Athlone Swimming Club

 








IAG DIV 2 JULY 2016

 
Girls  11-12 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
 10 ELLIE MORAN               11 COM              11:52.49S F      
 
Girls  13-14 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 CIARA KILCOMMONS          13 COM              10:23.94S F      
  6 AINE MC WEENEY            14 LONG             10:30.89S F      
 16 KATE DELANEY              13 CLM              11:15.75S F      
 17 OLIVIA SMIALEK            13 ATH              11:20.16S F      
 
Girls  15-18 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 FREYA MURPHY              15 LASER            10:34.95S F      
  7 ALEX MC NICHOLAS          15 LASER            10:38.77S F      
  8 CAOIMHE HENNIGAN          18 BALL             10:43.08S F      
 14 NIAMH BRESLIN             16 CBAR             10:48.11S F      
 
Boys  12-13 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 CIAN SMITH                12 ATH              21:23.07S F      
 
Boys  14-15 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 DAVID DOORLY              14 GAL              18:33.76S F      
  4 DANIEL MADIGAN            14 LONG             18:59.85S F      
  7 HARRY CUNNINGHAM          15 MULL             19:37.92S F      
  9 SEADHNA RYAN              14 LONG             21:21.01S F      
 
Boys  16-18 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 BEN VAHEY                 18 SHARK            18:35.57S F      
  3 TIERNAN BURKE             17 BL FN            18:58.67S F      
 
Girls  11-12 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JASMINE HAUGH             12 MULL              6:24.79S F      
 
Girls  13-14 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 MARIA LYONS               14 SLIGO             5:56.35S F      
  6 SORCHA TREANOR            13 CLM               6:04.31S F      
 11 KATE DELANEY              13 CLM               6:09.46S F      
  0 JULIA MOORE               13 COM               6:14.53S F      
 
Girls  15-18 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 ALEX MC NICHOLAS          15 LASER             5:51.23S F      
  4 CAOIMHE HENNIGAN          18 BALL              5:51.41S F      
  5 RACHEL HENEHAN            15 CBAR              6:01.85S F      
  0 FREYA MURPHY              15 LASER                   NS F      
 
Boys  14-15 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 DAVID DOORLY              14 GAL               5:37.20S F      
  4 SEADHNA RYAN              14 LONG              5:40.71S F      
  0 DANIEL MADIGAN            14 LONG              5:33.80S F      
 
Girls  10&U 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 AOIFE DORAN               10 MULL              1:22.15S F      
  4 AISLING SCANLON           10 LONG              1:24.18S F      
  2 AOIFE DORAN               10 MULL              1:24.63S P      
  5 AISLING SCANLON           10 LONG              1:26.43S P      
  5 ALAOISE REGAN             10 COM               1:26.65S F      
  6 ALAOISE REGAN             10 COM               1:27.04S P      
 
Girls  11-12 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 ROISIN O'BRIEN            12 COM               1:18.80S F      
  4 ROISIN O'BRIEN            12 COM               1:20.05S P      
 10 ELLA DEELY                12 CBAR              1:21.03S P      
 12 REBECCA LIPTROT           12 SHARK             1:21.08S P      
 17 ELLIE MORAN               11 COM               1:22.30S P      
 18 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     12 SHARK             1:22.68S P      
 19 JASMINE HAUGH             12 MULL              1:23.13S P      
 24 ERIKA LOWE                12 ATH               1:23.97S P      
 25 DEARBHLA HORKAN           11 CLM               1:24.07S P      
 26 AOIFE DAVITT              12 GAL               1:24.48S P      
 31 NANCY HENRY               12 COM               1:25.24S P      
 44 CAOIMHE KENNEDY           12 BSLOE             1:28.17S P      
  0 KELIS CURRAN              11 COM               1:24.34S P      
 
Girls  13-14 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ANASTAZYA PLISZKA         14 COM               1:13.36S P      
  1 EILIDH MAC PHEE           14 BALL              1:13.78S F      
  5 ANASTAZYA PLISZKA         14 COM               1:15.38S F      
  3 EILIDH MAC PHEE           14 BALL              1:15.48S P      
  8 AINE MC WEENEY            14 LONG              1:15.97S F      
  5 AINE MC WEENEY            14 LONG              1:16.01S P      
 10 JENNIFER ANDREWS          14 C FIN             1:16.84S P      
 10 ALICE MC PARTLAN          13 SLIGO             1:16.84S P      
 17 EMMA KELLY                14 TUAM              1:17.75S P      
 18 CIARA KILCOMMONS          13 COM               1:17.92S P      
 20 ELIZABETH O'BOYLE         14 LONG              1:18.05S P      
 27 FIONA CONWAY              14 CBAR              1:18.79S P      
 31 NAOISE O'DONNELL          13 GAL               1:19.10S P      
 33 LAUREN FRAIN              14 CLM               1:19.28S P      
 40 SAOIRSE BURKE             14 TUAM              1:19.98S P      
 41 SARAH CONLON              14 CBAR              1:20.01S P      
 43 ORLA RYAN                 14 COM               1:20.21S P      
 49 AISLING MC CARTHY         14 ATH               1:21.19S P      
 54 OLIVIA SMIALEK            13 ATH               1:21.80S P      
 
Girls  15-18 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 11 AOIBHEANN HENNIGAN        17 BALL              1:16.39S P      
 14 PAOLA O'BRIEN             17 SHARK             1:17.24S P      
 16 ELLEN NUGENT              15 BALL              1:17.56S P      
 21 AOIFE FITZGERLD           15 ATH               1:18.26S P      
 23 RACHEL HENEHAN            15 CBAR              1:18.53S P      
 26 AOIFE GINTY               15 LONG              1:18.89S P      
 29 ALEX MC NICHOLAS          15 LASER             1:19.32S P      
 32 ANOISE REILLY             16 BALL              1:20.11S P      
 
