Athlone Swimming Club






MUNSTER - CONNACHT QUALIFYING MEET FEB 2018

Boys  14-Ov 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  6 JOHN STEVENSON            17 ATH              20:23.78L F      
  7 CIAN SMITH                14 ATH              20:34.53L F      
  8 LUKE BURKE                15 BL FN            21:16.62L F      
 
Girls  14-Ov 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 WIKTORIA WEINERT          15 SLIGO             5:47.24L F      
  8 NAOISE O'DONNELL          15 SHARK             6:07.81L F      
  9 ELLEN KENNEDY             15 SHARK             6:36.08L F      
 10 OONAGH OWENS              16 LASER             6:40.18L F      
  0 PENNY LEE                 16 SLIGO             6:26.12L F      
 
Boys  12-13 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ADAM MURPHY               13 CBAR              3:16.10L F      
  2 CONOR DONOHOE             13 CBAR              3:16.40L F      
  4 EUAN JENNINGS             13 SHARK             3:21.88L F      
  7 ALEKSANDR MC ALEER        12 GAL               3:27.13L F      
  8 EWAN JOYCE-WHYTE          13 ATH               3:34.37L F      
  0 MARK HYNES                12 LASER             3:10.22L F      
 
Boys  14-Ov 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ANTHONY MAHER             17 SLIGO             2:49.07L F      
  2 MILO O'CONNOR             16 ATH               2:51.30L F      
  3 MICHAEL MC ANDREW         17 SHARK             2:51.94L F      
  5 DIARMUID O'ROURKE         16 TUAM              2:54.52L F      
  7 OISIN CAREY               17 LASER             2:56.18L F      
  9 RYAN HORNET               17 SHARK             2:58.55L F      
 12 CONN MC NAMARA            15 CBAR              3:00.17L F      
 13 FERGAL BLANCHARD          15 LASER             3:00.45L F      
 16 EOIN O'MALLEY             17 SHARK             3:04.34L F      
 17 CIAN MC GLUE              14 SHARK             3:05.19L F      
 18 CIAN MC CORMACK           14 LONG              3:05.61L F      
 21 JAKE VAN DE BEEK          15 BL FN             3:08.91L F      
 25 EOIN SMITH                17 LONG              3:13.03L F      
 
Girls  10-11 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 RIONAGH MC CORMACK        11 LONG              2:48.75L F      
  4 LUCY MARTIN               11 ATH               2:56.28L F      
  7 LORRAINE MORAN            11 ATH               3:00.56L F      
 
Girls  12-13 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 CAROL GRIFFIN             13 SHARK             2:33.90L F      
  4 EMILY MARTIN              13 ATH               2:36.57L F      
  5 NIAMH KENNEDY             13 LASER             2:36.90L F      
  7 ROSIE DOORLY              13 GAL               2:39.06L F      
  9 ALANNAH CANAVAN           13 BALL              2:39.73L F      
 12 REKA FABIAN               13 LASER             2:40.59L F      
 14 EIMEAR O'LEARY            13 GAL               2:41.44L F      
 16 ELLA POWELL               12 ATH               2:41.68L F      
 19 ALAOISE REGAN             12 LONG              2:42.09L F      
 24 KRISTINA MC DONAGH        13 BL FN             2:43.76L F      
 28 CIARA DAVITT              12 GAL               2:47.14L F      
 30 GILLIAN MURPHY            12 GAL               2:48.70L F      
 36 KASSIE RATHER             12 GAL               2:53.24L F      
 
Girls  14-Ov 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  8 DANIELLE FARRELL          15 SLIGO             2:21.56L F      
 10 IONA ASHTON               15 SHARK             2:21.74L F      
 12 LAURA JOHNSON             16 ATH               2:22.68L F      
 13 KELLY ENNIS               17 ATH               2:22.76L F      
 15 HAZEL COEN                18 CBAR              2:23.69L F      
 16 RACHEL JOHNSON            18 ATH               2:24.37L F      
 19 CAOILIN KEARNEY           15 BL FN             2:25.32L F      
 21 ERIKA LOWE                14 ATH               2:26.87L F      
 22 REBECCA LIPTROT           14 SHARK             2:27.95L F      
 23 AILBHE KENNEDY            16 LASER             2:28.13L F      
 24 CAOIMHE O'SULLIVAN        17 SLIGO             2:28.39L F      
 26 SORCHA KEARNEY            16 BL FN             2:28.64L F      
 28 MARIA LYONS               16 SLIGO             2:28.85L F      
 29 FREYA MURPHY              17 SHARK             2:28.86L F      
 31 MEGAN DEELY               17 CBAR              2:29.59L F      
 32 ALEX MC NICHOLAS          17 LASER             2:30.10L F      
 33 AOIFE DIRRANE             14 LASER             2:30.51L F      
 34 LUCY HOGAN                15 LONG              2:30.61L F      
 35 HEATHER FADDEN            17 CBAR              2:30.71L F      
 43 ELLA DEELY                14 CBAR              2:31.54L F      
 48 NIA BARTRAM               15 LONG              2:32.29L F      
 52 OLIVIA SMIALEK            15 ATH               2:33.36L F      
 57 MARIA NIC DHONNACHA       14 GAL               2:34.56L F      
 58 AILEEN WARD               15 ATH               2:34.70L F      
 59 AISHLING O'NEILL          16 LASER             2:34.95L F      
 65 EMMA BOYLE                16 BL FN             2:35.73L F      
 76 ZOE MC HALE               14 CBAR              2:37.43L F      
 77 SARAH CONLON              16 CBAR              2:38.12L F      
 81 AISLING STAPLETON         14 CBAR              2:39.65L F      
 82 ELIZABETH O'BOYLE         16 LONG              2:39.88L F      
 82 AOIFE SWEENEY             14 GAL               2:39.88L F      
 84 ELLA O'DONOVAN            14 SLIGO             2:41.16L F      
 87 TEODORA CUGALJ            15 SHARK             2:42.22L F      
 88 SARAH GILHOOLEY           17 TUAM              2:42.63L F      
 89 MILLIE O'BRIEN            14 ATH               2:43.02L F      
 93 CLADAGH O REILLY          16 TUAM              2:45.65L F      
 94 EVA FITZPATRICK           14 ATH               2:45.82L F      
 96 HANNAH DURKAN             14 BL FN             2:46.64L F      
 97 OONAGH OWENS              16 LASER             2:46.82L F      
 99 NIAMH EGAN                18 CBAR              2:47.40L F      
100 CARA FITZPATRICK          14 ATH               2:48.97L F      
101 ANOUSKA VINOD             14 GAL               2:54.44L F      
  0 JUDY BRENNAN              15 ATH                     NS F      
 
Boys  12-13 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ALEKSANDR MC ALEER        12 GAL               1:23.27L F      
  3 EOIN TREANOR              13 CLM               1:24.77L F      
  4 MARK HYNES                12 LASER             1:28.05L F      
  0 OLIVER KEARNEY            12 LONG              1:43.99L F      
 
