Athlone Swimming Club

 








NAC LC GALA JUNE 2015

Boys  Open 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  1 JOSEPH DOORLY             14 GAL               4:41.39L F      
  2 FIONN DUFFY               14 GAL               4:44.20L F      
  3 MICHAEL MC ANDREW         14 SHARK             4:44.66L F      
  6 TIMOTHY KEOGH             14 GAL               5:08.72L F      
  7 CONOR MELVIN              14 SLIGO             5:09.48L F      
 12 TOM SCULLY                13 GAL               5:22.40L F      
 13 ODHRAN O'HARA             11 SLIGO             5:28.36L F      
 14 EDWIN MALASHNYAK          11 ATH               5:32.27L F      
 16 FREY DAVEY                11 GAL               5:56.60L F      
 19 DOMINIC MATEI             12 GAL               6:04.02L F      
 21 RYAN HORNET               13 LASER             6:09.60L F      
 22 OISIN CAREY               13 LASER             6:09.70L F      
  0 TOM KAVANAGH              13 GAL                     NS F      
 
Girls  Open 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KEELA MULHALL             13 GAL               4:41.36L F      
  3 SOPHIE LOWE               16 ATH               4:49.83L F      
  4 NELL MAHDI                14 GAL               4:58.17L F      
  6 EDEL DALY                 11 ATH               5:00.20L F      
  7 CARRIE MC DAID            13 SLIGO             5:01.23L F      
  8 ISABELLE GIBBS            13 GAL               5:03.41L F      
  9 LAUREN FRIEL              12 ATH               5:04.82L F      
 18 AISLING CONNAGHTON-JONES  16 SLIGO             5:17.29L F      
 20 MARIE CLANCY              16 SHARK             5:17.90L F      
 23 AINE MC WEENEY            12 LONG              5:24.40L F      
 25 FREYA MURPHY              13 LASER             5:30.88L F      
 26 ALISON GIBBS              11 GAL               5:31.50L F      
 27 TERRI KELLY               14 SLIGO             5:33.76L F      
 28 AILBHE MULHALL            12 GAL               5:35.44L F      
 29 REBEKAH MC MANUS          13 LASER             5:38.46L F      
 34 PENNY LEE                 13 SLIGO             6:00.62L F      
 35 GRACE A KAVANAGH          11 GAL               6:02.11L F      
 36 GEORGIA MAGAHEY           13 GAL               6:04.45L F      
 40 LAUREN SHARKEY            11 GAL               6:49.59L F      
 41 AISLING MC CARTHY         12 ATH               6:53.96L F      
  0 REBECCA LOWE              12 ATH                     NS F      
 
Boys  13-14 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LIAM KILKENNY             14 GAL               2:56.23L F      
 
Boys  15-Ov 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DYLAN ROE                 16 SHARK             2:53.83L F      
 
Girls  11-12 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  0 IONA ASHTON               12 LASER                  DNF F      
 
Girls  13-14 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROISIN FINN               14 GAL               2:40.68L F      
  2 CAOIMHE DOWLING           14 LASER             2:44.95L F      
 
Girls  15-Ov 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 PAOLA O'BRIEN             16 SHARK             2:46.77L F      
 
Boys  10&U 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  8 CAOLAN MEADOWS             9 LONG              1:40.65L F      
 
Boys  11-12 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 DUILEACH RYAN             11 LONG              1:19.71L F      
  5 DANIEL MADIGAN            12 LONG              1:22.94L F      
  6 DAVID DOORLY              12 GAL               1:23.18L F      
  7 ORIN MITCHELL             12 SLIGO             1:24.16L F      
 11 LIAM LEE                  11 SLIGO             1:28.15L F      
 12 BEN NAUGHTON              11 GAL               1:28.68L F      
 15 DOMINIC MATEI             12 GAL               1:32.14L F      
 16 FREY DAVEY                11 GAL               1:33.32L F      
 17 AIDAN O'BOYLE             11 LONG              1:36.34L F      
 19 SZMON JAGODZINSKI         11 TULL              1:39.98L F      
  0 HARRY WALSH               11 GAL                     NS F      
 