Boys  11&U 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 AONGHUS COOKE             11 TUAM              1:16.13S F      
  4 RONAN KILCOYNE            11 SLIGO             1:17.85S F      
  3 RONAN KILCOYNE            11 SLIGO             1:18.08S P      
  7 AONGHUS COOKE             11 TUAM              1:19.61S P      
 11 CONOR DONOHOE             11 CBAR              1:21.77S P      
 14 EAMON DOHERTY             11 BALL              1:22.67S P      
 15 ROAN FLAHERTY             11 ATH               1:23.12S P      
 16 LUCA DUGGAN               11 BALL              1:23.19S P      
  0 PHILIP DUDA               11 COM               1:20.81S P      
 
Boys  12-13 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 ROBIN PFEIFFER            13 BL FN             1:16.01S F      
  3 ROBIN PFEIFFER            13 BL FN             1:16.08S P      
  4 DIARMUID O'DONNELL        13 LONG              1:16.09S F      
  6 HENRY STEVENS             12 BARRA             1:17.27S F      
  5 DIARMUID O'DONNELL        13 LONG              1:17.28S P      
  6 HENRY STEVENS             12 BARRA             1:17.95S P      
  9 NIKITA SEMIKIN            12 ATH               1:18.94S P      
 11 RORY LALLY                13 LASER             1:19.49S P      
 21 MIKE HEANEY               13 CLM               1:23.24S P      
 
Boys  14-15 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SEAN KEANEY               15 SLIGO             1:08.79S F      
  1 SEAN KEANEY               15 SLIGO             1:09.13S P      
  4 HARRY CUNNINGHAM          15 MULL              1:10.77S F      
  5 HARRY CUNNINGHAM          15 MULL              1:12.18S P      
 13 EVAN WELBY                15 SHARK             1:13.18S P      
 20 DAVID DOORLY              14 GAL               1:13.68S P      
 22 SEAN BRENNAN              14 TUAM              1:13.76S P      
 31 MILO O'CONNOR             14 ATH               1:16.73S P      
 34 NIALL CARTER              14 CBAR              1:18.54S P      
 
Boys  16-18 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 BEN VAHEY                 18 SHARK             1:08.83S F      
  6 CIAN BRESLIN              17 CLM               1:10.69S F      
  3 BEN VAHEY                 18 SHARK             1:10.86S P      
  5 CIAN BRESLIN              17 CLM               1:11.48S P      
 10 HARRY MC GROGAN           16 LIMK              1:11.92S P      
 13 DYLAN MARTIN              17 SLIGO             1:12.95S P      
 15 OWEN EGLINTON             16 SLIGO             1:13.17S P      
 17 SHANE GIBBONS             18 ATH               1:14.08S P      
 
Girls  10&U 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AOIFE DORAN               10 MULL              2:39.93S F      
  2 AOIFE DORAN               10 MULL              2:45.09S P      
  3 ALAOISE REGAN             10 COM               2:45.47S F      
  4 AISLING SCANLON           10 LONG              2:46.45S F      
  3 ALAOISE REGAN             10 COM               2:46.84S P      
  4 AISLING SCANLON           10 LONG              2:54.13S P      
 
Girls  11-12 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ERIKA LOWE                12 ATH               2:30.75S F      
  7 ERIKA LOWE                12 ATH               2:37.81S P      
  0 REBECCA LIPTROT           12 SHARK                   NS P      
 
Girls  13-14 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ANASTAZYA PLISZKA         14 COM               2:21.27S F      
  6 FIONA CONWAY              14 CBAR              2:23.46S F      
  2 ANASTAZYA PLISZKA         14 COM               2:23.64S P      
  5 FIONA CONWAY              14 CBAR              2:25.70S P      
 10 SAOIRSE BURKE             14 TUAM              2:27.02S P      
 14 AINE MC WEENEY            14 LONG              2:27.54S P      
 15 CIARA KILCOMMONS          13 COM               2:28.50S P      
 21 MARIA LYONS               14 SLIGO             2:31.38S P      
  0 JENNIFER ANDREWS          14 C FIN             2:22.56S P      
 
Girls  15-18 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 15 ALEX MC NICHOLAS          15 LASER             2:25.21S P      
 16 ZARA LOFTUS               15 CLM               2:25.79S P      
 19 PAOLA O'BRIEN             17 SHARK             2:25.93S P      
 24 RACHEL HENEHAN            15 CBAR              2:27.67S P      
 28 AOIFE FITZGERLD           15 ATH               2:30.03S P      
  0 FREYA MURPHY              15 LASER                   NS P      
 
Boys  11&U 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 PHILIP DUDA               11 COM               2:24.54S F      
  2 PHILIP DUDA               11 COM               2:27.70S P      
  3 RONAN KILCOYNE            11 SLIGO             2:28.76S P      
  6 RONAN KILCOYNE            11 SLIGO             2:32.81S F      
  9 AONGHUS COOKE             11 TUAM              2:34.63S P      
 10 KYLE FAGAN                11 ATH               2:36.43S P      
 