Boys  14-Ov 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 OISIN KEARNEY             16 LONG              1:08.69L F      
  8 SEAN BRENNAN              16 TUAM              1:08.98L F      
 10 CHRISTOPHER FAHERTY       16 LONG              1:10.67L F      
 12 DANIEL MADIGAN            16 LONG              1:10.88L F      
 14 EDWIN MALASHNYAK          15 ATH               1:11.31L F      
 15 NATHAN TODD               14 LASER             1:12.43L F      
 16 IAN MC AULEY              18 ATH               1:12.74L F      
 17 DIARMUID O'DONNELL        15 LONG              1:13.28L F      
 20 FERGAL BLANCHARD          15 LASER             1:13.94L F      
 23 DARRAGH MASTERSON         14 CBAR              1:15.30L F      
 27 LUKE BURKE                15 BL FN             1:17.92L F      
 29 RORY COLLINS              15 BL FN             1:20.56L F      
 
Girls  12-13 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ALANNAH CANAVAN           13 BALL              2:54.90L F      
  3 NIAMH KENNEDY             13 LASER             2:57.24L F      
  4 CIARA CONNAUGHTON- JONES  13 SLIGO             3:00.23L F      
  7 KATIE WATERS              13 GAL               3:01.47L F      
  8 LIADAN RUDDY              12 SLIGO             3:01.59L F      
  9 CIARA DAVITT              12 GAL               3:02.00L F      
 10 OLIVIA CURRIE             12 SHARK             3:04.03L F      
 11 JANE O'BOYLE              12 LONG              3:05.02L F      
 15 SORCHA BRENNAN            12 TUAM              3:06.04L F      
 18 GILLIAN MURPHY            12 GAL               3:12.82L F      
 19 KASSIE RATHER             12 GAL               3:13.31L F      
  0 CAOIMHE CURLEY            12 CBAR              3:07.56L F      
  0 DEARBHLA HORKAN           13 CLM               2:57.36L F      
 
Girls  14-Ov 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 KELLY ENNIS               17 ATH               2:39.88L F      
  5 LAURA JOHNSON             16 ATH               2:40.35L F      
  9 CAOILIN KEARNEY           15 BL FN             2:42.14L F      
 11 TARA WALSH                16 SLIGO             2:43.08L F      
 12 REBECCA LIPTROT           14 SHARK             2:43.29L F      
 13 EMMA BOYLE                16 BL FN             2:43.76L F      
 16 ALICE MC PARTLAN          15 SLIGO             2:45.60L F      
 17 WIKTORIA WEINERT          15 SLIGO             2:45.72L F      
 19 ERIKA LOWE                14 ATH               2:47.21L F      
 21 HAZEL COEN                18 CBAR              2:47.48L F      
 22 ELLA DEELY                14 CBAR              2:47.68L F      
 23 LABHOISE BOYLE            16 SHARK             2:48.95L F      
 25 OLIVIA SMIALEK            15 ATH               2:49.46L F      
 27 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     14 SHARK             2:50.71L F      
 28 RACHEL JOHNSON            18 ATH               2:51.01L F      
 31 AILBHE KENNEDY            16 LASER             2:51.90L F      
 36 AOIFE DIRRANE             14 LASER             2:54.61L F      
 40 JULIE MADSEN              17 TUAM              2:55.60L F      
 42 GRACE KEHOE               16 SLIGO             2:57.27L F      
 43 FREYA MURPHY              17 SHARK             2:57.29L F      
 46 ELIZABETH O'BOYLE         16 LONG              2:58.11L F      
 47 SARAH CONLON              16 CBAR              2:59.04L F      
 49 SOPHIE HENEHAN            14 CBAR              3:01.68L F      
 51 ELLA BYRNE                14 LONG              3:04.54L F      
 52 EVA FITZPATRICK           14 ATH               3:06.59L F      
 53 OONAGH OWENS              16 LASER             3:07.40L F      
 
Boys  10-11 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 TOM O'ROURKE              11 ATH                 34.31L F      
  2 ANDREW HENSON             11 ATH                 34.39L F      
  3 SEAN O'NEILL              11 ATH                 36.21L F      
 
Boys  12-13 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 KILLIAN LANGTON           13 SLIGO               32.36L F      
  4 KAELAN GENG               13 GAL                 32.47L F      
  6 JOHN PATTEN               13 GAL                 32.57L F      
  7 EOIN TREANOR              13 CLM                 32.72L F      
  8 MARK HYNES                12 LASER               32.83L F      
  9 EUAN JENNINGS             13 SHARK               33.22L F      
 10 MICHAEL HUSSEY            12 GAL                 33.29L F      
 13 ALEKSANDR MC ALEER        12 GAL                 33.85L F      
 14 MARTIN MITCHELL           13 GAL                 34.00L F      
 15 EWAN JOYCE-WHYTE          13 ATH                 35.00L F      
  0 ZACH MEEGAN               13 ATH                     NS F      
  0 SEAN O'DONOGHUE           12 ATH                     NS F      
 
Boys  14-Ov 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 RYAN HORNET               17 SHARK               27.54L F      
  5 COLM CARNEY               14 CBAR                27.64L F      
 11 MICHAEL MC ANDREW         17 SHARK               27.90L F      
 12 EVAN WELBY                17 SHARK               28.06L F      
 17 IAN MC AULEY              18 ATH                 28.43L F      
 18 BILLY CLARKE              17 SHARK               28.61L F      
 22 OISIN CAREY               17 LASER               28.86L F      
 25 CIAN MC GLUE              14 SHARK               28.93L F      
 26 EDWIN MALASHNYAK          15 ATH                 28.98L F      
 28 DANIEL MADIGAN            16 LONG                29.09L F      
 30 DARRAGH MASTERSON         14 CBAR                29.19L F      
 31 CONN MC NAMARA            15 CBAR                29.20L F      
 34 EOIN SMITH                17 LONG                29.26L F      
 40 DIARMUID O'DONNELL        15 LONG                29.57L F      
 41 SEAN BRENNAN              16 TUAM                29.86L F      
 44 RORY COLLINS              15 BL FN               30.31L F      
 45 CHRISTOPHER FAHERTY       16 LONG                30.38L F      
 47 CIAN SMITH                14 ATH                 30.46L F      
 48 NATHAN TODD               14 LASER               30.99L F      
 51 WILLIAM MC DONNELL        14 GAL                 32.95L F      
 
Girls  10-11 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RIONAGH MC CORMACK        11 LONG              6:01.08L F      
 
Girls  12-13 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 CAROL GRIFFIN             13 SHARK             5:34.05L F      
  3 EMILY MARTIN              13 ATH               5:34.05L F      
  5 ROSIE DOORLY              13 GAL               5:40.91L F      
  6 NIAMH KENNEDY             13 LASER             5:43.63L F      
  9 ALAOISE REGAN             12 LONG              5:48.95L F      
 10 CIARA DAVITT              12 GAL               5:49.52L F      
 
