1:13.49S P      
 29 LLOYD HASTINGS            15 BREF              1:13.70S P      
 30 ETHAN FRIEL               14 .ATH              1:13.74S P      
 31 ORIN MITCHELL             15 SLIGO             1:13.85S P      
 35 BRIAN LENNON              15 SHARK             1:14.35S P      
 36 SZMON JAGODZINSKI         14 LONG              1:14.67S P      
 42 NIALL JOYCE               14 SHARK             1:15.28S P      
 47 CONOR LEONARD             15 LONG              1:15.76S P      
  0 DUILEACH RYAN             14 LONG                    DQ P      
 
Boys  16-18 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 10 DYLAN MARTIN              18 SLIGO             1:08.57S P      
 19 RYAN HORNET               16 LASER             1:10.49S P      
 30 OWEN EGLINTON             17 SLIGO             1:11.95S P      
 40 HARRY STEWART             17 LONG              1:15.81S P      
 
Girls  11-12 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ALAOISE REGAN             11 COM               2:31.82S F      
  3 ALAOISE REGAN             11 COM               2:35.97S P      
 
Girls  13-14 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 ERIKA LOWE                13 .ATH              2:22.25S F      
  9 ERIKA LOWE                13 .ATH              2:25.20S P      
 26 OLIVIA SMIALEK            14 .ATH              2:30.67S P      
 35 AOIFE DAVITT              13 GAL               2:35.20S P      
  0 OLIWIA ROCLAWSKA          13 GAL                     NS P      
 
Girls  15-18 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 13 MEGAN DEELY               16 CBAR              2:21.72S P      
 24 FIONA CONWAY              15 CBAR              2:24.02S P      
 30 AINE MC WEENEY            15 LONG              2:25.82S P      
 37 FREYA MURPHY              16 SHARK             2:27.05S P      
 40 AOIFE TAYLOR              16 GAL               2:27.38S P      
 46 RACHEL HENEHAN            16 CBAR              2:28.35S P      
 
Boys  11&U 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  9 ALEKSANDR MC ALEER        11 GAL               2:38.35S F      
  9 ALEKSANDR MC ALEER        11 GAL               2:39.59S P      
 
Boys  12-13 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 COLM CARNEY               13 CBAR              2:18.92S F      
  1 COLM CARNEY               13 CBAR              2:22.27S P      
  5 KYLE FAGAN                12 .ATH              2:25.45S F      
  7 KYLE FAGAN                12 .ATH              2:29.70S P      
 14 SHAUN KILKENNY            13 COM               2:33.99S P      
 18 SHANE HARRINGTON          13 .ATH              2:35.29S P      
 
Boys  14-15 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 RORY LALLY                14 GAL               2:13.52S F      
 10 RORY LALLY                14 GAL               2:16.58S P      
 13 RALF BODAMER              14 GAL               2:16.79S P      
 14 DIARMUID O'ROURKE         15 TUAM              2:16.98S P      
 16 ETHAN FRIEL               14 .ATH              2:17.28S P      
 25 BRIAN LENNON              15 SHARK             2:22.01S P      
 26 CATHAL JOYCE              15 CLM               2:22.10S P      
 27 NIALL CARTER              15 CBAR              2:26.32S P      
 
Girls  10&U 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 RIONAGH MC CORMACK        10 LONG              1:32.54S F      
  2 RIONAGH MC CORMACK        10 LONG              1:37.93S P      
  4 LUCY MARTIN               10 .ATH              1:42.93S F      
  4 LUCY MARTIN               10 .ATH              1:44.77S P      
 
Girls  13-14 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SARAH CONDRON             14 .ATH              1:20.96S F      
  1 SARAH CONDRON             14 .ATH              1:21.43S P      
  5 REBECCA LIPTROT           13 SHARK             1:24.63S P      
  5 REBECCA LIPTROT           13 SHARK             1:25.76S F      
  9 ALICE MC PARTLAN          14 SLIGO             1:27.10S P      
 13 LAOISE FEE                14 C FIN             1:27.87S P      
 27 SORCHA TREANOR            14 CLM               1:29.23S P      
 29 CIARA MC GILL             13 BREF              1:29.43S P      
  8 ALICE MC PARTLAN          14 SLIGO             1:29.60S F      
 52 AILEEN WARD               14 .ATH              1:31.43S P      
 54 MILLIE PILCHER            13 CLM               1:31.55S P      
 61 NAOISE O'DONNELL          14 GAL               1:32.20S P      
 62 TEODORA CUGALJ            14 SHARK             1:32.23S P      
 63 CIARA ROCK                14 COM               1:32.31S P      
 71 KATE DELANEY              14 CLM               1:33.48S P      
  0 OLIWIA ROCLAWSKA          13 GAL                     NS P      
 