Boys  12-13 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROBIN PFEIFFER            13 BL FN             2:19.39S F      
  1 ROBIN PFEIFFER            13 BL FN             2:22.31S P      
  7 DIARMUID O'DONNELL        13 LONG              2:32.52S F      
  7 DIARMUID O'DONNELL        13 LONG              2:33.33S P      
 12 NIKITA SEMIKIN            12 ATH               2:34.54S P      
 14 DARRAGH MASTERSON         12 CBAR              2:35.68S P      
 15 RORY LALLY                13 LASER             2:38.94S P      
 16 CIAN MC GLUE              12 SHARK             2:40.47S P      
 
Boys  14-15 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 DANIEL MADIGAN            14 LONG              2:15.14S F      
  4 DANIEL MADIGAN            14 LONG              2:17.54S P      
  8 HARRY CUNNINGHAM          15 MULL              2:19.04S P      
 17 SEADHNA RYAN              14 LONG              2:20.87S P      
 18 DAVID DOORLY              14 GAL               2:21.49S P      
 20 EVAN WELBY                15 SHARK             2:22.67S P      
  8 HARRY CUNNINGHAM          15 MULL              2:23.43S F      
 
Boys  16-18 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 TIERNAN BURKE             17 BL FN             2:08.44S F      
  3 TIERNAN BURKE             17 BL FN             2:12.24S P      
  5 HARRY MC GROGAN           16 LIMK              2:12.77S F      
  7 BEN VAHEY                 18 SHARK             2:13.61S F      
  7 BEN VAHEY                 18 SHARK             2:14.39S P      
  9 HARRY MC GROGAN           16 LIMK              2:15.08S P      
 12 SHANE GIBBONS             18 ATH               2:19.48S P      
  0 CIAN BRESLIN              17 CLM               2:10.46S P      
 
Girls  10&U 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 AOIFE DORAN               10 MULL              1:36.12S F      
  3 AOIFE DORAN               10 MULL              1:37.85S P      
  6 RIONAGH MC CORMACK         9 LONG              1:42.28S P      
  6 RIONAGH MC CORMACK         9 LONG              1:44.17S F      
 
Girls  11-12 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 CIARA MC GILL             12 BREF              1:30.13S F      
  4 REBECCA LIPTROT           12 SHARK             1:30.97S F      
  5 ROISIN O'BRIEN            12 COM               1:31.43S F      
  3 CIARA MC GILL             12 BREF              1:31.49S P      
  4 ROISIN O'BRIEN            12 COM               1:31.64S P      
  5 REBECCA LIPTROT           12 SHARK             1:32.97S P      
 13 CAOIMHE MOORE             12 LAMAR             1:35.13S P      
 21 EMILY MARTIN              11 ATH               1:36.55S P      
 22 EMMA MURPHY               12 GAL               1:36.73S P      
 24 OLIWIA BRYJA              12 TULL              1:37.03S P      
 35 AOIFE DAVITT              12 GAL               1:41.49S P      
 
Girls  13-14 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 JENNIFER ANDREWS          14 C FIN             1:25.24S F      
  4 JENNIFER ANDREWS          14 C FIN             1:27.47S P      
  0 JULIA MOORE               13 COM               1:27.65S F      
  7 LAOISE FEE                13 C FIN             1:28.08S F      
  8 LAOISE FEE                13 C FIN             1:28.38S P      
  0 CIARA ROCK                13 COM               1:28.40S F      
 14 SAOIRSE BURKE             14 TUAM              1:29.52S P      
 18 LAUREN FRAIN              14 CLM               1:29.85S P      
 21 SARAH CONLON              14 CBAR              1:30.17S P      
 26 EMMA KELLY                14 TUAM              1:30.82S P      
 27 SORCHA TREANOR            13 CLM               1:30.84S P      
 32 LAURA FINNERTY            14 CLM               1:31.19S P      
 36 BRIANNE HORAN             14 CBAR              1:31.56S P      
 38 ANASTAZYA PLISZKA         14 COM               1:32.05S P      
 55 KELSEY DALY               14 ATH               1:37.45S P      
 58 FIONA CONWAY              14 CBAR              1:37.90S P      
 
Girls  15-18 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ORLA FLANAGAN             16 CLM               1:25.17S P      
  3 CAOIMHE HENNIGAN          18 BALL              1:26.02S P      
  8 EMMA BEGLEY               16 TUAM              1:26.96S P      
  6 ORLA FLANAGAN             16 CLM               1:27.37S F      
  9 SARAH DONNELLY            16 BALL              1:27.44S P      
  7 EMMA BEGLEY               16 TUAM              1:27.83S F      
  8 CAOIMHE HENNIGAN          18 BALL              1:27.94S F      
 10 ZARA LOFTUS               15 CLM               1:27.98S P      
 19 AOIBHEANN HENNIGAN        17 BALL              1:28.76S P      
 27 JANE MC GLINCHEY          16 SLIGO             1:30.30S P      
 28 MEGAN DEELY               15 CBAR              1:30.77S P      
 35 ANOISE REILLY             16 BALL              1:32.42S P      
  0 FREYA MURPHY              15 LASER                   NS P      
  0 ROISIN CAMPBELL           17 COM                     NS P      
  0 SARAH GILHOOLEY           15 TUAM                    NS P      
 
Boys  11&U 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 ROAN FLAHERTY             11 ATH               1:33.93S F      
  5 ROAN FLAHERTY             11 ATH               1:34.22S P      
 11 EWAN JOYCE-WHYTE          11 ATH               1:39.93S P      
 15 CONOR DONOHOE             11 CBAR              1:42.27S P      
 16 PHILIP DUDA               11 COM               1:43.04S P      
 