Girls  14-Ov 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 MAEVE GALLAGHER           17 CBAR              5:10.92L F      
  7 MEGAN DEELY               17 CBAR              5:13.50L F      
 10 ALEX MC NICHOLAS          17 LASER             5:18.96L F      
 11 MARIA LYONS               16 SLIGO             5:21.21L F      
 15 AILEEN WARD               15 ATH               5:27.11L F      
 18 NAOISE O'DONNELL          15 SHARK             5:30.75L F      
 20 MARIA NIC DHONNACHA       14 GAL               5:31.31L F      
 30 AOIFE SWEENEY             14 GAL               5:39.33L F      
 32 JANE FRANCIS              16 SHARK             5:48.35L F      
 33 NIAMH EGAN                18 CBAR              5:50.66L F      
 34 ANOUSKA VINOD             14 GAL               5:57.28L F      
  0 JUDY BRENNAN              15 ATH                     NS F      
 
Boys  12-13 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 CONOR DONOHOE             13 CBAR              2:50.64L F      
  3 ALEKSANDR MC ALEER        12 GAL               2:51.10L F      
  4 KYLE FAGAN                13 ATH               2:51.47L F      
  6 MARK HYNES                12 LASER             2:54.54L F      
  7 KAELAN GENG               13 GAL               2:54.67L F      
  8 KILLIAN LANGTON           13 SLIGO             2:55.39L F      
  9 ADAM MURPHY               13 CBAR              2:55.78L F      
 10 ROAN FLAHERTY             13 ATH               2:58.48L F      
 11 MICHAEL HUSSEY            12 GAL               2:58.63L F      
 13 EOIN TREANOR              13 CLM               3:00.50L F      
  0 OLIVER KEARNEY            12 LONG                    NS F      
  0 EUAN JENNINGS             13 SHARK             3:09.16L F      
 
Boys  14-Ov 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 MICHAEL MC ANDREW         17 SHARK             2:32.23L F      
  8 ANTHONY MAHER             17 SLIGO             2:33.71L F      
 10 ALFIE COOGAN              14 ATH               2:34.99L F      
 11 MICHAEL MC NAMARA         17 CLM               2:35.47L F      
 15 MILO O'CONNOR             16 ATH               2:37.22L F      
 17 IAN MC AULEY              18 ATH               2:37.52L F      
 18 BILLY CLARKE              17 SHARK             2:37.68L F      
 19 CONN MC NAMARA            15 CBAR              2:37.91L F      
 20 SEAN BRENNAN              16 TUAM              2:38.02L F      
 22 DANIEL MADIGAN            16 LONG              2:38.19L F      
 24 BRIAN LENNON              16 SHARK             2:38.71L F      
 27 OISIN KEARNEY             16 LONG              2:40.75L F      
 30 LUKE BURKE                15 BL FN             2:42.50L F      
 32 FERGAL BLANCHARD          15 LASER             2:43.99L F      
 34 DARRAGH MASTERSON         14 CBAR              2:44.72L F      
 35 COLM CARNEY               14 CBAR              2:44.84L F      
 36 JOHN STEVENSON            17 ATH               2:45.72L F      
 37 OISIN CAREY               17 LASER             2:46.54L F      
 38 EOIN O'MALLEY             17 SHARK             2:47.12L F      
 41 EOIN SMITH                17 LONG              2:47.78L F      
 42 CIAN MC CORMACK           14 LONG              2:47.95L F      
 46 RORY COLLINS              15 BL FN             2:51.29L F      
 52 FIONN MC CARTHY           14 SHARK             2:54.89L F      
 53 NATHAN TODD               14 LASER             3:06.51L F      
  0 PIERCE DUNNE              17 CBAR                    NS F      
  0 DIARMUID O'DONNELL        15 LONG                    NS F      
 
Girls  10-11 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 NICOLA BRENNAN            11 ATH               1:26.84L F      
  7 MICHELLE RAILTON          11 TUAM              1:31.85L F      
  8 LUCY MARTIN               11 ATH               1:32.49L F      
 
Girls  12-13 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ALANNAH CANAVAN           13 BALL              1:20.09L F      
  4 DEARBHLA HORKAN           13 CLM               1:21.14L F      
  6 REKA FABIAN               13 LASER             1:23.14L F      
  9 KRISTINA MC DONAGH        13 BL FN             1:23.82L F      
 11 KATIE WATERS              13 GAL               1:24.79L F      
 12 SARAH COSGROVE            13 CBAR              1:25.12L F      
 14 KATE OWENS                13 GAL               1:25.49L F      
 20 JANE O'BOYLE              12 LONG              1:27.47L F      
 23 CIARA DAVITT              12 GAL               1:27.89L F      
 24 CAOIMHE CURLEY            12 CBAR              1:27.96L F      
 30 KASSIE RATHER             12 GAL               1:33.55L F      
 
Girls  14-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 GRACE JOYCE               16 SHARK             1:13.29L F      
  6 REBECCA LIPTROT           14 SHARK             1:14.28L F      
  8 MAEVE GALLAGHER           17 CBAR              1:15.02L F      
 10 KELLY ENNIS               17 ATH               1:15.45L F      
 11 LABHOISE BOYLE            16 SHARK             1:15.73L F      
 13 TARA WALSH                16 SLIGO             1:16.13L F      
 14 ELLA DEELY                14 CBAR              1:16.15L F      
 15 ERIKA LOWE                14 ATH               1:16.16L F      
 16 CAOILIN KEARNEY           15 BL FN             1:16.19L F      
 17 ALICE MC PARTLAN          15 SLIGO             1:16.86L F      
 20 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     14 SHARK             1:17.90L F      
 25 HAZEL COEN                18 CBAR              1:18.74L F      
 26 CAOIMHE O'SULLIVAN        17 SLIGO             1:18.89L F      
 30 JULIE MADSEN              17 TUAM              1:20.10L F      
 31 WIKTORIA WEINERT          15 SLIGO             1:20.21L F      
 36 SORCHA KEARNEY            16 BL FN             1:20.85L F      
 38 PENNY LEE                 16 SLIGO             1:20.89L F      
 39 MILLIE PILCHER            14 CLM               1:20.93L F      
 40 ELIZABETH O'BOYLE         16 LONG              1:21.40L F      
 42 HEATHER FADDEN            17 CBAR              1:21.46L F      
 44 AOIFE DIRRANE             14 LASER             1:21.85L F      
 45 ZARA LOFTUS               17 CLM               1:21.92L F      
 46 SARAH CONLON              16 CBAR              1:22.69L F      
 49 ELLA BYRNE                14 LONG              1:23.01L F      
 51 ZOE MC HALE               14 CBAR              1:23.52L F      
 55 GRACE KEHOE               16 SLIGO             1:24.19L F      
 57 OONAGH OWENS              16 LASER             1:25.71L F      
  0 SILE MC AULEY             14 ATH                     NS F      
 
Boys  14-Ov 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 DANIEL MADIGAN            16 LONG              2:40.17L F      
  4 NATHAN TODD               14 LASER             2:50.29L F      
 