Girls  15-18 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 EMMA BEGLEY               17 TUAM              1:22.89S F      
  8 LAUREN FRAIN              15 CLM               1:23.23S F      
  4 LAUREN FRAIN              15 CLM               1:23.28S P      
  9 EMMA BEGLEY               17 TUAM              1:24.01S P      
 10 CAOIMHE O'SULLIVAN        16 SLIGO             1:24.24S P      
 20 EMMA KELLY                15 TUAM              1:25.91S P      
 22 LAURA FINNERTY            15 CLM               1:26.42S P      
 26 MEGAN DEELY               16 CBAR              1:26.59S P      
 33 EMMA BOYLE                15 BL FN             1:27.51S P      
 34 AISHLING O'NEILL          15 LASER             1:27.52S P      
 39 BRIANNE HORAN             15 CBAR              1:27.80S P      
 42 SARAH CONLON              15 CBAR              1:28.00S P      
 48 ANOISE REILLY             17 BALL              1:28.65S P      
 61 ROISIN JUDGE              16 BALL              1:29.62S P      
 65 SARAH DONNELLY            17 BALL              1:29.83S P      
 67 FREYA MURPHY              16 SHARK             1:30.14S P      
 74 OONAGH OWENS              15 LASER             1:31.52S P      
 75 CATHY HEANEY              15 CLM               1:31.56S P      
 81 REBEKAH MC MANUS          15 LASER             1:33.04S P      
 83 AOIFE GINTY               16 LONG              1:33.73S P      
  0 KELSEY DALY               15 .ATH                    NS P      
 
Boys  11&U 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 MARK HYNES                11 LASER             1:31.93S F      
  3 MARK HYNES                11 LASER             1:33.15S P      
 11 ALEKSANDR MC ALEER        11 GAL               1:39.32S P      
 12 ALAN KILCOMMONS           11 COM               1:39.41S P      
 13 JACK DELANEY              11 CLM               1:39.52S P      
 
Boys  12-13 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 KAYLE WAJZCZUK            13 SLIGO             1:27.92S F      
  5 KILLIAN LANGTON           12 C FIN             1:27.93S F      
  3 KILLIAN LANGTON           12 C FIN             1:28.65S P      
  8 KAYLE WAJZCZUK            13 SLIGO             1:30.78S P      
 10 EWAN JOYCE-WHYTE          12 .ATH              1:31.60S P      
 13 EUAN JENNINGS             12 SHARK             1:31.72S P      
 14 COLM CARNEY               13 CBAR              1:32.12S P      
 21 ADAM MURPHY               12 CBAR              1:34.18S P      
 23 NATHAN TODD               13 LASER             1:34.55S P      
 26 CONOR DONOHOE             12 CBAR              1:34.80S P      
 
Boys  14-15 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 ORIN MITCHELL             15 SLIGO             1:19.85S P      
  6 ORIN MITCHELL             15 SLIGO             1:20.09S F      
  5 FERGAL BLANCHARD          14 LASER             1:20.14S P      
  7 BEN NAUGHTON              14 GAL               1:20.24S F      
  8 FERGAL BLANCHARD          14 LASER             1:20.77S F      
  7 BEN NAUGHTON              14 GAL               1:20.88S P      
 11 DIARMUID O'ROURKE         15 TUAM              1:22.01S P      
 19 RORY LALLY                14 GAL               1:23.55S P      
 24 LLOYD HASTINGS            15 BREF              1:24.19S P      
 27 ALEX CLARK                15 SHARK             1:24.48S P      
 35 NIALL CARTER              15 CBAR              1:25.05S P      
 40 PATRICK MC PARTLAN        15 SLIGO             1:26.91S P      
 