Boys  13-14 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 CONOR MELVIN              14 SLIGO             1:12.75L F      
  3 FIONN DUFFY               14 GAL               1:13.04L F      
  5 TIMOTHY KEOGH             14 GAL               1:15.06L F      
  6 JOSEPH DOORLY             14 GAL               1:15.62L F      
  8 JOSHUA HAUGH              14 MULL              1:18.16L F      
 10 TOM SCULLY                13 GAL               1:18.48L F      
 11 EVAN WELBY                13 SHARK             1:18.76L F      
 17 EOIN O'MALLEY             13 GAL               1:27.92L F      
 19 BILLY CLARKE              13 SHARK             1:32.26L F      
  0 TOM KAVANAGH              13 GAL                     NS F      
 
Boys  15-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CALLUM ASHTON             16 LASER             1:06.12L F      
  2 FILIP CUGALJ              16 SHARK             1:09.06L F      
  6 JACK CLARKE               16 LASER             1:13.29L F      
 10 DYLAN MARTIN              15 SLIGO             1:19.81L F      
 12 PÁDRAIG MC WILLIAMS       16 SHARK             1:28.21L F      
 
Girls  10&U 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 OLIWIA RODAWSKA           10 GAL               1:28.53L F      
 10 CIARA CONNAUGHTON- JONES   9 SLIGO             1:43.34L F      
 13 ZOE MELVIN                10 SLIGO             1:48.69L F      
 
Girls  11-12 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 REBECCA LOWE              12 ATH               1:14.83L F      
  4 IONA ASHTON               12 LASER             1:20.34L F      
  5 GRACE JOYCE               12 SHARK             1:22.15L F      
  7 AINE MC WEENEY            12 LONG              1:22.93L F      
  9 MARIA LYONS               12 SLIGO             1:24.70L F      
 11 ALICE MC PARTLAN          11 SLIGO             1:26.15L F      
 13 EMILY BUTLER              11 LASER             1:27.50L F      
 15 ALISON GIBBS              11 GAL               1:28.64L F      
 16 JUDY BRENNAN              12 ATH               1:28.97L F      
 17 JASMINE HAUGH             11 MULL              1:31.12L F      
 20 AISLING MC CARTHY         12 ATH               1:32.80L F      
 28 LAUREN SHARKEY            11 GAL               1:38.92L F      
 33 LEAH RUANE                11 GAL               1:43.49L F      
  0 AISHLING O NEILL          12 LASER                   NS F      
 
Girls  13-14 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ISABELLE GIBBS            13 GAL               1:09.71L F      
  2 ROISIN FINN               14 GAL               1:15.42L F      
  8 NELL MAHDI                14 GAL               1:20.23L F      
 10 PENNY LEE                 13 SLIGO             1:22.45L F      
 11 RACHEL MARTIN             13 SLIGO             1:22.50L F      
 12 CIARA LYNCH               14 SLIGO             1:22.87L F      
 14 FREYA MURPHY              13 LASER             1:26.60L F      
 15 TERRI KELLY               14 SLIGO             1:27.34L F      
 18 HAYDEN REEVE              13 SHARK             1:28.11L F      
 
Girls  15-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 AMY SWEENEY               15 SHARK             1:17.33L F      
 