Girls  10-11 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 LORRAINE MORAN            11 ATH               1:18.42L F      
  4 NICOLA BRENNAN            11 ATH               1:20.54L F      
  6 LUCY MARTIN               11 ATH               1:22.60L F      
 
Girls  12-13 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 EMILY MARTIN              13 ATH               1:10.90L F      
  5 REKA FABIAN               13 LASER             1:11.06L F      
  8 ALAOISE REGAN             12 LONG              1:12.08L F      
  9 ELLA POWELL               12 ATH               1:12.26L F      
 10 NIAMH KENNEDY             13 LASER             1:12.50L F      
 12 KRISTINA MC DONAGH        13 BL FN             1:13.21L F      
 13 EIMEAR O'LEARY            13 GAL               1:13.26L F      
 14 LIADAN RUDDY              12 SLIGO             1:13.27L F      
 16 DEARBHLA HORKAN           13 CLM               1:13.48L F      
 18 CIARA CONNAUGHTON- JONES  13 SLIGO             1:13.77L F      
 21 ALANNAH CANAVAN           13 BALL              1:14.24L F      
 23 KATE OWENS                13 GAL               1:14.47L F      
 27 ROSIE DOORLY              13 GAL               1:15.33L F      
 34 LEAH IRWIN                12 CBAR              1:17.52L F      
 35 CIARA DAVITT              12 GAL               1:17.84L F      
 38 CAOIMHE CURLEY            12 CBAR              1:18.30L F      
 40 SORCHA BRENNAN            12 TUAM              1:18.99L F      
 44 KASSIE RATHER             12 GAL               1:21.86L F      
 
Girls  14-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 DANIELLE FARRELL          15 SLIGO             1:04.61L F      
  5 ZARA LOFTUS               17 CLM               1:05.07L F      
  8 LAURA JOHNSON             16 ATH               1:05.85L F      
 10 RACHEL JOHNSON            18 ATH               1:06.39L F      
 12 JUDY BRENNAN              15 ATH               1:06.55L F      
 13 HAZEL COEN                18 CBAR              1:06.61L F      
 14 GRACE JOYCE               16 SHARK             1:06.68L F      
 17 KELLY ENNIS               17 ATH               1:07.10L F      
 18 HEATHER FADDEN            17 CBAR              1:07.30L F      
 19 REBECCA LIPTROT           14 SHARK             1:07.41L F      
 20 ERIKA LOWE                14 ATH               1:07.63L F      
 22 CAOILIN KEARNEY           15 BL FN             1:07.86L F      
 23 MAEVE GALLAGHER           17 CBAR              1:07.92L F      
 24 SORCHA KEARNEY            16 BL FN             1:07.93L F      
 28 FREYA MURPHY              17 SHARK             1:08.31L F      
 32 NIA BARTRAM               15 LONG              1:09.12L F      
 35 MEGAN DEELY               17 CBAR              1:09.23L F      
 36 ELLA DEELY                14 CBAR              1:09.35L F      
 37 AOIFE DIRRANE             14 LASER             1:09.48L F      
 39 ALEX MC NICHOLAS          17 LASER             1:09.69L F      
 40 ALICE MC PARTLAN          15 SLIGO             1:10.01L F      
 41 AILEEN WARD               15 ATH               1:10.11L F      
 45 TARA WALSH                16 SLIGO             1:10.47L F      
 46 NAOISE O'DONNELL          15 SHARK             1:10.52L F      
 47 AISHLING O'NEILL          16 LASER             1:10.57L F      
 50 MARIA LYONS               16 SLIGO             1:10.85L F      
 51 WIKTORIA WEINERT          15 SLIGO             1:10.95L F      
 53 SARAH CONLON              16 CBAR              1:11.12L F      
 53 MARIA NIC DHONNACHA       14 GAL               1:11.12L F      
 59 MILLIE PILCHER            14 CLM               1:11.50L F      
 62 ZOE MC HALE               14 CBAR              1:11.60L F      
 63 MILLIE O'BRIEN            14 ATH               1:11.73L F      
 67 EMMA BEGLEY               18 TUAM              1:11.91L F      
 70 PENNY LEE                 16 SLIGO             1:12.28L F      
 73 TEODORA CUGALJ            15 SHARK             1:12.53L F      
 75 ELLA O'DONOVAN            14 SLIGO             1:12.61L F      
 76 SARAH GILHOOLEY           17 TUAM              1:12.82L F      
 77 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     14 SHARK             1:12.88L F      
 78 ELIZABETH O'BOYLE         16 LONG              1:13.22L F      
 80 JANE FRANCIS              16 SHARK             1:13.54L F      
 81 NICOLE FAHY               16 CBAR              1:13.65L F      
 81 AISLING STAPLETON         14 CBAR              1:13.65L F      
 83 BERNADETTE KENNY          14 SHARK             1:13.92L F      
 88 HANNAH DURKAN             14 BL FN             1:15.31L F      
 89 NIAMH EGAN                18 CBAR              1:15.47L F      
 90 CLADAGH O REILLY          16 TUAM              1:15.61L F      
 91 AOIFE SWEENEY             14 GAL               1:15.85L F      
 92 ANOUSKA VINOD             14 GAL               1:15.87L F      
 93 SOPHIE HENEHAN            14 CBAR              1:16.62L F      
 95 GRACE KEHOE               16 SLIGO             1:17.49L F      
 96 OONAGH OWENS              16 LASER             1:18.50L F      
  0 SILE MC AULEY             14 ATH                     NS F      
 
Boys  10-11 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 SEAN O'NEILL              11 ATH               1:44.86L F      
 
Boys  12-13 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ADAM MURPHY               13 CBAR              1:28.13L F      
  3 KILLIAN LANGTON           13 SLIGO             1:30.42L F      
  6 EUAN JENNINGS             13 SHARK             1:35.25L F      
  8 ROAN FLAHERTY             13 ATH               1:38.09L F      
  9 ALEKSANDR MC ALEER        12 GAL               1:38.38L F      
 10 EWAN JOYCE-WHYTE          13 ATH               1:41.64L F      
 
Boys  14-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 BILLY CLARKE              17 SHARK             1:16.48L F      
  2 ANTHONY MAHER             17 SLIGO             1:17.44L F      
  3 MICHAEL MC ANDREW         17 SHARK             1:17.72L F      
  5 MILO O'CONNOR             16 ATH               1:19.27L F      
  6 RYAN HORNET               17 SHARK             1:19.75L F      
 10 DIARMUID O'ROURKE         16 TUAM              1:21.80L F      
 11 OISIN CAREY               17 LASER             1:21.92L F      
 12 EVAN WELBY                17 SHARK             1:22.17L F      
 13 ALFIE COOGAN              14 ATH               1:22.52L F      
 14 DARRAGH MASTERSON         14 CBAR              1:22.69L F      
 15 CIAN MC GLUE              14 SHARK             1:22.89L F      
 20 JOHN STEVENSON            17 ATH               1:24.01L F      
 24 JAMES BALASKIE            15 CBAR              1:24.93L F      
 26 CHRISTOPHER FAHERTY       16 LONG              1:25.49L F      
 27 FERGAL BLANCHARD          15 LASER             1:25.51L F      
 31 EOIN O'MALLEY             17 SHARK             1:26.40L F      
 33 CIAN MC CORMACK           14 LONG              1:27.09L F      
 35 JAKE VAN DE BEEK          15 BL FN             1:28.20L F      
 41 CONN MC NAMARA            15 CBAR              1:31.10L F      
 42 CIAN SMITH                14 ATH               1:37.89L F      
  0 ROSS MOORE-KEANE          14 ATH                     NS F      
  0 PIERCE DUNNE              17 CBAR                    NS F      
  0 IAN MC AULEY              18 ATH                     NS F      
  0 LUKE POWELL               16 ATH                     NS F      
 