Boys  16-18 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 DYLAN MARTIN              18 SLIGO             1:15.23S P      
  2 DYLAN MARTIN              18 SLIGO             1:15.23S F      
  3 RYAN HORNET               16 LASER             1:15.75S F      
  3 FIONN DOHERTY             16 BALL              1:16.34S P      
  6 FIONN DOHERTY             16 BALL              1:16.39S F      
  5 ADRIAN NOWAK              17 TULL              1:16.50S P      
  8 RYAN HORNET               16 LASER             1:16.98S P      
 12 KIERAN BREHENY            16 C FIN             1:17.70S P      
 27 OISIN CAREY               16 LASER             1:20.84S P      
 30 MICHAEL MC NAMARA         16 CLM               1:21.31S P      
 
Boys  14-15 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RORY LALLY                14 GAL               4:39.46S F      
  2 DIARMUID O'ROURKE         15 TUAM              4:40.96S F      
  3 RALF BODAMER              14 GAL               4:42.26S F      
 11 ETHAN FRIEL               14 .ATH              4:48.93S F      
 20 BRIAN LENNON              15 SHARK             4:59.91S F      
 21 EDWIN MALASHNYAK          14 .ATH              5:01.21S F      
 
Girls  11-12 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SARAH COSGROVE            12 CBAR              1:19.64S P      
  1 SARAH COSGROVE            12 CBAR              1:19.94S F      
  4 CAROL GRIFFIN             12 SHARK             1:21.05S F      
  6 ALAOISE REGAN             11 COM               1:22.80S F      
  4 CAROL GRIFFIN             12 SHARK             1:23.36S P      
  5 ALAOISE REGAN             11 COM               1:23.89S P      
 
Girls  13-14 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 10 SORCHA TREANOR            14 CLM               1:17.86S P      
 12 RACHEL BURKE              14 GAL               1:18.00S P      
 19 NAOISE O'DONNELL          14 GAL               1:18.87S P      
 29 MICHELLE MULLIGAN         14 CLM               1:21.80S P      
 
Girls  15-18 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 MARIA LYONS               15 SLIGO             1:13.40S F      
  7 RACHAEL RALEIGH           15 LONG              1:13.72S F      
  4 MARIA LYONS               15 SLIGO             1:14.44S P      
  9 RACHAEL RALEIGH           15 LONG              1:15.65S P      
 11 FREYA MURPHY              16 SHARK             1:16.19S P      
 
Boys  11&U 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 MARK HYNES                11 LASER             1:22.66S F      
  4 MARK HYNES                11 LASER             1:25.18S P      
 
Boys  12-13 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 NATHAN TODD               13 LASER             1:19.73S F      
  5 KAMIL MROZ                13 LONG              1:21.24S P      
  7 KAMIL MROZ                13 LONG              1:21.51S F      
  8 SHANE HARRINGTON          13 .ATH              1:21.87S P      
  9 NATHAN TODD               13 LASER             1:22.37S P      
 14 EOIN TREANOR              12 CLM               1:26.37S P      
 
Boys  14-15 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 SEADHNA RYAN              15 LONG              1:07.02S F      
  5 SEAN BRENNAN              15 TUAM              1:08.80S F      
  6 DARRAGH HUMPSTON          15 LONG              1:08.89S F      
  4 SEADHNA RYAN              15 LONG              1:09.40S P      
  5 SEAN BRENNAN              15 TUAM              1:10.01S P      
  8 CHRISTOPHER FAHERTY       15 LONG              1:10.52S F      
  7 DARRAGH HUMPSTON          15 LONG              1:10.97S P      
  9 ORIN MITCHELL             15 SLIGO             1:12.29S F      
  8 CHRISTOPHER FAHERTY       15 LONG              1:12.64S P      
  9 ORIN MITCHELL             15 SLIGO             1:13.03S P      
 10 BEN NAUGHTON              14 GAL               1:13.17S P      
 11 DIARMUID O'DONNELL        14 LONG              1:13.50S P      
 16 EDWIN MALASHNYAK          14 .ATH              1:15.32S P      
 