Boys  12-13 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROBIN PFEIFFER            13 BL FN             1:26.28S F      
  1 ROBIN PFEIFFER            13 BL FN             1:28.56S P      
  3 BEN NAUGHTON              13 GAL               1:29.38S F      
  3 BEN NAUGHTON              13 GAL               1:30.21S P      
  6 CIAN MC GLUE              12 SHARK             1:31.50S P      
  8 HENRY STEVENS             12 BARRA             1:31.91S P      
  6 CIAN MC GLUE              12 SHARK             1:32.05S F      
  8 HENRY STEVENS             12 BARRA             1:34.26S F      
 16 CIAN MC CORMACK           12 LONG              1:34.53S P      
 17 AARON REILLY              13 BALL              1:34.60S P      
 
Boys  14-15 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 JOHN STEVENSON            15 ATH               1:20.42S F      
  3 EVAN WELBY                15 SHARK             1:20.56S F      
  2 JOHN STEVENSON            15 ATH               1:21.85S P      
  3 EVAN WELBY                15 SHARK             1:22.07S P      
  4 OISIN CAREY               15 LASER             1:22.08S P      
  7 OISIN CAREY               15 LASER             1:22.47S F      
  9 KIERAN BREHENY            15 C FIN             1:23.16S P      
 14 CIAN CAMPBELL             14 COM               1:23.78S P      
 16 BILLY CLARKE              15 SHARK             1:24.13S P      
 20 MILO O'CONNOR             14 ATH               1:25.29S P      
 28 EOIN O'MALLEY             15 GAL               1:26.72S P      
  0 DAVID MILLS               15 LONG              1:29.63S P      
 
Boys  16-18 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 IAN MC AULEY              16 ATH               1:18.71S F      
  4 JACK SHAKESHAFT           16 BALL              1:18.72S F      
  6 DYLAN MARTIN              17 SLIGO             1:19.22S F      
  1 JACK SHAKESHAFT           16 BALL              1:19.71S P      
  2 DYLAN MARTIN              17 SLIGO             1:19.79S P      
  7 CIAN BRESLIN              17 CLM               1:19.94S F      
  6 CIAN BRESLIN              17 CLM               1:20.62S P      
  8 IAN MC AULEY              16 ATH               1:20.77S P      
 12 LIAM KILKENNY             16 GAL               1:21.72S P      
 13 JAMES ENGLISH             16 CBAR              1:21.74S P      
 14 PÁDRAIG MC WILLIAMS       17 SHARK             1:22.01S P      
 
Boys  11&U 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 PHILIP DUDA               11 COM               5:06.34S F      
  6 ROAN FLAHERTY             11 ATH               5:31.28S F      
 
Boys  12-13 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROBIN PFEIFFER            13 BL FN             4:58.65S F      
 
Boys  14-15 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 DAVID DOORLY              14 GAL               4:47.38S F      
  5 JOHN STEVENSON            15 ATH               4:51.11S F      
  8 HARRY CUNNINGHAM          15 MULL              4:53.85S F      
 12 MILO O'CONNOR             14 ATH               4:56.90S F      
 15 EIDHNE KENNEDY            14 GAL               5:01.45S F      
 
Boys  16-18 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 HARRY MC GROGAN           16 LIMK              4:36.22S F      
  3 TIERNAN BURKE             17 BL FN             4:43.70S F      
  6 BEN VAHEY                 18 SHARK             4:45.35S F      
  8 SHANE GIBBONS             18 ATH               4:53.49S F      
 
Girls  10&U 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 ALAOISE REGAN             10 COM               1:30.50S F      
  3 ALAOISE REGAN             10 COM               1:33.81S P      
 
Girls  11-12 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ELLA O'DONOVAN            12 SLIGO             1:19.35S P      
  6 ELLA O'DONOVAN            12 SLIGO             1:21.86S F      
  7 KELIS CURRAN              11 COM               1:22.56S F      
  8 KELIS CURRAN              11 COM               1:23.86S P      
 
Girls  13-14 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MARIA LYONS               14 SLIGO             1:13.09S F      
  1 MARIA LYONS               14 SLIGO             1:14.75S P      
  6 CIARA KILCOMMONS          13 COM               1:17.59S F      
  8 CIARA KILCOMMONS          13 COM               1:19.89S P      
 12 ORLA RYAN                 14 COM               1:22.77S P      
 
Girls  15-18 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 PAOLA O'BRIEN             17 SHARK             1:11.59S P      
  1 PAOLA O'BRIEN             17 SHARK             1:11.69S F      
  2 ZARA LOFTUS               15 CLM               1:12.03S F      
  3 JANE MC GLINCHEY          16 SLIGO             1:12.32S F      
  2 ZARA LOFTUS               15 CLM               1:13.47S P      
  3 JANE MC GLINCHEY          16 SLIGO             1:13.58S P      
  8 CAOIMHE HENNIGAN          18 BALL              1:17.31S P      
  8 CAOIMHE HENNIGAN          18 BALL              1:19.36S F      
  0 ROISIN CAMPBELL           17 COM                     NS P      
  0 FREYA MURPHY              15 LASER                   NS P      
 
Boys  11&U 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 AONGHUS COOKE             11 TUAM              1:21.89S F      
  6 AONGHUS COOKE             11 TUAM              1:24.69S P      
  0 PHILIP DUDA               11 COM                     NS P      
 
Boys  12-13 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 BEN NAUGHTON              13 GAL               1:19.43S P      
  3 BEN NAUGHTON              13 GAL               1:19.72S F      
 
Boys  14-15 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 SEAN BRENNAN              14 TUAM              1:10.27S F      
  2 DANIEL MADIGAN            14 LONG              1:10.93S P      
  5 DARRAGH HUMPSTON          14 LONG              1:11.26S F      
  3 SEAN BRENNAN              14 TUAM              1:11.30S P      
  7 DANIEL MADIGAN            14 LONG              1:11.61S F      
  8 DARRAGH HUMPSTON          14 LONG              1:14.48S P      
 