Girls  14-Ov 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 IONA ASHTON               15 SHARK            10:28.66L F      
  6 LAURA JOHNSON             16 ATH              10:39.17L F      
  8 OLIVIA SMIALEK            15 ATH              11:07.10L F      
  9 AILBHE KENNEDY            16 LASER            11:10.99L F      
 
Girls  14-Ov 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 JULIE MADSEN              17 TUAM             22:12.41L F      
 
Boys  14-Ov 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 FIONN WATERS              16 TUAM              5:07.85L F      
  4 DANIEL MADIGAN            16 LONG              5:42.99L F      
  5 LUKE BURKE                15 BL FN             5:51.46L F      
  6 EOIN O'MALLEY             17 SHARK             5:57.29L F      
  9 PADRAIC MC CARTHY         15 LASER             6:06.26L F      
 
Girls  10-11 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MICHELLE RAILTON          11 TUAM              3:15.87L F      
  2 LUCY MARTIN               11 ATH               3:27.52L F      
  3 MEABH O ROURKE            11 TUAM              3:38.09L F      
  4 ISOLDE HANNON             11 BL FN             3:46.60L F      
  6 EMELIA JOYCE              11 SHARK             3:58.97L F      
  7 ISABEL JOYCE              11 SHARK             4:02.10L F      
 
Girls  12-13 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 GILLIAN MURPHY            12 GAL               3:19.64L F      
  5 CIARA CONNAUGHTON- JONES  13 SLIGO             3:25.60L F      
  8 CAROL GRIFFIN             13 SHARK             3:27.65L F      
  9 NIAMH KENNEDY             13 LASER             3:27.79L F      
 10 KATIE WATERS              13 GAL               3:27.88L F      
 11 JANE O'BOYLE              12 LONG              3:29.16L F      
 12 CAOIMHE CURLEY            12 CBAR              3:30.32L F      
 13 SARAH COSGROVE            13 CBAR              3:31.83L F      
 14 DEARBHLA HORKAN           13 CLM               3:33.96L F      
 17 LIADAN RUDDY              12 SLIGO             3:37.16L F      
 18 ROSIE DOORLY              13 GAL               3:38.89L F      
 19 KATIE MANNING             12 LONG              3:39.58L F      
 20 ANNA BURNS                13 SHARK             3:39.64L F      
 21 EIMEAR O'LEARY            13 GAL               3:44.96L F      
 
Girls  14-Ov 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EMMA BEGLEY               18 TUAM              3:00.20L F      
 10 REBECCA LIPTROT           14 SHARK             3:12.17L F      
 11 AISHLING O'NEILL          16 LASER             3:12.91L F      
 19 MILLIE PILCHER            14 CLM               3:16.45L F      
 20 AISLING STAPLETON         14 CBAR              3:17.37L F      
 22 MEGAN DEELY               17 CBAR              3:19.42L F      
 23 AILEEN WARD               15 ATH               3:20.60L F      
 25 KELSEY DALY               16 ATH               3:20.79L F      
 27 SARAH GILHOOLEY           17 TUAM              3:21.07L F      
 30 SANDRA BEDYNEK            15 BL FN             3:24.73L F      
 33 BRIANNE HORAN             16 CBAR              3:25.36L F      
 35 CLADAGH O REILLY          16 TUAM              3:27.94L F      
 37 SARAH CONLON              16 CBAR              3:28.38L F      
 41 OONAGH OWENS              16 LASER             3:32.15L F      
 42 NIA BARTRAM               15 LONG              3:32.82L F      
 43 ELLEN KENNEDY             15 SHARK             3:34.59L F      
 44 TEODORA CUGALJ            15 SHARK             3:34.81L F      
 45 LISA REKAI                16 SHARK             3:35.62L F      
 47 GRACE KEHOE               16 SLIGO             3:45.87L F      
  0 AYLAH MURPHY              14 SHARK             3:33.58L F      
 
Boys  10-11 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 TOM O'ROURKE              11 ATH               2:52.88L F      
 
Boys  12-13 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 KYLE FAGAN                13 ATH               2:23.36L F      
  3 OLIVER KEARNEY            12 LONG              2:28.93L F      
  4 KAELAN GENG               13 GAL               2:30.02L F      
  6 KILLIAN LANGTON           13 SLIGO             2:33.11L F      
  7 ADAM MURPHY               13 CBAR              2:34.83L F      
  9 MICHAEL HUSSEY            12 GAL               2:35.50L F      
 10 MARTIN MITCHELL           13 GAL               2:36.08L F      
 
Boys  14-Ov 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ROBIN PFEIFFER            15 BL FN             2:09.33L F      
  3 FIONN WATERS              16 TUAM              2:09.58L F      
 10 MICHAEL MC ANDREW         17 SHARK             2:14.73L F      
 12 MILO O'CONNOR             16 ATH               2:15.30L F      
 13 ALFIE COOGAN              14 ATH               2:15.89L F      
 14 OISIN KEARNEY             16 LONG              2:16.12L F      
 17 DIARMUID O'ROURKE         16 TUAM              2:17.37L F      
 19 ANTHONY MAHER             17 SLIGO             2:18.12L F      
 20 EVAN WELBY                17 SHARK             2:18.22L F      
 22 BILLY CLARKE              17 SHARK             2:19.33L F      
 23 COLM CARNEY               14 CBAR              2:19.57L F      
 27 OISIN CAREY               17 LASER             2:20.73L F      
 28 RYAN HORNET               17 SHARK             2:21.19L F      
 33 DANIEL MADIGAN            16 LONG              2:23.30L F      
 40 LUKE BURKE                15 BL FN             2:25.70L F      
 42 EOIN O'MALLEY             17 SHARK             2:27.03L F      
 43 CIAN MC GLUE              14 SHARK             2:27.45L F      
 45 NATHAN TODD               14 LASER             2:29.05L F      
 55 WILLIAM MC DONNELL        14 GAL               2:40.85L F      
 
Girls  10-11 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 RIONAGH MC CORMACK        11 LONG              1:36.64L F      
 
Girls  12-13 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SARAH COSGROVE            13 CBAR              1:20.20L F      
  2 ALAOISE REGAN             12 LONG              1:22.49L F      
 10 REKA FABIAN               13 LASER             1:32.94L F      
 