Boys  16-18 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ADAM MARTIN               18 LONG              1:03.20S F      
  1 ADAM MARTIN               18 LONG              1:05.22S P      
 17 DYLAN MARTIN              18 SLIGO             1:10.39S P      
 
Girls  10&U 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 RIONAGH MC CORMACK        10 LONG              3:07.29S F      
  5 RIONAGH MC CORMACK        10 LONG              3:11.98S P      
 
Girls  11-12 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 AISLING SCANLON           11 LONG              2:53.16S F      
  4 AISLING SCANLON           11 LONG              2:53.58S P      
 
Girls  13-14 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 SARAH CONDRON             14 .ATH              2:37.25S F      
  6 ALICE MC PARTLAN          14 SLIGO             2:38.02S F      
  5 SARAH CONDRON             14 .ATH              2:38.64S P      
  9 ALICE MC PARTLAN          14 SLIGO             2:40.16S P      
 12 REBECCA LIPTROT           13 SHARK             2:41.70S P      
 13 ELLA DEELY                13 CBAR              2:41.80S P      
 20 ERIKA LOWE                13 .ATH              2:44.33S P      
 22 MILLIE PILCHER            13 CLM               2:44.39S P      
  9 REBECCA LIPTROT           13 SHARK             2:45.39S F      
 33 AOIFE DAVITT              13 GAL               2:47.68S P      
 41 OLIVIA SMIALEK            14 .ATH              2:49.08S P      
 46 ISOBEL REED               14 GAL               2:51.04S P      
 49 NAOISE O'DONNELL          14 GAL               2:52.20S P      
 
Girls  15-18 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EMMA BOYLE                15 BL FN             2:33.24S P      
  5 EMMA BOYLE                15 BL FN             2:33.57S F      
 10 EMMA KELLY                15 TUAM              2:36.86S P      
  9 EMMA KELLY                15 TUAM              2:37.24S F      
 14 MAEVE GALLAGHER           16 CBAR              2:38.89S P      
 20 MEGAN DEELY               16 CBAR              2:42.24S P      
 28 REBEKAH MC MANUS          15 LASER             2:44.43S P      
 32 AINE MC WEENEY            15 LONG              2:44.98S P      
 34 RACHEL HENEHAN            16 CBAR              2:46.28S P      
 40 AILBHE KENNEDY            15 LASER             2:47.64S P      
 41 ELIZABETH O'BOYLE         15 LONG              2:47.67S P      
 44 LAUREN FRAIN              15 CLM               2:48.97S P      
 46 FIONA CONWAY              15 CBAR              2:50.34S P      
 47 GRACE KEHOE               15 SLIGO             2:50.59S P      
 49 FREYA MURPHY              16 SHARK             2:51.77S P      
 
Boys  11&U 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 ALEKSANDR MC ALEER        11 GAL               2:48.42S P      
  2 ALEKSANDR MC ALEER        11 GAL               2:50.35S F      
 11 BARRY WALSH               11 B DOL             2:57.94S P      
 14 MARK HYNES                11 LASER             2:59.68S P      
 
Boys  12-13 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 EAMON DOHERTY             12 BALL              2:41.73S F      
  3 SHANE HARRINGTON          13 .ATH              2:42.39S F      
  4 CONOR DONOHOE             12 CBAR              2:43.29S F      
  3 EAMON DOHERTY             12 BALL              2:43.45S P      
  5 SHANE HARRINGTON          13 .ATH              2:45.23S P      
  7 CONOR DONOHOE             12 CBAR              2:46.95S P      
  9 LUCA DUGGAN               12 BALL              2:48.08S P      
 10 KYLE FAGAN                12 .ATH              2:48.15S P      
  8 LUCA DUGGAN               12 BALL              2:49.64S F      
 12 NATHAN TODD               13 LASER             2:50.30S P      
 14 SHAUN KILKENNY            13 COM               2:53.97S P      
 15 KILLIAN LANGTON           12 C FIN             2:54.03S P      
  0 COLM CARNEY               13 CBAR              3:00.93S P      
 