Boys  Open 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 JACK CLARKE               16 LASER               34.83L F      
  3 DAVID WOODS               16 SLIGO               35.70L F      
  4 CALLUM ASHTON             16 LASER               36.83L F      
  6 MICHAEL MC ANDREW         14 SHARK               37.82L F      
  8 PÁDRAIG MC WILLIAMS       16 SHARK               38.70L F      
 10 ODHRAN O'HARA             11 SLIGO               40.12L F      
 11 EVAN WELBY                13 SHARK               40.70L F      
 12 ORIN MITCHELL             12 SLIGO               40.99L F      
 13 LIAM KILKENNY             14 GAL                 41.09L F      
 14 RYAN HORNET               13 LASER               43.10L F      
 16 CILLIAN JENNINGS          12 SHARK               43.94L F      
 17 BEN NAUGHTON              11 GAL                 47.54L F      
 18 OISIN CAREY               13 LASER               47.93L F      
 22 DOMINIC MATEI             12 GAL                 53.48L F      
  0 KYLE MARTIN               11 SLIGO               55.78L F      
 37 CAOLAN MEADOWS             9 LONG              1:06.81L F      
  0 TOM KAVANAGH              13 GAL                     NS F      
 
Girls  Open 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JADE MURPHY               17 SLIGO               35.97L F      
  2 SOPHIE LOWE               16 ATH                 36.60L F      
  4 MARIE CLANCY              16 SHARK               40.03L F      
  5 GRACE JOYCE               12 SHARK               40.39L F      
  6 CAOIMHE DOWLING           14 LASER               41.13L F      
  7 ANNA MC PARTLAN           14 SLIGO               41.42L F      
 10 FREYA MURPHY              13 LASER               43.48L F      
 12 TARA WALSH                13 SLIGO               45.61L F      
 14 EMILY BUTLER              11 LASER               45.83L F      
 15 ALISON GIBBS              11 GAL                 45.90L F      
 16 AISHLING O NEILL          12 LASER               46.23L F      
 17 GRACE A KAVANAGH          11 GAL                 48.56L F      
 21 LAUREN SHARKEY            11 GAL                 49.30L F      
 22 LEAH RUANE                11 GAL                 50.34L F      
 25 OLIWIA RODAWSKA           10 GAL                 52.36L F      
 31 ZOE MELVIN                10 SLIGO               58.08L F      
 34 KERI MITCHELL             11 SLIGO               59.08L F      
 
Boys  11-12 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DANIEL MADIGAN            12 LONG              1:17.34L F      
  2 DAVID DOORLY              12 GAL               1:25.66L F      
  3 DUILEACH RYAN             11 LONG              1:27.73L F      
 
Boys  13-14 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 FIONN DUFFY               14 GAL               1:08.56L F      
  5 PATRICK MC PARTLAN        13 SLIGO             1:29.12L F      
 
Boys  15-Ov 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 DYLAN ROE                 16 SHARK             1:09.87L F      
 
Girls  10&U 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 OLIWIA RODAWSKA           10 GAL               1:40.72L F      
 
Girls  11-12 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 AILBHE MULHALL            12 GAL               1:23.60L F      
  5 IONA ASHTON               12 LASER             1:26.37L F      
  6 ALISON GIBBS              11 GAL               1:26.74L F      
  8 LAUREN FRIEL              12 ATH               1:32.87L F      
 10 GRACE A KAVANAGH          11 GAL               1:37.07L F      
 11 ALICE MC PARTLAN          11 SLIGO             1:39.31L F      
 
Girls  13-14 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KEELA MULHALL             13 GAL               1:12.11L F      
  2 ROISIN FINN               14 GAL               1:13.41L F      
  7 ISABELLE GIBBS            13 GAL               1:22.43L F      
 10 REBEKAH MC MANUS          13 LASER             1:26.87L F      
 11 RACHEL MARTIN             13 SLIGO             1:27.18L F      
 12 TERRI KELLY               14 SLIGO             1:28.30L F      
 14 HAYDEN REEVE              13 SHARK             1:29.46L F      
 15 TARA WALSH                13 SLIGO             1:30.82L F      
 
Girls  15-Ov 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AMY SWEENEY               15 SHARK             1:12.28L F      
  2 PAOLA O'BRIEN             16 SHARK             1:14.42L F      
 