Boys  16-18 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CIAN BRESLIN              17 CLM               1:07.42S F      
  2 CIAN BRESLIN              17 CLM               1:09.15S P      
  3 JACK SHAKESHAFT           16 BALL              1:09.36S P      
  5 JACK SHAKESHAFT           16 BALL              1:10.54S F      
 
Girls  10&U 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 AOIFE DORAN               10 MULL              2:56.19S F      
  4 AISLING SCANLON           10 LONG              3:00.81S F      
  1 AOIFE DORAN               10 MULL              3:01.06S P      
  3 AISLING SCANLON           10 LONG              3:01.91S P      
 
Girls  11-12 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 ROISIN O'BRIEN            12 COM               2:46.02S P      
  4 ROISIN O'BRIEN            12 COM               2:46.29S F      
  4 ELLIE MORAN               11 COM               2:49.32S P      
  5 ELLIE MORAN               11 COM               2:51.82S F      
  7 JASMINE HAUGH             12 MULL              2:52.00S P      
  6 JASMINE HAUGH             12 MULL              2:52.42S F      
 11 ERIKA LOWE                12 ATH               2:53.92S P      
 17 AOIFE DAVITT              12 GAL               2:58.04S P      
 18 KELIS CURRAN              11 COM               2:58.25S P      
 
Girls  13-14 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ANASTAZYA PLISZKA         14 COM               2:34.80S P      
  1 ANASTAZYA PLISZKA         14 COM               2:35.23S F      
  6 EMMA KELLY                14 TUAM              2:40.32S F      
  5 EMMA KELLY                14 TUAM              2:42.67S P      
  7 EILIDH MAC PHEE           14 BALL              2:42.98S P      
  8 ALICE MC PARTLAN          13 SLIGO             2:43.14S P      
  7 EILIDH MAC PHEE           14 BALL              2:43.71S F      
 11 CIARA KILCOMMONS          13 COM               2:45.83S P      
  8 ALICE MC PARTLAN          13 SLIGO             2:45.98S F      
 14 AINE MC WEENEY            14 LONG              2:47.17S P      
 29 FIONA CONWAY              14 CBAR              2:50.72S P      
 31 OLIVIA SMIALEK            13 ATH               2:50.93S P      
 35 ORLA RYAN                 14 COM               2:52.58S P      
 
Girls  15-18 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 AOIFE FITZGERLD           15 ATH               2:43.65S P      
 11 RACHEL HENEHAN            15 CBAR              2:46.34S P      
  8 AOIFE FITZGERLD           15 ATH               2:46.48S F      
 17 MAEVE GALLAGHER           15 CBAR              2:47.31S P      
 19 NIAMH BRESLIN             16 CBAR              2:48.02S P      
 20 ALEX MC NICHOLAS          15 LASER             2:48.11S P      
 21 ELLEN NUGENT              15 BALL              2:48.46S P      
 24 AOIBHEANN HENNIGAN        17 BALL              2:49.33S P      
 25 ANOISE REILLY             16 BALL              2:50.18S P      
 
Boys  11&U 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RONAN KILCOYNE            11 SLIGO             2:38.85S F      
  3 PHILIP DUDA               11 COM               2:41.40S F      
  1 RONAN KILCOYNE            11 SLIGO             2:41.82S P      
  4 PHILIP DUDA               11 COM               2:47.69S P      
  9 LUCA DUGGAN               11 BALL              2:55.00S P      
 13 CONOR DONOHOE             11 CBAR              2:56.77S P      
 14 EAMON DOHERTY             11 BALL              2:57.77S P      
 
Boys  12-13 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROBIN PFEIFFER            13 BL FN             2:37.56S F      
  4 HENRY STEVENS             12 BARRA             2:42.00S F      
  2 ROBIN PFEIFFER            13 BL FN             2:42.12S P      
  3 HENRY STEVENS             12 BARRA             2:42.61S P      
 10 NIKITA SEMIKIN            12 ATH               2:46.31S P      
 12 DIARMUID O'DONNELL        13 LONG              2:47.21S P      
 13 RORY LALLY                13 LASER             2:48.40S P      
 
Boys  14-15 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 DAVID DOORLY              14 GAL               2:29.72S F      
  1 DAVID DOORLY              14 GAL               2:31.31S P      
 10 HARRY CUNNINGHAM          15 MULL              2:35.76S P      
 13 MILO O'CONNOR             14 ATH               2:42.13S P      
 
Boys  16-18 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 HARRY MC GROGAN           16 LIMK              2:34.31S P      
 
Girls  10&U 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AOIFE DORAN               10 MULL              3:01.91S F      
  1 AOIFE DORAN               10 MULL              3:03.01S P      
  5 ALAOISE REGAN             10 COM               3:07.32S F      
  4 ALAOISE REGAN             10 COM               3:07.87S P      
 
Girls  11-12 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ROISIN O'BRIEN            12 COM               2:51.45S P      
  2 ROISIN O'BRIEN            12 COM               2:51.61S F      
  4 REBECCA LIPTROT           12 SHARK             2:52.82S P      
  6 REBECCA LIPTROT           12 SHARK             2:55.23S F      
 10 JASMINE HAUGH             12 MULL              2:58.18S P      
 13 ERIKA LOWE                12 ATH               2:59.95S P      
 14 KELIS CURRAN              11 COM               3:00.10S P      
 15 CIARA MC GILL             12 BREF              3:00.24S P      
 21 ELLIE MORAN               11 COM               3:01.41S P      
 25 EMMA MURPHY               12 GAL               3:03.64S P      
 35 AOIFE DAVITT              12 GAL               3:09.58S P      
 