Boys  14-15 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 RALF BODAMER              14 GAL               2:27.49S F      
  4 RORY LALLY                14 GAL               2:28.91S F      
  4 RALF BODAMER              14 GAL               2:30.79S P      
  5 SEAN BRENNAN              15 TUAM              2:31.40S P      
  7 RORY LALLY                14 GAL               2:32.61S P      
  9 SEAN BRENNAN              15 TUAM              2:33.52S F      
 20 DIARMUID O'DONNELL        14 LONG              2:38.90S P      
 21 DUILEACH RYAN             14 LONG              2:38.93S P      
 22 BRIAN LENNON              15 SHARK             2:39.27S P      
 26 DARRAGH HUMPSTON          15 LONG              2:42.59S P      
 
Boys  16-18 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 13 RYAN HORNET               16 LASER             2:33.80S P      
 14 OWEN EGLINTON             17 SLIGO             2:34.21S P      
 
Girls  10&U 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 RIONAGH MC CORMACK        10 LONG              3:09.21S F      
  5 RIONAGH MC CORMACK        10 LONG              3:12.18S P      
 
Girls  11-12 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CAROL GRIFFIN             12 SHARK             2:49.82S F      
  1 CAROL GRIFFIN             12 SHARK             2:55.06S P      
 10 ALAOISE REGAN             11 COM               2:58.20S P      
 14 DEARBHLA HORKAN           12 CLM               3:02.62S P      
 
Girls  13-14 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SORCHA TREANOR            14 CLM               2:38.75S F      
  3 SORCHA TREANOR            14 CLM               2:42.92S P      
  6 REBECCA LIPTROT           13 SHARK             2:44.08S P      
 11 ALICE MC PARTLAN          14 SLIGO             2:46.15S P      
 17 MILLIE PILCHER            13 CLM               2:47.52S P      
 24 KATE DELANEY              14 CLM               2:48.63S P      
 35 ERIKA LOWE                13 .ATH              2:51.04S P      
 42 NAOISE O'DONNELL          14 GAL               2:52.45S P      
 44 OLIVIA SMIALEK            14 .ATH              2:53.01S P      
 46 AILEEN WARD               14 .ATH              2:53.83S P      
 47 AOIFE DAVITT              13 GAL               2:53.95S P      
  0 REBECCA LIPTROT           13 SHARK             2:45.13S F      
 
Girls  15-18 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 EMMA BOYLE                15 BL FN             2:39.92S P      
  9 EMMA BOYLE                15 BL FN             2:42.17S F      
 19 FREYA MURPHY              16 SHARK             2:44.00S P      
 22 MAEVE GALLAGHER           16 CBAR              2:45.09S P      
 29 MEGAN DEELY               16 CBAR              2:46.17S P      
 30 EMMA BEGLEY               17 TUAM              2:46.28S P      
 39 MARIA LYONS               15 SLIGO             2:47.70S P      
 43 AINE MC WEENEY            15 LONG              2:48.47S P      
 47 FIONA CONWAY              15 CBAR              2:49.05S P      
 51 ROISIN JUDGE              16 BALL              2:49.31S P      
 58 AISHLING O'NEILL          15 LASER             2:50.50S P      
 59 RACHEL HENEHAN            16 CBAR              2:50.71S P      
 60 REBEKAH MC MANUS          15 LASER             2:51.12S P      
 
Boys  11&U 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 MARK HYNES                11 LASER             2:51.27S F      
  3 MARK HYNES                11 LASER             2:54.49S P      
  0 ALEKSANDR MC ALEER        11 GAL               2:53.74S P      
 
Boys  12-13 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 10 KYLE FAGAN                12 .ATH              2:51.56S P      
 12 COLM CARNEY               13 CBAR              2:53.37S P      
 13 NATHAN TODD               13 LASER             2:54.22S P      
 18 KAMIL MROZ                13 LONG              2:55.95S P      
 19 CONOR DONOHOE             12 CBAR              2:56.29S P      
 