Boys  Open 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 FILIP CUGALJ              16 SHARK               27.40L F      
  7 CALLUM ASHTON             16 LASER               27.52L F      
 10 JACK CLARKE               16 LASER               28.53L F      
 11 CONOR MELVIN              14 SLIGO               28.94L F      
 14 MICHAEL MC ANDREW         14 SHARK               29.30L F      
 15 JOSEPH DOORLY             14 GAL                 29.39L F      
 16 DYLAN ROE                 16 SHARK               29.80L F      
 20 SEAN KEANEY               14 SLIGO               30.61L F      
 24 ADAM MARTIN               15 TULL                31.62L F      
 25 ODHRAN O'HARA             11 SLIGO               31.63L F      
 27 ORIN MITCHELL             12 SLIGO               32.52L F      
 28 DAVID DOORLY              12 GAL                 33.38L F      
 29 RYAN HORNET               13 LASER               33.39L F      
 31 OISIN CAREY               13 LASER               33.70L F      
 32 BILLY CLARKE              13 SHARK               34.05L F      
 33 EOIN O'MALLEY             13 GAL                 35.09L F      
 37 FREY DAVEY                11 GAL                 36.33L F      
  0 KYLE MARTIN               11 SLIGO               41.62L F      
 51 KENNY MARTIN               9 TULL                43.57L F      
 52 CAOLAN MEADOWS             9 LONG                44.37L F      
 54 JUSTIN HAUGH               8 MULL                46.19L F      
  0 HARRY WALSH               11 GAL                     NS F      
 
Girls  Open 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CARRIE MC DAID            13 SLIGO               28.82L F      
  2 KEELA MULHALL             13 GAL                 28.84L F      
  6 SOPHIE LOWE               16 ATH                 29.77L F      
  8 EDEL DALY                 11 ATH                 29.94L F      
  9 JADE MURPHY               17 SLIGO               30.15L F      
 16 MARIE CLANCY              16 SHARK               30.74L F      
 18 ISABELLE GIBBS            13 GAL                 30.89L F      
 19 CAOIMHE DOWLING           14 LASER               30.93L F      
 20 REBECCA LOWE              12 ATH                 30.98L F      
 24 PAOLA O'BRIEN             16 SHARK               31.22L F      
 25 AMY SWEENEY               15 SHARK               31.34L F      
 26 CIARA LYNCH               14 SLIGO               31.43L F      
 34 ANNA MC PARTLAN           14 SLIGO               32.40L F      
 36 MARIA LYONS               12 SLIGO               32.75L F      
 37 GRACE JOYCE               12 SHARK               32.76L F      
 38 FREYA MURPHY              13 LASER               32.80L F      
 43 GRACE A KAVANAGH          11 GAL                 34.17L F      
 44 TARA WALSH                13 SLIGO               34.58L F      
 46 AISHLING O NEILL          12 LASER               34.75L F      
 51 GEORGIA MAGAHEY           13 GAL                 36.35L F      
 57 EMILY BUTLER              11 LASER               37.80L F      
 67 KERI MITCHELL             11 SLIGO               43.61L F      
 73 ZOE MELVIN                10 SLIGO               47.52L F      
  0 HAYDEN REEVE              13 SHARK                   NS F      
 
Boys  11-12 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ORIN MITCHELL             12 SLIGO             3:14.48L F      
  4 BEN NAUGHTON              11 GAL               3:37.40L F      
  0 HARRY WALSH               11 GAL                     NS F      
 
Boys  13-14 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 TIMOTHY KEOGH             14 GAL               3:00.43L F      
  5 LIAM KILKENNY             14 GAL               3:08.83L F      
  8 JOSHUA HAUGH              14 MULL              3:16.85L F      
  9 EVAN WELBY                13 SHARK             3:23.18L F      
 11 EOIN O'MALLEY             13 GAL               3:26.63L F      
 12 BILLY CLARKE              13 SHARK             3:28.47L F      
  0 TOM KAVANAGH              13 GAL                     NS F      
 