Girls  13-14 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ANASTAZYA PLISZKA         14 COM               2:40.81S P      
  1 JENNIFER ANDREWS          14 C FIN             2:40.89S F      
  2 ANASTAZYA PLISZKA         14 COM               2:41.25S F      
  2 JENNIFER ANDREWS          14 C FIN             2:41.78S P      
  6 SAOIRSE BURKE             14 TUAM              2:46.30S F      
  6 SAOIRSE BURKE             14 TUAM              2:46.45S P      
 10 AINE MC WEENEY            14 LONG              2:49.95S P      
 12 MARIA LYONS               14 SLIGO             2:50.24S P      
 13 FIONA CONWAY              14 CBAR              2:50.58S P      
 19 CIARA KILCOMMONS          13 COM               2:51.35S P      
 20 EMMA KELLY                14 TUAM              2:52.18S P      
 24 KATE DELANEY              13 CLM               2:53.18S P      
  0 JULIA MOORE               13 COM               2:54.91S F      
 32 BRIANNE HORAN             14 CBAR              2:57.00S P      
  0 SORCHA TREANOR            13 CLM                     NS P      
 
Girls  15-18 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 PAOLA O'BRIEN             17 SHARK             2:40.48S F      
  4 CAOIMHE HENNIGAN          18 BALL              2:41.31S F      
  1 CAOIMHE HENNIGAN          18 BALL              2:41.93S P      
  3 PAOLA O'BRIEN             17 SHARK             2:42.63S P      
 14 ALEX MC NICHOLAS          15 LASER             2:47.20S P      
 17 ORLA FLANAGAN             16 CLM               2:47.53S P      
 18 ZARA LOFTUS               15 CLM               2:47.85S P      
 19 JANE MC GLINCHEY          16 SLIGO             2:48.28S P      
 22 SARAH DONNELLY            16 BALL              2:50.57S P      
 24 RACHEL HENEHAN            15 CBAR              2:52.30S P      
  0 FREYA MURPHY              15 LASER                   NS P      
  0 ROISIN CAMPBELL           17 COM                     NS P      
 
Boys  11&U 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 RONAN KILCOYNE            11 SLIGO             2:47.42S F      
  3 AONGHUS COOKE             11 TUAM              2:48.95S F      
  4 PHILIP DUDA               11 COM               2:49.04S F      
  2 PHILIP DUDA               11 COM               2:51.48S P      
  5 AONGHUS COOKE             11 TUAM              2:54.85S P      
  6 RONAN KILCOYNE            11 SLIGO             2:56.68S P      
 14 CONOR DONOHOE             11 CBAR              3:07.62S P      
 
Boys  12-13 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROBIN PFEIFFER            13 BL FN             2:41.08S F      
  1 ROBIN PFEIFFER            13 BL FN             2:42.76S P      
  8 BEN NAUGHTON              13 GAL               2:52.24S P      
  7 BEN NAUGHTON              13 GAL               2:54.02S F      
 11 NIKITA SEMIKIN            12 ATH               2:55.36S P      
 13 HENRY STEVENS             12 BARRA             2:56.05S P      
 14 DARRAGH MASTERSON         12 CBAR              2:57.63S P      
  0 DIARMUID O'DONNELL        13 LONG              2:56.99S P      
 
Boys  14-15 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  9 DANIEL MADIGAN            14 LONG              2:38.58S P      
 11 SEAN KEANEY               15 SLIGO             2:40.19S P      
 14 DAVID DOORLY              14 GAL               2:42.90S P      
 
Boys  16-18 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 JACK SHAKESHAFT           16 BALL              2:30.31S P      
  3 JACK SHAKESHAFT           16 BALL              2:31.23S F      
  6 HARRY MC GROGAN           16 LIMK              2:32.56S F      
  8 HARRY MC GROGAN           16 LIMK              2:36.77S P      
 10 LIAM KILKENNY             16 GAL               2:38.49S P      
  0 CIAN BRESLIN              17 CLM                     DQ P      
 
Girls  11-12 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 ERIKA LOWE                12 ATH               5:23.69S F      
 12 AOIFE DAVITT              12 GAL               5:34.55S F      
 
Girls  13-14 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 FIONA CONWAY              14 CBAR              5:04.74S F      
  7 CIARA KILCOMMONS          13 COM               5:05.67S F      
  9 AINE MC WEENEY            14 LONG              5:07.24S F      
 
Girls  15-18 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 ALEX MC NICHOLAS          15 LASER             5:05.14S F      
 14 CAOIMHE HENNIGAN          18 BALL              5:10.63S F      
 16 AOIFE FITZGERLD           15 ATH               5:12.32S F      
 18 MEGAN DEELY               15 CBAR              5:13.33S F      
 19 NIAMH BRESLIN             16 CBAR              5:15.31S F      
 
Boys  11&U 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 ROAN FLAHERTY             11 ATH               3:15.44S F      
  4 ROAN FLAHERTY             11 ATH               3:19.68S P      
  6 AONGHUS COOKE             11 TUAM              3:21.51S F      
  6 AONGHUS COOKE             11 TUAM              3:24.87S P      
 10 PHILIP DUDA               11 COM               3:27.66S P      
 12 CONOR DONOHOE             11 CBAR              3:29.10S P      
 