Boys  14-15 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 NIALL CARTER              15 CBAR              2:31.26S F      
  4 DIARMUID O'ROURKE         15 TUAM              2:32.51S F      
  6 SEADHNA RYAN              15 LONG              2:33.07S F      
  3 RORY LALLY                14 GAL               2:33.78S P      
  4 SEADHNA RYAN              15 LONG              2:33.86S P      
  5 DIARMUID O'ROURKE         15 TUAM              2:34.42S P      
  7 NIALL CARTER              15 CBAR              2:35.09S P      
  7 RORY LALLY                14 GAL               2:35.29S F      
 13 BEN NAUGHTON              14 GAL               2:37.27S P      
 14 ORIN MITCHELL             15 SLIGO             2:37.52S P      
 17 RALF BODAMER              14 GAL               2:38.36S P      
 21 BRIAN LENNON              15 SHARK             2:41.62S P      
 24 EDWIN MALASHNYAK          14 .ATH              2:42.85S P      
  0 DARRAGH HUMPSTON          15 LONG                    NS P      
 
Boys  16-18 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 DYLAN MARTIN              18 SLIGO             2:28.31S F      
  5 ADAM MARTIN               18 LONG              2:28.74S P      
  7 ADAM MARTIN               18 LONG              2:29.09S F      
  8 DYLAN MARTIN              18 SLIGO             2:29.97S P      
 26 OISIN CAREY               16 LASER             2:43.92S P      
 
Girls  10&U 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 RIONAGH MC CORMACK        10 LONG              5:58.97S F      
 
Girls  11-12 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ALAOISE REGAN             11 COM               5:24.08S F      
 
Girls  13-14 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  8 ERIKA LOWE                13 .ATH              5:05.96S F      
 19 AOIFE DAVITT              13 GAL               5:12.12S F      
 27 OLIVIA SMIALEK            14 .ATH              5:16.03S F      
 
Girls  15-18 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 14 MEGAN DEELY               16 CBAR              5:00.36S F      
 18 FIONA CONWAY              15 CBAR              5:03.07S F      
 30 AINE MC WEENEY            15 LONG              5:12.61S F      
 34 AOIFE TAYLOR              16 GAL               5:16.13S F      
 
Boys  11&U 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 MARK HYNES                11 LASER             3:12.50S F      
  3 MARK HYNES                11 LASER             3:20.98S P      
  7 ALEKSANDR MC ALEER        11 GAL               3:27.23S P      
  7 ALEKSANDR MC ALEER        11 GAL               3:29.87S F      
  8 ALAN KILCOMMONS           11 COM               3:31.37S P      
  8 JACK DELANEY              11 CLM               3:31.51S F      
  9 JACK DELANEY              11 CLM               3:31.95S P      
  9 ALAN KILCOMMONS           11 COM               3:33.28S F      
 
Boys  12-13 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KILLIAN LANGTON           12 C FIN             3:03.07S F      
  2 KILLIAN LANGTON           12 C FIN             3:08.56S P      
  7 KAYLE WAJZCZUK            13 SLIGO             3:11.59S F      
  6 KAYLE WAJZCZUK            13 SLIGO             3:13.02S P      
 13 EUAN JENNINGS             12 SHARK             3:17.84S P      
 14 EWAN JOYCE-WHYTE          12 .ATH              3:18.52S P      
 15 CONOR DONOHOE             12 CBAR              3:19.13S P      
 16 ADAM MURPHY               12 CBAR              3:20.06S P      
 21 EIMHIN CLIFFORD           12 C FIN             3:25.68S P      
 
Boys  14-15 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ORIN MITCHELL             15 SLIGO             2:48.41S F      
  4 BEN NAUGHTON              14 GAL               2:51.03S F      
  5 FERGAL BLANCHARD          14 LASER             2:51.95S F      
  2 ORIN MITCHELL             15 SLIGO             2:52.07S P      
  6 DIARMUID O'ROURKE         15 TUAM              2:52.22S F      
  7 NIALL CARTER              15 CBAR              2:52.88S F      
  3 NIALL CARTER              15 CBAR              2:53.10S P      
  4 BEN NAUGHTON              14 GAL               2:53.15S P      
  8 RORY LALLY                14 GAL               2:53.42S F      
  5 DIARMUID O'ROURKE         15 TUAM              2:53.62S P      
  7 FERGAL BLANCHARD          14 LASER             2:55.55S P      
  8 RORY LALLY                14 GAL               2:56.20S P      
 14 ALEX CLARK                15 SHARK             3:02.07S P      
 16 BRIAN LENNON              15 SHARK             3:08.20S P      
 