Girls  14-Ov 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 NAOISE O'DONNELL          15 SHARK             1:14.44L F      
  4 FREYA MURPHY              17 SHARK             1:15.16L F      
  5 WIKTORIA WEINERT          15 SLIGO             1:15.55L F      
  6 MARIA LYONS               16 SLIGO             1:16.18L F      
 10 HEATHER FADDEN            17 CBAR              1:17.74L F      
 11 PENNY LEE                 16 SLIGO             1:17.77L F      
 12 SORCHA TREANOR            15 CLM               1:18.55L F      
 13 CAOIMHE O'SULLIVAN        17 SLIGO             1:19.08L F      
 14 TARA WALSH                16 SLIGO             1:19.92L F      
 16 DANIELLE FARRELL          15 SLIGO             1:21.38L F      
 23 MILLIE PILCHER            14 CLM               1:28.29L F      
 25 ELLA O'DONOVAN            14 SLIGO             1:28.69L F      
 26 AISHLING O'NEILL          16 LASER             1:29.25L F      
 27 JULIE MADSEN              17 TUAM              1:30.30L F      
 28 SANDRA BEDYNEK            15 BL FN             1:32.18L F      
  0 ALEX MC NICHOLAS          17 LASER                   NS F      
 
Boys  12-13 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KYLE FAGAN                13 ATH               2:47.02L F      
  2 OLIVER KEARNEY            12 LONG              2:47.43L F      
  3 CONOR DONOHOE             13 CBAR              2:48.62L F      
  4 KAELAN GENG               13 GAL               2:51.41L F      
  7 ZACH MEEGAN               13 ATH               2:53.70L F      
  8 MICHAEL HUSSEY            12 GAL               2:54.21L F      
  9 MARK HYNES                12 LASER             2:54.94L F      
 10 KILLIAN LANGTON           13 SLIGO             2:57.99L F      
 11 EOIN TREANOR              13 CLM               3:01.25L F      
  0 JOHN PATTEN               13 GAL               2:55.54L F      
 
Boys  14-Ov 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  8 SEAN BRENNAN              16 TUAM              2:32.99L F      
  9 ROBIN PFEIFFER            15 BL FN             2:35.84L F      
 19 NIALL JOYCE               15 SHARK             2:43.04L F      
 21 LUKE BURKE                15 BL FN             2:45.53L F      
 23 CIAN SMITH                14 ATH               2:46.56L F      
 24 RORY COLLINS              15 BL FN             2:47.32L F      
 26 EOIN O'MALLEY             17 SHARK             2:49.55L F      
 27 FERGAL BLANCHARD          15 LASER             2:50.69L F      
 28 NATHAN TODD               14 LASER             2:53.17L F      
  0 SHANE HARRINGTON          14 ATH                     NS F      
  0 DIARMUID O'DONNELL        15 LONG                    NS F      
 
Girls  10-11 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SASHA COLEMAN             10 ATH                 35.16L F      
  2 RIONAGH MC CORMACK        11 LONG                35.28L F      
  3 NICOLA BRENNAN            11 ATH                 35.55L F      
  5 LORRAINE MORAN            11 ATH                 35.70L F      
  6 LUCY MARTIN               11 ATH                 35.88L F      
  9 EMELIA JOYCE              11 SHARK               37.63L F      
 
Girls  12-13 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 CAROL GRIFFIN             13 SHARK               32.53L F      
  5 EMILY MARTIN              13 ATH                 32.69L F      
  6 KRISTINA MC DONAGH        13 BL FN               32.75L F      
  7 ANNA O CONNOR             12 SLIGO               32.82L F      
  8 ELLA POWELL               12 ATH                 32.85L F      
 12 KATE OWENS                13 GAL                 33.22L F      
 14 EIMEAR O'LEARY            13 GAL                 33.62L F      
 17 LIADAN RUDDY              12 SLIGO               33.86L F      
 22 ROSIE DOORLY              13 GAL                 34.16L F      
 23 CIARA CONNAUGHTON- JONES  13 SLIGO               34.17L F      
 26 SORCHA BRENNAN            12 TUAM                34.32L F      
 27 KATIE WATERS              13 GAL                 34.37L F      
 32 LEAH IRWIN                12 CBAR                34.83L F      
 35 CLODAGH SMITH             13 LONG                35.63L F      
 36 KASSIE RATHER             12 GAL                 35.66L F      
 37 AILISE HEALY PRICE        13 SHARK               35.84L F      
 38 ANNA BURNS                13 SHARK               35.96L F      
 42 CLODAGH PARKER            12 TUAM                37.17L F      
  0 REKA FABIAN               13 LASER               32.06L F      
 
Girls  14-Ov 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 GRACE JOYCE               16 SHARK               29.88L F      
  5 JUDY BRENNAN              15 ATH                 29.88L F      
  8 DANIELLE FARRELL          15 SLIGO               30.03L F      
 10 HEATHER FADDEN            17 CBAR                30.51L F      
 11 CAOILIN KEARNEY           15 BL FN               30.59L F      
 12 SORCHA KEARNEY            16 BL FN               30.68L F      
 14 REBECCA LIPTROT           14 SHARK               30.98L F      
 15 NAOISE O'DONNELL          15 SHARK               30.99L F      
 17 ALICE MC PARTLAN          15 SLIGO               31.19L F      
 18 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     14 SHARK               31.21L F      
 24 BRIANNE HORAN             16 CBAR                31.69L F      
 26 SARAH CONLON              16 CBAR                31.74L F      
 28 SORCHA TREANOR            15 CLM                 31.78L F      
 28 MILLIE O'BRIEN            14 ATH                 31.78L F      
 30 WIKTORIA WEINERT          15 SLIGO               31.80L F      
 30 NIA BARTRAM               15 LONG                31.80L F      
 34 MARIA NIC DHONNACHA       14 GAL                 31.92L F      
 40 CAOIMHE O'SULLIVAN        17 SLIGO               32.18L F      
 41 BERNADETTE KENNY          14 SHARK               32.24L F      
 42 AILEEN WARD               15 ATH                 32.26L F      
 43 SARAH GILHOOLEY           17 TUAM                32.43L F      
 46 OONAGH OWENS              16 LASER               32.53L F      
 47 ZOE MC HALE               14 CBAR                32.54L F      
 53 ELLA BYRNE                14 LONG                32.87L F      
 54 TEODORA CUGALJ            15 SHARK               32.98L F      
 57 EMMA BEGLEY               18 TUAM                33.33L F      
 61 KELSEY DALY               16 ATH                 33.89L F      
 64 ANOUSKA VINOD             14 GAL                 34.18L F      
  0 AOIFE SWEENEY             14 GAL                 32.92L F      
  0 HAZEL COEN                18 CBAR                    NS F      
  0 MAEVE GALLAGHER           17 CBAR                    NS F      
 
Boys  12-13 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROAN FLAHERTY             13 ATH               5:24.95L F      
  2 MARTIN MITCHELL           13 GAL               5:25.10L F      
 