Boys  15-Ov 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 FILIP CUGALJ              16 SHARK             2:58.39L F      
  2 DAVID WOODS               16 SLIGO             2:59.38L F      
  3 PÁDRAIG MC WILLIAMS       16 SHARK             3:08.07L F      
  0 DYLAN MARTIN              15 SLIGO             3:33.93L F      
 
Girls  11-12 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 REBECCA LOWE              12 ATH               3:13.57L F      
  3 JUDY BRENNAN              12 ATH               3:18.84L F      
  6 AILBHE MULHALL            12 GAL               3:39.65L F      
 13 LEAH RUANE                11 GAL               4:02.51L F      
 
Girls  13-14 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 NELL MAHDI                14 GAL               3:21.91L F      
  7 GEORGIA MAGAHEY           13 GAL               3:34.31L F      
 
Girls  15-Ov 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SOPHIE LOWE               16 ATH               2:51.82L F      
 
Boys  11-12 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ODHRAN O'HARA             11 SLIGO             2:54.17L F      
  8 LIAM LEE                  11 SLIGO             3:14.49L F      
  9 ORIN MITCHELL             12 SLIGO             3:17.97L F      
 
Boys  13-14 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 JOSHUA HAUGH              14 MULL              2:43.66L F      
  8 OWEN EGLINTON             14 SLIGO             2:52.49L F      
  9 ALEKSANDAR ARSIC          14 SHARK             2:55.71L F      
 12 EVAN WELBY                13 SHARK             3:01.83L F      
 13 BILLY CLARKE              13 SHARK             3:08.96L F      
 14 RYAN HORNET               13 LASER             3:10.42L F      
 15 OISIN CAREY               13 LASER             3:12.12L F      
 16 PATRICK MC PARTLAN        13 SLIGO             3:14.84L F      
 
Boys  15-Ov 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CALLUM ASHTON             16 LASER             2:25.31L F      
  4 JACK CLARKE               16 LASER             2:32.57L F      
  5 FILIP CUGALJ              16 SHARK             2:34.23L F      
  8 DYLAN ROE                 16 SHARK             2:46.64L F      
  9 PÁDRAIG MC WILLIAMS       16 SHARK             2:56.63L F      
  0 ADRIAN NOWAK              15 TULL              2:43.92L F      
 
Girls  11-12 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 REBECCA LOWE              12 ATH               2:43.43L F      
  6 IONA ASHTON               12 LASER             2:57.52L F      
  7 MARIA LYONS               12 SLIGO             3:00.70L F      
  8 AISHLING O NEILL          12 LASER             3:07.50L F      
 10 JUDY BRENNAN              12 ATH               3:08.73L F      
 14 ALICE MC PARTLAN          11 SLIGO             3:23.10L F      
  0 LAUREN FRIEL              12 ATH                     NS F      
  0 LAUREN SHARKEY            11 GAL                     NS F      
 
Girls  13-14 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 REBEKAH MC MANUS          13 LASER             2:55.14L F      
 13 RACHEL MARTIN             13 SLIGO             3:04.62L F      
 14 ANNA MC PARTLAN           14 SLIGO             3:05.64L F      
 
Girls  15-Ov 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 JADE MURPHY               17 SLIGO             2:37.96L F      
  3 AMY SWEENEY               15 SHARK             2:43.56L F      
  4 PAOLA O'BRIEN             16 SHARK             2:51.12L F      
  0 MARIE CLANCY              16 SHARK                   NS F      
 
Boys  11-12 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 DANIEL MADIGAN            12 LONG              2:32.27L F      
  9 LIAM LEE                  11 SLIGO             2:57.31L F      
 
Boys  13-14 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 BRYAN SCULLY              14 ATH               2:12.40L F      
  2 JACK BRENNAN              13 ATH               2:19.91L F      
  9 LEO DAVITT                13 MULL              3:04.87L F      
 