Boys  16-18 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DYLAN MARTIN              18 SLIGO             2:44.31S F      
  1 DYLAN MARTIN              18 SLIGO             2:45.28S P      
  0 ADRIAN NOWAK              17 TULL              2:47.45S P      
  7 RYAN HORNET               16 LASER             2:51.35S P      
  9 MICHAEL MC NAMARA         16 CLM               2:51.79S P      
  8 RYAN HORNET               16 LASER             2:54.58S F      
  9 MICHAEL MC NAMARA         16 CLM               2:57.82S F      
 20 OISIN CAREY               16 LASER             2:59.66S P      
 
Girls  10&U 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RIONAGH MC CORMACK        10 LONG              3:16.23S F      
  1 RIONAGH MC CORMACK        10 LONG              3:24.85S P      
  3 MICHELLE RAILTON          10 TUAM              3:28.38S F      
  2 MICHELLE RAILTON          10 TUAM              3:29.39S P      
  4 LUCY MARTIN               10 .ATH              3:30.77S F      
  4 LUCY MARTIN               10 .ATH              3:37.39S P      
 
Girls  11-12 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 CAROL GRIFFIN             12 SHARK             3:16.03S P      
  9 CAROL GRIFFIN             12 SHARK             3:16.56S F      
 11 SARAH COSGROVE            12 CBAR              3:22.28S P      
 20 CIARA CONNAUGHTON- JONES  12 SLIGO             3:30.66S P      
 
Girls  13-14 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  8 REBECCA LIPTROT           13 SHARK             3:03.96S F      
  5 REBECCA LIPTROT           13 SHARK             3:04.80S P      
 11 MILLIE PILCHER            13 CLM               3:08.50S P      
 20 LAOISE FEE                14 C FIN             3:12.01S P      
 22 CIARA ROCK                14 COM               3:12.54S P      
 23 AOIFE DAVITT              13 GAL               3:12.62S P      
 33 CIARA MC GILL             13 BREF              3:15.18S P      
 40 AILEEN WARD               14 .ATH              3:17.90S P      
 43 KATE DELANEY              14 CLM               3:18.31S P      
 45 TEODORA CUGALJ            14 SHARK             3:19.37S P      
 51 AISLING HORKAN            14 CLM               3:25.30S P      
 
Girls  15-18 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 EMMA BEGLEY               17 TUAM              2:58.40S F      
  1 EMMA BEGLEY               17 TUAM              2:58.78S P      
  6 LAUREN FRAIN              15 CLM               3:00.88S P      
  8 LAUREN FRAIN              15 CLM               3:01.20S F      
 17 EMMA KELLY                15 TUAM              3:04.25S P      
 19 FREYA MURPHY              16 SHARK             3:05.43S P      
 20 EMMA BOYLE                15 BL FN             3:05.48S P      
 23 AISHLING O'NEILL          15 LASER             3:06.64S P      
 30 MEGAN DEELY               16 CBAR              3:09.41S P      
 32 LAURA FINNERTY            15 CLM               3:09.75S P      
 38 ANOISE REILLY             17 BALL              3:15.79S P      
 
Boys  12-13 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 KAMIL MROZ                13 LONG              3:03.88S F      
 
Boys  14-15 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SEADHNA RYAN              15 LONG              2:37.74S F      
  2 CHRISTOPHER FAHERTY       15 LONG              2:41.73S F      
 
Girls  11-12 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ALAOISE REGAN             11 COM               3:04.71S F      
 
Girls  13-14 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SORCHA TREANOR            14 CLM               2:44.22S F      
  3 NAOISE O'DONNELL          14 GAL               2:52.72S F      
  5 RACHEL BURKE              14 GAL               3:00.08S F      
 
Girls  15-18 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 MARIA LYONS               15 SLIGO             2:46.92S F      
 
Boys  11&U 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  9 MARK HYNES                11 LASER             1:13.66S P      
  9 MARK HYNES                11 LASER             1:14.32S F      
 