Boys  14-Ov 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 FIONN WATERS              16 TUAM              4:37.08L F      
  3 ROBIN PFEIFFER            15 BL FN             4:37.85L F      
  4 DIARMUID O'ROURKE         16 TUAM              4:42.81L F      
  8 EVAN WELBY                17 SHARK             4:49.89L F      
 10 MILO O'CONNOR             16 ATH               4:52.31L F      
 12 BRIAN LENNON              16 SHARK             4:56.89L F      
 13 EDWIN MALASHNYAK          15 ATH               4:59.11L F      
 15 COLM CARNEY               14 CBAR              5:00.61L F      
 16 SHANE DONOVAN             15 ATH               5:07.86L F      
 18 CIAN MC CORMACK           14 LONG              5:10.92L F      
 26 EAMON SMITH               14 LONG              5:25.57L F      
 27 RORY COLLINS              15 BL FN             5:26.64L F      
  0 ANTHONY MAHER             17 SLIGO                   DQ F      
 
Girls  10-11 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RIONAGH MC CORMACK        11 LONG              3:11.03L F      
 
Girls  12-13 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ALAOISE REGAN             12 LONG              2:59.29L F      
  5 NIAMH KENNEDY             13 LASER             2:59.75L F      
  6 CIARA CONNAUGHTON- JONES  13 SLIGO             3:01.05L F      
  7 DEARBHLA HORKAN           13 CLM               3:01.82L F      
  8 CAROL GRIFFIN             13 SHARK             3:02.04L F      
 10 SARAH COSGROVE            13 CBAR              3:03.35L F      
 13 KATE OWENS                13 GAL               3:04.55L F      
 14 LIADAN RUDDY              12 SLIGO             3:04.80L F      
 15 KATIE WATERS              13 GAL               3:05.07L F      
 18 ROSIE DOORLY              13 GAL               3:05.44L F      
 19 KRISTINA MC DONAGH        13 BL FN             3:08.00L F      
 20 REKA FABIAN               13 LASER             3:08.41L F      
 23 GILLIAN MURPHY            12 GAL               3:11.49L F      
 25 KASSIE RATHER             12 GAL               3:14.31L F      
 26 CAOIMHE CURLEY            12 CBAR              3:14.68L F      
 32 KATIE MANNING             12 LONG              3:25.28L F      
  0 ANNA O CONNOR             12 SLIGO             3:18.17L F      
  0 CIARA DAVITT              12 GAL               3:04.02L F      
 
Girls  14-Ov 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 GRACE JOYCE               16 SHARK             2:38.01L F      
  6 HEATHER FADDEN            17 CBAR              2:42.60L F      
  7 FREYA MURPHY              17 SHARK             2:44.30L F      
  8 WIKTORIA WEINERT          15 SLIGO             2:44.35L F      
  9 DANIELLE FARRELL          15 SLIGO             2:44.82L F      
 12 TARA WALSH                16 SLIGO             2:48.06L F      
 13 CAOIMHE O'SULLIVAN        17 SLIGO             2:48.09L F      
 15 CAOILIN KEARNEY           15 BL FN             2:48.81L F      
 17 REBECCA LIPTROT           14 SHARK             2:49.31L F      
 18 SORCHA TREANOR            15 CLM               2:49.34L F      
 22 SORCHA KEARNEY            16 BL FN             2:50.73L F      
 26 JUDY BRENNAN              15 ATH               2:51.76L F      
 29 ALICE MC PARTLAN          15 SLIGO             2:52.96L F      
 30 AISHLING O'NEILL          16 LASER             2:53.22L F      
 32 MARIA LYONS               16 SLIGO             2:53.43L F      
 33 MILLIE PILCHER            14 CLM               2:53.98L F      
 34 ELLA DEELY                14 CBAR              2:54.12L F      
 37 AILBHE KENNEDY            16 LASER             2:54.56L F      
 43 AOIFE DIRRANE             14 LASER             2:58.16L F      
 45 AISLING STAPLETON         14 CBAR              3:00.21L F      
 47 ZOE MC HALE               14 CBAR              3:00.62L F      
 48 MARIA NIC DHONNACHA       14 GAL               3:00.81L F      
 52 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     14 SHARK             3:01.84L F      
 55 KELSEY DALY               16 ATH               3:05.25L F      
 58 OONAGH OWENS              16 LASER             3:06.45L F      
 59 ELLEN KENNEDY             15 SHARK             3:06.95L F      
 60 HANNAH DURKAN             14 BL FN             3:07.00L F      
 61 GRACE KEHOE               16 SLIGO             3:10.67L F      
  0 ELLA O'DONOVAN            14 SLIGO                   NS F      
  0 SARAH GILHOOLEY           17 TUAM                    NS F      
  0 HAZEL COEN                18 CBAR                    NS F      
  0 NIA BARTRAM               15 LONG              2:59.72L F      
  0 KELLY ENNIS               17 ATH                     NS F      
  0 ALEX MC NICHOLAS          17 LASER                   NS F      
  0 EMMA BEGLEY               18 TUAM                    NS F      
 
Boys  12-13 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KYLE FAGAN                13 ATH               1:17.59L F      
  2 CONOR DONOHOE             13 CBAR              1:18.37L F      
  4 ZACH MEEGAN               13 ATH               1:20.41L F      
  6 MARK HYNES                12 LASER             1:21.27L F      
  8 ROAN FLAHERTY             13 ATH               1:22.43L F      
 10 JOHN PATTEN               13 GAL               1:22.61L F      
 11 MICHAEL HUSSEY            12 GAL               1:22.77L F      
 12 KILLIAN LANGTON           13 SLIGO             1:24.82L F      
 
Boys  14-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 EVAN WELBY                17 SHARK             1:08.91L F      
  4 MICHAEL MC ANDREW         17 SHARK             1:09.15L F      
  5 FIONN WATERS              16 TUAM              1:09.18L F      
  8 SEAN BRENNAN              16 TUAM              1:10.31L F      
 13 ROBIN PFEIFFER            15 BL FN             1:12.78L F      
 14 PIERCE DUNNE              17 CBAR              1:13.03L F      
 20 BRIAN LENNON              16 SHARK             1:14.63L F      
 21 RYAN HORNET               17 SHARK             1:15.07L F      
 22 DARRAGH JOYCE             15 CLM               1:15.18L F      
 24 NIALL JOYCE               15 SHARK             1:15.55L F      
 27 BILLY CLARKE              17 SHARK             1:16.55L F      
 28 LUKE BURKE                15 BL FN             1:16.62L F      
 29 DANIEL MADIGAN            16 LONG              1:17.00L F      
 32 CIAN SMITH                14 ATH               1:18.49L F      
 34 WILLIAM MC DONNELL        14 GAL               1:19.41L F      
 35 NATHAN TODD               14 LASER             1:21.92L F      
  0 DIARMUID O'DONNELL        15 LONG                    NS F      
  0 SHANE HARRINGTON          14 ATH                     NS F      
 