Boys  15-Ov 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 DYLAN ROE                 16 SHARK             2:26.22L F      
  5 ADRIAN NOWAK              15 TULL              2:30.32L F      
 
Girls  11-12 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EDEL DALY                 11 ATH               2:19.23L F      
  3 LAUREN FRIEL              12 ATH               2:29.20L F      
  7 EMILY BUTLER              11 LASER             2:48.86L F      
 10 JASMINE HAUGH             11 MULL              2:56.44L F      
 
Girls  13-14 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 CARRIE MC DAID            13 SLIGO             2:19.59L F      
  9 CIARA LYNCH               14 SLIGO             2:34.70L F      
 10 TERRI KELLY               14 SLIGO             2:35.10L F      
 
Girls  15-Ov 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SOPHIE LOWE               16 ATH               2:17.14L F      
 
Boys  11-12 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ORIN MITCHELL             12 SLIGO             1:30.61L F      
  2 DANIEL MADIGAN            12 LONG              1:33.16L F      
  4 ODHRAN O'HARA             11 SLIGO             1:34.82L F      
  6 CILLIAN JENNINGS          12 SHARK             1:36.57L F      
 17 SZMON JAGODZINSKI         11 TULL              2:01.05L F      
 
Boys  13-14 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 BRYAN SCULLY              14 ATH               1:16.68L F      
  4 JACK BRENNAN              13 ATH               1:21.96L F      
  6 MICHAEL MC ANDREW         14 SHARK             1:25.24L F      
  8 ALEKSANDAR ARSIC          14 SHARK             1:29.28L F      
 10 JOSHUA HAUGH              14 MULL              1:29.54L F      
 13 EVAN WELBY                13 SHARK             1:34.23L F      
 14 OWEN EGLINTON             14 SLIGO             1:35.09L F      
 16 BILLY CLARKE              13 SHARK             1:35.87L F      
 17 SEAN KEANEY               14 SLIGO             1:36.32L F      
 21 PATRICK MC PARTLAN        13 SLIGO             1:44.23L F      
 
Boys  15-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DAVID WOODS               16 SLIGO             1:18.59L F      
  2 JACK CLARKE               16 LASER             1:18.79L F      
  3 FILIP CUGALJ              16 SHARK             1:20.35L F      
  4 PÁDRAIG MC WILLIAMS       16 SHARK             1:25.18L F      
  5 ADRIAN NOWAK              15 TULL              1:25.22L F      
  7 DYLAN MARTIN              15 SLIGO             1:31.38L F      
 
Girls  10&U 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 CIARA CONNAUGHTON- JONES   9 SLIGO             1:57.11L F      
  8 ROISIN EGLINTON           10 SLIGO             2:01.19L F      
  9 ZOE MELVIN                10 SLIGO             2:02.41L F      
 
Girls  11-12 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 GRACE JOYCE               12 SHARK             1:31.85L F      
 10 MARIA LYONS               12 SLIGO             1:41.05L F      
  0 OLIWIA BRYJA              11 SHARK             1:46.17L F      
 31 KERI MITCHELL             11 SLIGO             1:59.79L F      
 
Girls  13-14 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 CAOIMHE DOWLING           14 LASER             1:27.45L F      
  5 FREYA MURPHY              13 LASER             1:33.98L F      
 14 HAYDEN REEVE              13 SHARK             1:47.78L F      
 
Girls  15-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SOPHIE LOWE               16 ATH               1:22.37L F      
  3 AMY SWEENEY               15 SHARK             1:29.53L F      
  5 MARIE CLANCY              16 SHARK             1:32.44L F      
 
Boys  Open 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 CALLUM ASHTON             16 LASER               29.67L F      
  6 DYLAN ROE                 16 SHARK               30.41L F      
 11 ADAM MARTIN               15 TULL                33.80L F      
 13 OWEN EGLINTON             14 SLIGO               36.26L F      
 16 OISIN CAREY               13 LASER               42.25L F      
 24 KENNY MARTIN               9 TULL                57.29L F      
 