Boys  12-13 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 COLM CARNEY               13 CBAR              1:01.94S F      
  1 COLM CARNEY               13 CBAR              1:02.77S P      
  5 KYLE FAGAN                12 .ATH              1:06.24S F      
  2 KYLE FAGAN                12 .ATH              1:06.27S P      
  7 SHAUN KILKENNY            13 COM               1:06.51S F      
  9 SHAUN KILKENNY            13 COM               1:07.90S P      
 12 SHANE HARRINGTON          13 .ATH              1:09.44S P      
 20 NATHAN TODD               13 LASER             1:11.79S P      
 
Boys  14-15 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 RALF BODAMER              14 GAL               1:00.29S F      
  5 RALF BODAMER              14 GAL               1:01.21S P      
  6 DARRAGH HUMPSTON          15 LONG              1:01.55S P      
  8 DARRAGH HUMPSTON          15 LONG              1:02.60S F      
 15 NIALL CARTER              15 CBAR              1:02.71S P      
 16 RORY LALLY                14 GAL               1:02.72S P      
 24 SEAN BRENNAN              15 TUAM              1:03.57S P      
 27 CONOR LEONARD             15 LONG              1:03.70S P      
 32 DIARMUID O'ROURKE         15 TUAM              1:04.10S P      
 36 ORIN MITCHELL             15 SLIGO             1:04.28S P      
 38 BRIAN LENNON              15 SHARK             1:04.30S P      
 39 DIARMUID O'DONNELL        14 LONG              1:04.31S P      
 40 SEADHNA RYAN              15 LONG              1:04.34S P      
 51 CHRISTOPHER FAHERTY       15 LONG              1:06.21S P      
 
Boys  16-18 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 12 RYAN HORNET               16 LASER               58.80S P      
 25 ADAM MARTIN               18 LONG              1:00.01S P      
 50 MICHAEL MC NAMARA         16 CLM               1:04.46S P      
  0 HARRY STEWART             17 LONG                    NS P      
 
Girls  11-12 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 CAROL GRIFFIN             12 SHARK             1:08.39S F      
  1 ALAOISE REGAN             11 COM               1:10.21S P      
  5 ALAOISE REGAN             11 COM               1:10.51S F      
  4 CAROL GRIFFIN             12 SHARK             1:10.59S P      
  0 KRISTINA MC DONAGH        12 BL FN                   NS P      
 
Girls  13-14 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 SARAH CONDRON             14 .ATH              1:04.35S F      
  6 SARAH CONDRON             14 .ATH              1:05.34S P      
  9 ERIKA LOWE                13 .ATH              1:05.74S P      
  9 ERIKA LOWE                13 .ATH              1:06.37S F      
 15 REBECCA LIPTROT           13 SHARK             1:06.51S P      
 16 SORCHA TREANOR            14 CLM               1:06.53S P      
 25 ALICE MC PARTLAN          14 SLIGO             1:07.55S P      
 40 NAOISE O'DONNELL          14 GAL               1:08.85S P      
 41 AILEEN WARD               14 .ATH              1:08.87S P      
 49 CIARA MC GILL             13 BREF              1:09.67S P      
 50 EMILIA NOWAK              13 TULL              1:09.69S P      
 51 RACHEL BURKE              14 GAL               1:09.87S P      
 53 ELLA DEELY                13 CBAR              1:09.93S P      
 63 OLIVIA SMIALEK            14 .ATH              1:10.71S P      
 65 MILLIE PILCHER            13 CLM               1:10.90S P      
 
Girls  15-18 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 14 FIONA CONWAY              15 CBAR              1:04.81S P      
 31 MEGAN DEELY               16 CBAR              1:05.90S P      
 41 FREYA MURPHY              16 SHARK             1:06.54S P      
 51 AINE MC WEENEY            15 LONG              1:06.88S P      
 52 EMMA KELLY                15 TUAM              1:07.01S P      
 53 RACHAEL RALEIGH           15 LONG              1:07.02S P      
 57 SARAH CONLON              15 CBAR              1:07.24S P      
 63 AILBHE KENNEDY            15 LASER             1:07.65S P      
 70 AOIFE TAYLOR              16 GAL               1:08.25S P      
 72 RACHEL HENEHAN            16 CBAR              1:08.33S P      
 74 BRIANNE HORAN             15 CBAR              1:08.40S P      
 78 AOIFE GINTY               16 LONG              1:09.34S P