Girls  12-13 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SARAH COSGROVE            13 CBAR              3:14.95L F      
  2 ALAOISE REGAN             12 LONG              3:18.01L F      
 
Girls  14-Ov 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 GRACE JOYCE               16 SHARK             2:24.37L F      
  2 FREYA MURPHY              17 SHARK             2:53.39L F      
  3 NAOISE O'DONNELL          15 SHARK             2:59.86L F      
 
Boys  10-11 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 TOM O'ROURKE              11 ATH               1:20.38L F      
 
Boys  12-13 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KYLE FAGAN                13 ATH               1:05.88L F      
  3 ADAM MURPHY               13 CBAR              1:06.38L F      
  8 EOIN TREANOR              13 CLM               1:11.15L F      
  9 ALEKSANDR MC ALEER        12 GAL               1:12.27L F      
 11 KILLIAN LANGTON           13 SLIGO             1:12.70L F      
 13 MARTIN MITCHELL           13 GAL               1:13.04L F      
 15 CONOR DONOHOE             13 CBAR              1:14.25L F      
 16 MICHAEL HUSSEY            12 GAL               1:15.47L F      
 18 EWAN JOYCE-WHYTE          13 ATH               1:18.18L F      
  0 MARK HYNES                12 LASER             1:17.82L F      
 
Boys  14-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 RYAN HORNET               17 SHARK             1:00.10L F      
 11 COLM CARNEY               14 CBAR              1:01.14L F      
 12 MILO O'CONNOR             16 ATH               1:01.19L F      
 13 MICHAEL MC NAMARA         17 CLM               1:01.32L F      
 15 ANTHONY MAHER             17 SLIGO             1:01.72L F      
 16 MICHAEL MC ANDREW         17 SHARK             1:01.87L F      
 18 EVAN WELBY                17 SHARK             1:02.44L F      
 21 OISIN CAREY               17 LASER             1:02.67L F      
 23 PIERCE DUNNE              17 CBAR              1:02.80L F      
 24 LUKE BURKE                15 BL FN             1:02.90L F      
 25 DANIEL MADIGAN            16 LONG              1:03.10L F      
 26 CIAN MC GLUE              14 SHARK             1:03.21L F      
 32 SHANE DONOVAN             15 ATH               1:04.23L F      
 33 DARRAGH MASTERSON         14 CBAR              1:04.25L F      
 39 EOIN SMITH                17 LONG              1:05.50L F      
 48 NATHAN TODD               14 LASER             1:06.76L F      
 50 CIAN SMITH                14 ATH               1:07.30L F      
 52 FERGAL BLANCHARD          15 LASER             1:07.41L F      
 53 LUKE POWELL               16 ATH               1:07.47L F      
 54 JAMES BALASKIE            15 CBAR              1:07.57L F      
 58 DARRAGH JOYCE             15 CLM               1:07.98L F      
 59 NIALL JOYCE               15 SHARK             1:08.35L F      
 61 JAKE VAN DE BEEK          15 BL FN             1:09.12L F      
 65 ROSS MOORE-KEANE          14 ATH               1:10.20L F      
 68 WILLIAM MC DONNELL        14 GAL               1:12.43L F      
  0 TOMMY HUANG               17 CBAR                    NS F      
  0 BILLY CLARKE              17 SHARK             1:02.32L F      
  0 DIARMUID O'DONNELL        15 LONG                    NS F      
 
Girls  10-11 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MICHELLE RAILTON          11 TUAM              1:31.46L F      
  2 LUCY MARTIN               11 ATH               1:38.99L F      
  3 MEABH O ROURKE            11 TUAM              1:39.75L F      
  4 ISOLDE HANNON             11 BL FN             1:43.87L F      
  7 SASHA COLEMAN             10 ATH               1:45.02L F      
 11 EMELIA JOYCE              11 SHARK             1:49.57L F      
 13 NICOLA BRENNAN            11 ATH               1:52.47L F      
 14 ISABEL JOYCE              11 SHARK             1:53.18L F      
 
Girls  12-13 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EMILY MARTIN              13 ATH               1:32.52L F      
  2 GILLIAN MURPHY            12 GAL               1:34.23L F      
  5 CIARA CONNAUGHTON- JONES  13 SLIGO             1:36.54L F      
  6 CAROL GRIFFIN             13 SHARK             1:37.75L F      
  9 JANE O'BOYLE              12 LONG              1:38.22L F      
 12 KATIE WATERS              13 GAL               1:40.28L F      
 13 REKA FABIAN               13 LASER             1:40.29L F      
 14 CAOIMHE CURLEY            12 CBAR              1:40.31L F      
 16 SARAH COSGROVE            13 CBAR              1:41.32L F      
 20 ANNA BURNS                13 SHARK             1:42.96L F      
 23 ELLA POWELL               12 ATH               1:43.89L F      
 25 EIMEAR O'LEARY            13 GAL               1:46.27L F      
 26 KATIE MANNING             12 LONG              1:46.50L F      
 
Girls  14-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EMMA BEGLEY               18 TUAM              1:22.70L F      
  2 JUDY BRENNAN              15 ATH               1:23.05L F      
  6 CAOIMHE O'SULLIVAN        17 SLIGO             1:27.16L F      
  9 MEGAN DEELY               17 CBAR              1:29.75L F      
 10 TARA WALSH                16 SLIGO             1:30.15L F      
 11 AISHLING O'NEILL          16 LASER             1:30.18L F      
 17 SARAH GILHOOLEY           17 TUAM              1:30.87L F      
 21 AILEEN WARD               15 ATH               1:32.33L F      
 22 SORCHA KEARNEY            16 BL FN             1:32.67L F      
 24 DANIELLE FARRELL          15 SLIGO             1:32.94L F      
 25 BRIANNE HORAN             16 CBAR              1:33.47L F      
 26 SORCHA TREANOR            15 CLM               1:33.62L F      
 30 SANDRA BEDYNEK            15 BL FN             1:34.36L F      
 32 AISLING STAPLETON         14 CBAR              1:34.81L F      
 33 MILLIE PILCHER            14 CLM               1:34.93L F      
 35 AOIFE LEONARD             15 LONG              1:35.07L F      
 36 KELSEY DALY               16 ATH               1:35.10L F      
 36 SARAH CONLON              16 CBAR              1:35.10L F      
 39 CLADAGH O REILLY          16 TUAM              1:35.67L F      
 46 PENNY LEE                 16 SLIGO             1:37.02L F      
 47 OONAGH OWENS              16 LASER             1:37.52L F      
 50 ALICE MC PARTLAN          15 SLIGO             1:37.92L F      
 53 AOIFE DIRRANE             14 LASER             1:38.50L F      
 54 JANE FRANCIS              16 SHARK             1:38.78L F      
 55 TEODORA CUGALJ            15 SHARK             1:38.80L F      
 60 GRACE KEHOE               16 SLIGO             1:45.26L F      
 61 FREYA MURPHY              17 SHARK             1:54.55L F      
 
Boys  12-13 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 MARTIN MITCHELL           13 GAL              11:26.88L F