Boys  12-13 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROBIN PFEIFFER            13 BL FN             3:04.43S P      
  1 ROBIN PFEIFFER            13 BL FN             3:05.10S F      
  2 CIAN MC GLUE              12 SHARK             3:05.22S F      
  2 BEN NAUGHTON              13 GAL               3:06.52S P      
  3 BEN NAUGHTON              13 GAL               3:06.96S F      
  6 CIAN MC GLUE              12 SHARK             3:17.96S P      
  9 RORY LALLY                13 LASER             3:18.95S P      
 12 HENRY STEVENS             12 BARRA             3:21.71S P      
 14 CIAN MC CORMACK           12 LONG              3:26.70S P      
 15 AARON REILLY              13 BALL              3:32.51S P      
 
Boys  14-15 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 OISIN CAREY               15 LASER             2:55.44S F      
  6 KIERAN BREHENY            15 C FIN             2:55.47S F      
  5 KIERAN BREHENY            15 C FIN             2:58.41S P      
  6 OISIN CAREY               15 LASER             2:58.42S P      
  7 CIAN CAMPBELL             14 COM               2:58.64S P      
  9 MILO O'CONNOR             14 ATH               2:59.22S P      
  8 CIAN CAMPBELL             14 COM               3:01.47S F      
 12 JOHN STEVENSON            15 ATH               3:01.79S P      
 18 EIDHNE KENNEDY            14 GAL               3:05.19S P      
 19 DAVID MILLS               15 LONG              3:13.86S P      
  0 BILLY CLARKE              15 SHARK                   NS P      
 
Boys  16-18 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 IAN MC AULEY              16 ATH               2:53.60S F      
  3 LIAM KILKENNY             16 GAL               2:55.27S P      
  5 LIAM KILKENNY             16 GAL               2:56.02S F      
  5 IAN MC AULEY              16 ATH               2:56.72S P      
  6 JAMES ENGLISH             16 CBAR              2:57.55S P      
  6 JAMES ENGLISH             16 CBAR              2:58.70S F      
  7 PÁDRAIG MC WILLIAMS       17 SHARK             2:59.10S F      
  7 PÁDRAIG MC WILLIAMS       17 SHARK             3:00.11S P      
 
Girls  10&U 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 AOIFE DORAN               10 MULL              3:25.52S F      
  2 AOIFE DORAN               10 MULL              3:29.90S P      
 
Girls  11-12 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 ROISIN O'BRIEN            12 COM               3:11.22S F      
  2 ROISIN O'BRIEN            12 COM               3:11.92S P      
  4 REBECCA LIPTROT           12 SHARK             3:13.11S P      
  5 REBECCA LIPTROT           12 SHARK             3:14.70S F      
  7 EMMA MURPHY               12 GAL               3:15.02S F      
  5 EMMA MURPHY               12 GAL               3:16.29S P      
  8 CAOIMHE MOORE             12 LAMAR             3:19.91S F      
  8 CAOIMHE MOORE             12 LAMAR             3:20.03S P      
  9 CIARA MC GILL             12 BREF              3:22.51S P      
 12 MARIA SATCHWELL           12 COM               3:25.11S P      
 15 AOIFE DAVITT              12 GAL               3:29.73S P      
 
Girls  13-14 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  0 CIARA ROCK                13 COM               2:08.53S F      
  2 JENNIFER ANDREWS          14 C FIN             3:01.86S F      
  7 JENNIFER ANDREWS          14 C FIN             3:07.09S P      
  0 JULIA MOORE               13 COM               3:07.20S F      
 10 SAOIRSE BURKE             14 TUAM              3:08.72S P      
 15 LAOISE FEE                13 C FIN             3:11.96S P      
 16 EMMA KELLY                14 TUAM              3:12.97S P      
 20 SORCHA TREANOR            13 CLM               3:14.71S P      
 28 SARAH CONLON              14 CBAR              3:17.66S P      
 30 LAUREN FRAIN              14 CLM               3:18.60S P      
 31 SARAH MC GATH             14 LASER             3:18.78S P      
 35 BRIANNE HORAN             14 CBAR              3:20.28S P      
 36 LAUREN SHARKEY            13 GAL               3:20.48S P      
 40 LAURA FINNERTY            14 CLM               3:21.44S P      
  0 ANASTAZYA PLISZKA         14 COM               3:13.41S P      
 
Girls  15-18 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 EMMA BEGLEY               16 TUAM              3:05.67S P      
  5 EMMA BEGLEY               16 TUAM              3:06.93S F      
  7 CAOIMHE HENNIGAN          18 BALL              3:09.16S P      
  7 CAOIMHE HENNIGAN          18 BALL              3:09.49S F      
  8 ORLA FLANAGAN             16 CLM               3:09.68S P      
  8 ORLA FLANAGAN             16 CLM               3:10.17S F      
 12 ZARA LOFTUS               15 CLM               3:12.23S P      
 16 SARAH DONNELLY            16 BALL              3:13.37S P      
 20 MEGAN DEELY               15 CBAR              3:20.90S P      
  0 FREYA MURPHY              15 LASER                   NS P      
  0 ROISIN CAMPBELL           17 COM                     NS P      
 
Boys  12-13 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KAMIL MROZ                12 LONG              3:02.34S F      
 
Boys  14-15 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DANIEL MADIGAN            14 LONG              2:35.46S F      
  3 SEADHNA RYAN              14 LONG              2:45.48S F      
 
Girls  13-14 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MARIA LYONS               14 SLIGO             2:44.12S F      
 
Girls  15-18 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JANE MC GLINCHEY          16 SLIGO             2:43.71S F      
  3 ZARA LOFTUS               15 CLM               2:48.36S F      
 