Girls  Open 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 JADE MURPHY               17 SLIGO               32.89L F      
  4 PAOLA O'BRIEN             16 SHARK               33.32L F      
  5 CAOIMHE DOWLING           14 LASER               33.34L F      
  6 CARRIE MC DAID            13 SLIGO               33.36L F      
 10 ANNA MC PARTLAN           14 SLIGO               34.84L F      
 11 FREYA MURPHY              13 LASER               36.53L F      
 13 IONA ASHTON               12 LASER               37.35L F      
 15 HAYDEN REEVE              13 SHARK               38.16L F      
 17 REBEKAH MC MANUS          13 LASER               38.76L F      
 19 TARA WALSH                13 SLIGO               39.10L F      
 22 EMILY BUTLER              11 LASER               40.88L F      
 29 ZOE MELVIN                10 SLIGO               51.91L F      
 
Boys  11-12 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 DUILEACH RYAN             11 LONG              2:57.12L F      
 
Boys  15-Ov 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 DYLAN MARTIN              15 SLIGO             3:01.41L F      
 
Girls  11-12 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 REBECCA LOWE              12 ATH               2:40.97L F      
  5 LAUREN FRIEL              12 ATH               2:57.16L F      
 10 JASMINE HAUGH             11 MULL              3:18.11L F      
 
Girls  13-14 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 CIARA LYNCH               14 SLIGO             2:57.86L F      
  7 RACHEL MARTIN             13 SLIGO             2:58.12L F      
  9 PENNY LEE                 13 SLIGO             3:02.96L F      
 
Boys  10&U 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  9 CAOLAN MEADOWS             9 LONG              1:35.37L F      
 
Boys  11-12 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 DANIEL MADIGAN            12 LONG              1:09.39L F      
  6 ODHRAN O'HARA             11 SLIGO             1:13.23L F      
 11 CILLIAN JENNINGS          12 SHARK             1:20.71L F      
 14 AIDAN O'BOYLE             11 LONG              1:23.97L F      
  0 KYLE MARTIN               11 SLIGO             1:28.82L F      
 22 SZMON JAGODZINSKI         11 TULL              1:32.14L F      
 
Boys  13-14 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 BRYAN SCULLY              14 ATH               1:00.58L F      
  4 CONOR MELVIN              14 SLIGO             1:02.87L F      
  6 JACK BRENNAN              13 ATH               1:03.82L F      
  7 MICHAEL MC ANDREW         14 SHARK             1:04.36L F      
 17 SEAN KEANEY               14 SLIGO             1:10.48L F      
 20 OWEN EGLINTON             14 SLIGO             1:11.69L F      
 21 EVAN WELBY                13 SHARK             1:12.66L F      
 22 ALEKSANDAR ARSIC          14 SHARK             1:12.83L F      
 24 RYAN HORNET               13 LASER             1:15.23L F      
 27 PATRICK MC PARTLAN        13 SLIGO             1:18.63L F      
 28 BILLY CLARKE              13 SHARK             1:19.28L F      
 31 LEO DAVITT                13 MULL              1:24.66L F      
 
Boys  15-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 FILIP CUGALJ              16 SHARK             1:02.11L F      
  7 DAVID WOODS               16 SLIGO             1:02.13L F      
 12 DYLAN ROE                 16 SHARK             1:06.20L F      
 13 ADAM MARTIN               15 TULL              1:10.01L F      
 14 PÁDRAIG MC WILLIAMS       16 SHARK             1:10.14L F      
  0 ADRIAN NOWAK              15 TULL                    NS F      
 
Girls  10&U 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 EMILIA NOWAK              10 TULL              1:16.87L F      
 11 CIARA CONNAUGHTON- JONES   9 SLIGO             1:33.69L F      
 16 ZOE MELVIN                10 SLIGO             1:50.30L F      
 