Boys  11&U 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 PHILIP DUDA               11 COM               1:08.00S F      
  2 PHILIP DUDA               11 COM               1:08.42S P      
 11 AONGHUS COOKE             11 TUAM              1:11.55S P      
 12 KYLE FAGAN                11 ATH               1:11.57S P      
 
Boys  12-13 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROBIN PFEIFFER            13 BL FN             1:03.74S F      
  1 ROBIN PFEIFFER            13 BL FN             1:05.83S P      
  6 DARRAGH MASTERSON         12 CBAR              1:07.95S F      
  8 DARRAGH MASTERSON         12 CBAR              1:09.81S P      
 18 HENRY STEVENS             12 BARRA             1:12.36S P      
  0 NIKITA SEMIKIN            12 ATH                     NS P      
 
Boys  14-15 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 EVAN WELBY                15 SHARK             1:00.85S F      
  4 EVAN WELBY                15 SHARK             1:01.93S P      
  9 SEAN KEANEY               15 SLIGO             1:02.78S P      
 10 DANIEL MADIGAN            14 LONG              1:02.89S P      
 18 SEADHNA RYAN              14 LONG              1:03.82S P      
 21 DAVID MILLS               15 LONG              1:04.06S P      
 25 DARRAGH HUMPSTON          14 LONG              1:04.54S P      
 29 SEAN BRENNAN              14 TUAM              1:04.82S P      
 32 DAVID DOORLY              14 GAL               1:04.98S P      
 41 BRIAN LENNON              14 SHARK             1:05.85S P      
 44 JOHN STEVENSON            15 ATH               1:06.42S P      
 47 OISIN CAREY               15 LASER             1:07.27S P      
 50 NIALL CARTER              14 CBAR              1:08.38S P      
 
Boys  16-18 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 CIAN BRESLIN              17 CLM                 58.57S P      
  3 CIAN BRESLIN              17 CLM                 58.87S F      
  5 ETHAN MORAN               16 BSLOE               59.19S F      
  4 HARRY MC GROGAN           16 LIMK                59.23S P      
  5 ETHAN MORAN               16 BSLOE               59.31S P      
  6 HARRY MC GROGAN           16 LIMK                59.35S F      
  8 TIERNAN BURKE             17 BL FN             1:00.07S P      
  7 TIERNAN BURKE             17 BL FN             1:00.33S F      
 12 JACK SHAKESHAFT           16 BALL              1:01.02S P      
 20 IAN MC AULEY              16 ATH               1:03.53S P      
 21 LIAM KILKENNY             16 GAL               1:03.59S P      
 
Girls  10&U 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 AOIFE DORAN               10 MULL              1:15.04S F      
  4 ALAOISE REGAN             10 COM               1:15.27S F      
  1 ALAOISE REGAN             10 COM               1:16.71S P      
  3 AOIFE DORAN               10 MULL              1:18.65S P      
 
Girls  11-12 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 CIARA MC GILL             12 BREF              1:10.73S F      
  7 CIARA MC GILL             12 BREF              1:12.01S P      
  9 EMILIA NOWAK              12 TULL              1:12.31S P      
 11 REBECCA LIPTROT           12 SHARK             1:12.69S P      
 14 NANCY HENRY               12 COM               1:13.05S P      
 16 KELIS CURRAN              11 COM               1:13.81S P      
  0 AVA MC KEON               11 BSLOE                   NS P      
  0 ELLIE MORAN               11 COM               1:13.75S P      
 
Girls  13-14 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 FIONA CONWAY              14 CBAR              1:05.56S F      
  6 ANASTAZYA PLISZKA         14 COM               1:06.13S F      
  7 JENNIFER ANDREWS          14 C FIN             1:06.36S F      
  4 ANASTAZYA PLISZKA         14 COM               1:06.39S P      
  6 FIONA CONWAY              14 CBAR              1:06.55S P      
  8 JENNIFER ANDREWS          14 C FIN             1:06.84S P      
 15 AINE MC WEENEY            14 LONG              1:07.82S P      
 18 SAOIRSE BURKE             14 TUAM              1:08.08S P      
 23 MARIA LYONS               14 SLIGO             1:08.43S P      
 25 EMMA KELLY                14 TUAM              1:08.58S P      
 28 CIARA KILCOMMONS          13 COM               1:08.78S P      
 44 ORLA RYAN                 14 COM               1:10.04S P      
 50 JENNA MILLS               14 LONG              1:11.21S P      
 
Girls  15-18 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 ROISIN CAMPBELL           17 COM               1:04.13S F      
  4 ROISIN CAMPBELL           17 COM               1:04.44S P      
  8 ALEX MC NICHOLAS          15 LASER             1:05.63S F      
  8 ALEX MC NICHOLAS          15 LASER             1:05.76S P      
 10 ZARA LOFTUS               15 CLM               1:05.95S P      
 17 PAOLA O'BRIEN             17 SHARK             1:06.88S P      
 18 AOIFE GINTY               15 LONG              1:06.91S P      
 21 AOIBHEANN HENNIGAN        17 BALL              1:07.16S P      
 24 RACHEL HENEHAN            15 CBAR              1:07.59S P      
 28 JANE MC GLINCHEY          16 SLIGO             1:08.76S P      
 29 NIAMH BRESLIN             16 CBAR              1:08.80S P      
  0 FREYA MURPHY              15 LASER                   NS P      
 
Boys  11-12 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 NIKITA SEMIKIN            12 ATH               1:18.30S S      
 
Boys  15-18 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 HARRY MC GROGAN           16 LIMK              2:31.42S S