Girls  11-12 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EDEL DALY                 11 ATH               1:04.96L F      
  3 REBECCA LOWE              12 ATH               1:07.31L F      
  6 AINE MC WEENEY            12 LONG              1:11.51L F      
  7 GRACE JOYCE               12 SHARK             1:11.70L F      
  8 LAUREN FRIEL              12 ATH               1:12.20L F      
  9 MARIA LYONS               12 SLIGO             1:12.52L F      
 10 IONA ASHTON               12 LASER             1:12.98L F      
 13 JUDY BRENNAN              12 ATH               1:15.53L F      
 15 AISHLING O NEILL          12 LASER             1:16.79L F      
 16 EMILY BUTLER              11 LASER             1:17.95L F      
 20 ALICE MC PARTLAN          11 SLIGO             1:20.97L F      
  0 OLIWIA BRYJA              11 SHARK             1:23.30L F      
 28 JASMINE HAUGH             11 MULL              1:23.68L F      
 43 KERI MITCHELL             11 SLIGO             1:40.07L F      
 
Girls  13-14 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CAOIMHE DOWLING           14 LASER             1:04.75L F      
 14 CIARA LYNCH               14 SLIGO             1:12.16L F      
 16 FREYA MURPHY              13 LASER             1:12.42L F      
 18 TARA WALSH                13 SLIGO             1:12.95L F      
 22 REBEKAH MC MANUS          13 LASER             1:14.49L F      
 24 HAYDEN REEVE              13 SHARK             1:18.07L F      
 
Girls  15-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JADE MURPHY               17 SLIGO             1:04.49L F      
  3 SOPHIE LOWE               16 ATH               1:05.97L F      
  5 MARIE CLANCY              16 SHARK             1:08.00L F      
  7 AISLING CONNAGHTON-JONES  16 SLIGO             1:09.14L F      
  8 PAOLA O'BRIEN             16 SHARK             1:09.40L F      
 
Boys  Open 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CALLUM ASHTON             16 LASER               30.93L F      
  6 JACK CLARKE               16 LASER               34.20L F      
  7 MICHAEL MC ANDREW         14 SHARK               34.31L F      
  9 DYLAN MARTIN              15 SLIGO               36.89L F      
 10 ALEKSANDAR ARSIC          14 SHARK               38.42L F      
 14 OISIN CAREY               13 LASER               44.62L F      
 15 RYAN HORNET               13 LASER               44.77L F      
 17 CAOLAN MEADOWS             9 LONG                48.30L F      
 22 JUSTIN HAUGH               8 MULL                52.90L F      
 24 KENNY MARTIN               9 TULL                54.18L F      
 
Girls  Open 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 AMY SWEENEY               15 SHARK               36.95L F      
  4 CIARA LYNCH               14 SLIGO               37.04L F      
  7 TARA WALSH                13 SLIGO               37.96L F      
  8 GRACE JOYCE               12 SHARK               38.54L F      
  9 REBEKAH MC MANUS          13 LASER               38.72L F      
 16 AISHLING O NEILL          12 LASER               42.67L F      
 19 HAYDEN REEVE              13 SHARK               44.36L F      
 28 ROISIN EGLINTON           10 SLIGO               54.97L F      
 
Girls  Open 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CAOIMHE DOWLING           14 LASER            10:14.59L F      
  2 JADE MURPHY               17 SLIGO            10:24.97L F      
  7 AISLING CONNAGHTON-JONES  16 SLIGO            10:59.05L F      
  9 IONA ASHTON               12 LASER            11:22.98L F      
 10 FREYA MURPHY              13 LASER            11:25.80L F      
 11 TERRI KELLY               14 SLIGO            11:26.19L F      
 12 EMILY BUTLER              11 LASER            11:41.94L F      
 15 PENNY LEE                 13 SLIGO            12:27.87L F